Sari la conținut

Picon - Grobianism si Duplicitate. Opere (in)complete


Postări Recomandate

  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Topic deschis la solicitarea expresa a bolsevicului badaran Picon.

 

 

Băi labagiule, dă exemple de postări unde am înjurat! Exemple, nu închipuiri sau interpretări.

 

 

Uite cine face morală! Uite cine acuză pe alții! Uitați-vă stimați useri câtă ipocrizie și mizerie umană!

 

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Am înjurat eu de mamă, copii, morți etc.? Nu ești doar prost de dai în gropi, ești și dus cu pluta.Nu faceți tu și încă vreo 2-3 labagii frustrați, decât să aruncați vorbe aiurea, să faceți afirmații fără acoperire, să lansați fumigene, pentru a vă crea o imagine virtuală, pentru că în real-life sunteți niște neica-nimeni, niște mațe-fripte! Dispăreți dracu' de unde ați venit, idioților! Nu poți să te cerți cu cineva ( și cu cine nu te-ai certat ?), fără să nu te legi de coaiele mele, linge-mi-le-ai!

 

Postare de pe exact aceeasi pagina si din acelasi topic cu cele de mai sus. :)

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Băi ratatule, cine a tot spus de sală de sport pe aici? Nu tu? Ce ți-ai zis tu, în mintea ta cea săracă? Îl provoc pe Picon, că e boșorog și n-are vână și mă dau mare! Când Machucambo, mai tânăr decât mine, te provoacă, o dai cotită și te faci că plouă. Hai sictir, pielea pulii ce ești!

 

Nea Machu, te rog eu, lasă-l în plata Domnului! Nu merită! Nu are rost ca pentru conflicte virtuale, să se ajungă la alte chestii! E doar un prost cu arfe

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Nu este lipsă de experiență pe forum, ci este dorința ta de a te băga în seamă cu orice chip și de a te da jmeker dă jmeker. Eu discutam ceva cu @ynelcriss și tu te-ai băgat ca supzitoru' în dorința de a te face și tu remarcat. Habar nu ai despre subiectul în discuție, ai auzit și tu niște chestii, bașca încerci să pari cult, citit, intelectual rasat. Măi băiete, tu vezi ce scrii? 

Deci: eu am scris în acea postare că "se face dosarul". Unde e dezacordul, blambecule?  Tu ai înroșit sugerând că am greșit ceva și am intuit că te-a deranjat exprimarea, preferând termenii "acte" sau "documente". Am explicat în acea postare, înșiruind termenii sinonimi. Ai înțeles? Ai înțeles o pulă!

A da sfoară-n țară ... ce nu ți-e clar? Nu cunoști expresia? Sfoară sau sfară ... se mai spune și sfoară de fum (tot o expresie veche), care ... da... înseamnă a da veste (probabil când se apropiau năvălitorii). 

Pe la noi, pe aici, se folosește mai degrabă "hârțogărie", nu "hârțogăraie", care nu este un termen academic, ci popular. De regionalisme auzit-a înțelepciunea ta? Trebuie să spun "o leacă", în loc de "un pic", ca să fiu pe înțelesul moldovenilor? Sau "precin" în loc de "prieten", ca să mă înțeleagă bănățenii? Se folosesc multe regionalisme pe aici și e normal să fie așa.

Acuma, exemplul clasic: a fost un exemplu clasic pentru acel gen de situație.

Acuma, nu știu cine siluiește limba română, dar având în vedere că tu ai zis ceva de "hăli", iar tu mi-ai găsit mie niște chestiuni interpretabile la limită, răspunsul e clar! Asta cu "hălile", arată în ce hal ești. :laugh2

În final, nu uita că tu m-ai jignit, încă de la prima postare în discuția de aseară, nu te mai victimiza, pentru că am fost mai ponderat ca tine. 

 

Pe acest forum, nu faci altceva decât să trollezi fără talent, nu ai nici umorul, nici inteligența necesară, ci doar o gâmfă de prost-gust. Ai luat o înțeleaptă decizie, aceea de a nu îmi mai răspunde - răbdarea mea are și ea o limită. La fel și timpul.

