Sari la conținut

Picon - Grobianism si Duplicitate. Opere (in)complete


Postări Recomandate

  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Nu era o afirmatie, ci o intrebare adresata tie. Lasa modestia, impartaseste-ne. Nu te va judeca nimeni, poate doar vanessa  :laugh2

Lacheule!

 

Cate clone mai ai, dobitocule?  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Nu era o afirmatie, ci o intrebare adresata tie. Lasa modestia, impartaseste-ne. Nu te va judeca nimeni, poate doar vanessa  :laugh2

Lacheule!

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/13689854_1201186413254352_896625746_n.png?oh=2c645512c252461b170962bd7c7b83cb&oe=579C3001

  • Like 4
  • Minus 19
Link spre comentariu
  • Oras:drgyytnmdsegxf
  • Oras:drgyytnmdsegxf

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/13689854_1201186413254352_896625746_n.png?oh=2c645512c252461b170962bd7c7b83cb&oe=579C3001

Colega, preferabil să folosești limbajul tău colorat decât imagini cu acel personaj. Fără supărare, dar acea imagine poate fi deranjantă pentru mulți.

Toate bune!

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Colega, preferabil să folosești limbajul tău colorat decât imagini cu acel personaj. Fără supărare, dar acea imagine poate fi deranjantă pentru mulți.

Toate bune!

ALUPIGU”colegu” E BINE ASA DE COLORAT? :laugh2

  • Like 4
  • Minus 19
Link spre comentariu
  • Oras:drgyytnmdsegxf
  • Oras:drgyytnmdsegxf

ALUPIGU”colegu” E BINE ASA DE COLORAT? :laugh2

Refuz să mă pronunț cu privire la orizontul tău intelectual. Nu am nimic cu tine. Tot ce te rog este să nu mai postezi imagini cu acel personaj care a schimbat, pentru totdeauna, în rău, cursul istoriei.

Mulțumesc pentru înțelegere.

Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Refuz să mă pronunț cu privire la orizontul tău intelectual. Nu am nimic cu tine. Tot ce te rog este să nu mai postezi imagini cu acel personaj care a schimbat, pentru totdeauna, în rău, cursul istoriei.

Mulțumesc pentru înțelegere.

sugi pula lu hicler

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Ești neasemuit de prost!  :slap2

P.S. O propoziție/frază nouă se începe cu majusculă. Adică, literă mare

 

 

Du-te bă în pula mea! E suficient de ... în română?  :laugh2

P.S. O propoziție/frază nouă se începe cu majusculă. Adică, literă mare. :rax2

 

 

Ce-mi plac mie căcăcioșii ăștia ca tine! Ai stat la cutie o săptămână și cum ai văzut că am un conflict mai șeapăn cu cineve ( ăla cu Pipilică, evident, nu se pune - e prea idiot), ai apărut și tu pe post de reinforcement! Evident, alături de alt distrus, @xoxo xoxo. Haita loserilor, haita căcăcioșilor.

#penibili

 

 

Bine ai revenit Kinuitule! Îmi era dor să te mai iau la pulă o leacă!

 

Xoxoxoxo, tare nătâng ești! Câteodată mă întreb de ce plm nu este legală sterilizarea, poate nu ar mai fi apărut pe lume un ipochimen ca tine. Ești penibil!

 

 

 

 

Mă semioltean semibănățenizat, expat, nu de ce făcurăți voi atunci ziceam, ci de topicul fetei ăsteia!  :slap2 Mutați-vă și voi pe alt toping, la DG, că aici mă cert eu cu pișăciosu'!  :laugh2

'ai de poola mea!

 

 

Așa e, tu și Pipilică sunteți doar niște muiști săraci și asta nu pentru că v-am aprobat eu, sau nu, ci pentru că se vede.  :laugh2  Asta pe lângă faptul că sunteți niște misogini grobieni. 

 

 

Întâmplător, oricine nu e misogin și neandhertalian ca tine, e lingerică. De povestit, poți povesti orice, dar cine te crede?  :laugh2

 

 

Să-i sugi pula lui Picon sfatosul!

