Sari la conținut

Picon - Grobianism si Duplicitate. Opere (in)complete


Postări Recomandate

  • Oras:mures
  • Oras:mures

Cine sloboz te-a bagat in seama saracule ?

Suferi , manca-mi-ai pula

  

Stai sã mai bea o Tanita, douã...vei fi acuzat de ultraj contra bunelor moravuri =))

Va potriviți, doi bolnavii! Trofeul, ia spune ma zdreanță, de cate ori ti_am solicitat eu ajutorul? Ma bulangiule, te rog să iti vezi de mizeria ta. Acum ceva timp spuneai ca daca ma vezi, ma calci pe gât. Pierdută țigănească (fara a avea ceva cu etnia), doar atât iti spun, incearca si cata bătaie iti iei tu, neam de neamul tau nu o sa încaseze. Zdreanță, esti amândoi, asigura_te ca poti face fata muieri, in rest, câinii te cut oricum la cat de smecher prost esti!
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

   Va potriviți, doi bolnavii! Trofeul, ia spune ma zdreanță, de cate ori ti_am solicitat eu ajutorul? Ma bulangiule, te rog să iti vezi de mizeria ta. Acum ceva timp spuneai ca daca ma vezi, ma calci pe gât. Pierdută țigănească (fara a avea ceva cu etnia), doar atât iti spun, incearca si cata bătaie iti iei tu, neam de neamul tau nu o sa încaseze. Zdreanță, esti amândoi, asigura_te ca poti face fata muieri, in rest, câinii te cut oricum la cat de smecher prost esti!

 

Mi-as pula-n tastatura ta de analfabet

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Va potriviți, doi bolnavii! Trofeul, ia spune ma zdreanță, de cate ori ti_am solicitat eu ajutorul? Ma bulangiule, te rog să iti vezi de mizeria ta. Acum ceva timp spuneai ca daca ma vezi, ma calci pe gât. Pierdută țigănească (fara a avea ceva cu etnia), doar atât iti spun, incearca si cata bătaie iti iei tu, neam de neamul tau nu o sa încaseze. Zdreanță, esti amândoi, asigura_te ca poti face fata muieri, in rest, câinii te cut oricum la cat de smecher prost esti!

 

Press EC =))

 

 

For eject press DUI =))

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...