Sari la conținut

0752659155 Lory noua colega a Paulei


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu dar ma sparge la ochi - ca unde este vorba de forme geometrice gainarii dinastea ma pot scoate din concept de asta am zis doua fete superbe dar faianta aia stramba ma chinuie la ochi si nici nu pot sa ma concentrez la fete sincer. eu la lory am sunat sa o f..... nu la ala care sa inpiedicat si a lasat faianta sa cada in pozitia actuala. hehe

 

Mah...da zik si io acuma...ci treba ari conversatia asta cu Lory ???

Sau mai rau...

Mah...voi sintiti dusi uniori mah ! Cum lindicu mieu vini asta...cind o fata iti puni pozi cu curu si cu pizda...casa nu moi zic cai vorba di 2 fete...in cieli moi diocheate si sujestive poziti pi cari mintea unui nimfoman li poati conciepe...voi sa videti si sa va uitati la rosturili di faianta ???

Uniori io creca voi di fapt vrieti sal futiti pi ala di o pus faianta strinb !!! :))))

Link spre comentariu

Bunaa.Am revenit in constanta si de maine voi fi disponibila.sa recapitulez serviciile mele.

Oral cu sau fara,normal protej in diferite pozitii,finalizare orala faciala corporala.dominare si uro,show lesby cu paula.

Tarif.:100 fin 200h.dominare 200 sedinta cu o fata 300 cu ambele,Show lesby 300 fin 400 h.va pup

post-288894-0-46675300-1562863162_thumb.jpg

post-288894-0-24213800-1562863176_thumb.jpg

post-288894-0-36683300-1562863187_thumb.jpg

post-288894-0-59630500-1562863197_thumb.jpg

post-288894-0-44719000-1562863210_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Bunaa.Am revenit in constanta si de maine voi fi disponibila.sa recapitulez serviciile mele.

Oral cu sau fara,normal protej in diferite pozitii,finalizare orala faciala corporala.dominare si uro,show lesby cu paula.

Tarif.:100 fin 200h.dominare 200 sedinta cu o fata 300 cu ambele,Show lesby 300 fin 400 h.va pup

bucuros sa te revad💋â¤
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Pentru ca tot se apropie plecarea in voiaj m-am decis sa-mi fac un cadou cu multa pizda,adica macar doua daca nu trei deodata si varianta cea mai credibila pe piata era lory&paula. Am sunat la paula dar nu a raspuns,apoi am sunat la lory si am avut oarecum noroc. De ce oarecum,pentru ca mi-a zis ca paula nu lucreaza azi,sau ma rog, la ora aia deci cadoul mi-a fost lory&pula.

Cunostinta mai veche,am fost primit ca un old friend, suc fara acid ca sa nu râgâi (mancasem niste carnati cu usturoi :p mai devreme). Dus separat apoi ne-am combinat pe canapeaua din sufragerie. I-am zmotocit motu ala mare de curcan apoi mi-a facut un ON pe fotoliul din odaie. Meseriasa tare,cu atentie la cohones,sub cohones,ca vba aia unde nu exista flori exista sarbatori :p, apoi am trecut la normal revers cowgirl si terminat in caprita.

Pentru necunoscatori,lory e o slim inaltuta ,poate vreo 3 kg nu ar strica, cu igiena de nota 10 si cu un corp de nota 8,5 pentru gusturile mele. Gfe de 10, amprenta colegei si-a spus cuvantul.

Am achitat 100 py o finalizare si am plecat. Au fost cca 40 min din care vreo 15-20 de tavaleala. O recomand pentru un sex corect la un pret corect. Cred ca mai dau o tura pana plec poate le prind pe amandoua la pachet.

Bafta

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Multumesc de vizita.te asteptam si in 3.😘🤗

 

Vin astazi daca va prind libere pe amandoua dar nu mai recenzez ca nu-i place lu prostu de valems si da cu minus. Se crede Firicel dar e Geani direct! Botanist,vorbeste mult si prost.

On topic- ne revedem!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

daca ma lasam si eu de recenzii ca nu ii place lui nenea vanatoru sau lui radu lipseau aprox 50 de bucati pe forum, tu dai feedback fetii nu le scri pentru alt user.

 

Vin astazi daca va prind libere pe amandoua dar nu mai recenzez ca nu-i place lu prostu de valems si da cu minus. Se crede Firicel dar e Geani direct! Botanist,vorbeste mult si prost.
On topic- ne revedem!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

daca ma lasam si eu de recenzii ca nu ii place lui nenea vanatoru sau lui radu lipseau aprox 50 de bucati pe forum, tu dai feedback fetii nu le scri pentru alt user.

no offense!

Cam mult off-topic's faci pe toate topicele fetelor! Nu putem citi si noi altceva pe forum?

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

daca ma lasam si eu de recenzii ca nu ii place lui nenea vanatoru sau lui radu lipseau aprox 50 de bucati pe forum, tu dai feedback fetii nu le scri pentru alt user.

Si ? Ai primit vro medaliie ca ai scris 50 di ricenzi ? Tio felicitat ciniva ? In afara ca tior loat la misto o gramada di intelectuali dajtia dipi forum...tu ci oi avut di cistigat ??? La curve teai dus pi bani tai...nu pi alti bani...ca doar nor platit alti pentru tini. Asea cum te vei duce si di aci inainti...tat pi bani tai !!!

 

;)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...