#rapanosule

 

 

Să înțelegem că ție îți intră în cur păreri, nu puli?  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Refuz să mă pronunț cu privire la orizontul tău intelectual. Nu am nimic cu tine. Tot ce te rog este să nu mai postezi imagini cu acel personaj care a schimbat, pentru totdeauna, în rău, cursul istoriei.

Mulțumesc pentru înțelegere.

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/13511433_1186056431434017_372744257_n.png?oh=2e00be4132a2c955be69f1995cef4778&oe=579C0E78

nici io nu am numa iti doresc o vara placuta  :laugh2

  • Like 4
  • Minus 19
Link spre comentariu
  • Oras:drgyytnmdsegxf
  • Oras:drgyytnmdsegxf

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/13511433_1186056431434017_372744257_n.png?oh=2e00be4132a2c955be69f1995cef4778&oe=579C0E78

Legea nr. 107/2006 pentru aprobarea Ordonanţei de urgenţă a Guvernului nr. 31/2002 privind interzicerea organizaţiilor şi simbolurilor cu caracter fascist, rasist sau xenofob şi a promovării cultului persoanelor vinovate de săvârşirea unor infracţiuni contra păcii şi omenirii

Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Legea nr. 107/2006 pentru aprobarea Ordonanţei de urgenţă a Guvernului nr. 31/2002 privind interzicerea organizaţiilor şi simbolurilor cu caracter fascist, rasist sau xenofob şi a promovării cultului persoanelor vinovate de săvârşirea unor infracţiuni contra păcii şi omenirii

vrei sami pui catuse perversule?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Legea nr. 107/2006 pentru aprobarea Ordonanţei de urgenţă a Guvernului nr. 31/2002 privind interzicerea organizaţiilor şi simbolurilor cu caracter fascist, rasist sau xenofob şi a promovării cultului persoanelor vinovate de săvârşirea unor infracţiuni contra păcii şi omenirii

Altu' bolnav de scenarită... Care-i organizația...?

 

Avertisment: gugălu' dăunează grav sănătații (mentale) când e folosit dă tonți...!

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

După această recenzie care a strâns până acum 25 de puncte de la cam toate categoriile de useri, așteptăm cu interes comentariile lui Pipilică puță mică! 

 

 

 

Măi băiețică, efectiv ești mai prost decât prevede legea! M-ar amuza, dacă nu m-ar întrista că există asemenea specimene ca tine. Nu ești tu în stare să faci postări cu bătaie lungă, nu ai nici capacitatea intelectuală, nici cultura, nici credibilitatea necesare. Tu nu ești decât un neica-nimeni la limita subsistenței,  care nu-și permite să meargă la curve decât din an în Paști și atunci la ieftinături de 50-50 lei, motiv pentru care ești supărat pe viață, pe cei care își permit, pe fetele care câștigă bani, pe încălzirea globală ... pe ce nu ești tu supărat! Cât de prost poți să fii, încât să consideri ca fiind genială replica Jeartte-tei? În nemăsurata-ți imbecilitate, crezi că cineva îți va da credit și se va răsuci în privința mea ... de parcă m-ar și afecta pe mine! Cine are o părere (bună sau rea) nu și-o va schimba în urma prostiilor postate de tine.

Sfaturi să dai tu copiilor tăi, dacă-i ai, prietenilor, cui vrei tu, în ceea-ce mă privește, poți să ți le bagi în cur.

În final, poți să fii mândru că mi-am pierdut atâta timp cu tine, pentru că în mod normal ar trebui să te ignor. Oricum, ești obișnuit să fii ignorat în real-life.

 

 

 

Vasile, Vasile

Mai cheamă și-un câine

Să te lingă la coaie

Când stai în ploaie

Laba făcând

Amar suspinând

Ca ești sărac

Și cam prostac

Bani de curve n-ai

Meltean ca un buhai

Un cioban ratat

Și cam de rahat.

De trei zile-ncoace

Caca nu-ți mai place

Gura nu-ți mai tace

Și te cam gândești

Pulă s-o belești.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...