 

 

Mai du-te bă de-a dura! Ești chiar prost de dai în gropi. Nu ești capabil să înțelegi lucruri simple, ești limitat, îngâmfat un linge-pizdă grețos și nesimțit. Un nebăgat în seamă, care se vâră cu forța în treabă, doar-doar s-o găsi cineva care să te bage și pe tine. În seamă... Greșeala mea e că te-am băgat doar în seamă.

 

Imi cer scuze, dar nu mai am nici rabdarea si nici dispozitia sa-ti raspund mai departe,  ziceai mai devreme. Consecventule!

Hai pa, că mă plictisești!

 

 

S-a dus pe pulă pojghița de civilitate și intelectualism, rebranduitul pulii!  :laugh2

Hai sictir și spor la lins pizde!

 

 

E un moldovean din Copou care cerșește muie:laugh2

 

 

Păi io zic să-l facem în grup, gang-bang, cum ar veni! :laugh2 E nesătul rău omul și nu se mulțumește cât i-am dat io și nea Machu. :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

Reputația mea pe forum? Bă ești prost? Crezi că-mi pasă prea mult?  :laugh2  Termină cu provocările astea infantile! Tu chiar crezi că am ajuns să mă întâlnesc cu toți labagii în scop de zmardoială? Bă, în ce secol trăiești, trăiți-ar familia? Dacă nu reziști dialogului și te faci de căcat, crezi că rezolvi ceva cu asta? Au mai fost unii care m-au provocat și când am acceptat, au dat-o cotită. Sunt dovezi pe forum, așa că nu are cine să zică mai știu eu ce. Pur și simplu, este foarte posibil, probabil chiar, ca de marți până joi seară, să fiu eu plecat din București. 

Divergențe nu avea, ai tu cu logica. Te-am ironizat pe alt topic, că o făceai pe deșteptul și dădeai tu diagnostice. Și oricum, tu ești cam off-forum! Dacă nu ai inteligența și umorul necesar, dacă nu ai stomacul tare, nu prea ai ce căuta pe aici.

 

P.S. E mai bine să nu ne întâlnim. Pentru tine!  Luni, sper să pot să-ți scriu, acum e cam greu să intru pe mess. 

 

 

Hai că ești prost pungă, dă-te-n plm! Aia cu familia e o expresie, dacă vrei, convivială, boule! Hai că-ți scriu luni, mânca-mi-ai din ce-oi fute diseară!

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Smekerie virtuala.  :laugh2

Eu m-am razbunat la propriu.

Mi-a luat cativa ani de asteptare si dat in prietenie, desi in sinea mea era o mare sila...

Daca domnia lui face pe curva (la figurat, sensul cel mai important), in grandomania sa uita ca exista oameni cu care la nici un nivel nu se poate egala.

Am dat aceeasi moneda inzecit.

Case closed.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Popoule, te comporți ca și o pizdã fututã și neplãtitã, din sculare în culcare, numai cu Picon în gurã ești...ne-ai acrit, în pulili noastre :(

 

 

Înjurãturile la adresa copilului lui Raffaello, nu ți-au iritat retina? :(

 

 

Aaaaa, scuze, alea erau dejectate de cãtre clona lui picon...sunteți în aceeași barcã, uitasem :(

 

 

Dacã tot încerci sã faci pe bunul samaritean, fii imparțial în poola mea :)

  • Like 12
  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

Io cred că ăștia-s plătiți de Picon..,

 

Io zic ca i-a futut ...si unchiu' , mare bandit,s-a fofilat, i-a combinat pe prosti si nu le-a platit . Dobitocii abia acum si-au dat seama

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

bagatiaipulanmataaiastrambasichioara

iavezidacaamscrisbinecacatbolnacareesti

PS ti-am facut o urare ca sa numai zici bivol prost ca te-a injurat careva 

 

Sluga :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...