Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Au ramas bondoacele alea grase de colege ale ei care raspund la toate telefoanele,iau clienti fara ca titularele sa stie ..... si cand ajunge omu la usa da de willy orca ucigasa. Singurele bune de pula erau Corina( miniona slim cu sani mari frumosi) si asta Mirela( facea un oral de nota 10) dar Corina a disparut din peisaj ca i s-au tot plans clientii si Mirela cred ca are si ea 2 saptamani de cand nu mai e 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 6 ore, bobby92 a spus:

Au ramas bondoacele alea grase de colege ale ei care raspund la toate telefoanele,iau clienti fara ca titularele sa stie ..... si cand ajunge omu la usa da de willy orca ucigasa. Singurele bune de pula erau Corina( miniona slim cu sani mari frumosi) si asta Mirela( facea un oral de nota 10) dar Corina a disparut din peisaj ca i s-au tot plans clientii si Mirela cred ca are si ea 2 saptamani de cand nu mai e 

Eu cred ca Mirela lucrează în circuit închis. Eu nu am mai fost de 2 ani la ea,și nici nu mai răspunde la tel.colega ei zice ca e ocupata, în realitate lucrează în circuit închis cred

Link spre comentariu

Din ce am văzut,răspund colegele ei,iar dacă întrebi de titulara, spun ca e ocupata sa revii după. Dacă o faci,nu se mai răspunde la tel,ceea ce ma face sa cred ca nu mai activează,iar bondoacele rămase se folosesc de titulara, spun ca le aparțin pozele.ceea ce este fals,Mirela nu cred ca mai activează, dar colegele se folosesc de ea,pt a păcăli clienții sa vina.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 06.10.2021 la 14:06, Mike_blu a spus:

Din ce am văzut,răspund colegele ei,iar dacă întrebi de titulara, spun ca e ocupata sa revii după. Dacă o faci,nu se mai răspunde la tel,ceea ce ma face sa cred ca nu mai activează,iar bondoacele rămase se folosesc de titulara, spun ca le aparțin pozele.ceea ce este fals,Mirela nu cred ca mai activează, dar colegele se folosesc de ea,pt a păcăli clienții sa vina.

Salut. Lucreaza in continuare si nu-i pe circuit inchis,am trecut pe la ea acum o saptamana.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, Mike_blu a spus:

Si-a schimbat nr de tel?ca pe acest număr nu răspunde.am încercat și cu alte cartele și tot la fel.

Nu. Este exact nr asta. Intr-adevar sunt zile cand nu lucreaza,de aceea probabil nu raspunde intotdeauna(si de aia probabil raspund colegele pe nr. asta) Ce sa zic,mai incearca. Spor la futut!

Link spre comentariu
Acum 2 minute, el futadero a spus:

Nu. Este exact nr asta. Intr-adevar sunt zile cand nu lucreaza,de aceea probabil nu raspunde intotdeauna(si de aia probabil raspund colegele pe nr. asta) Ce sa zic,mai incearca. Spor la futut!

Mulțumesc colegul pt informații. Deși cred ca ma confunda cu altcineva.mergeam des la ea intr-o vreme și nu am mai fost de 2 ani.probabil ori s-a supăra, ori ma confunda cu altcineva,ca nu îmi răspunde. Oricum, mulțumesc pt info

Link spre comentariu

Vizitator iahim7
Reputație: 0

Apare periodic, cate 2 -3 zile pe saptamana.

 Uneori dispare cate 2-3 luni 

În afara intervalului orar în care lucrează nu răspunde la telefon. Urmăriți AT.

În locația cu ea lucrează zilnic 2 fete.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...