Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Acest topic nu trebuie trecut la TS/TV deoarece acest topic este deschis pt serviciile oferite individual de Andra

Atunci dă-l afară pe pulărăul ăla că sperie clienții :(

Chiar m-aş fi dus la Andra dar nici aşa să ma uit în spate tot timpul :no2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Atunci dă-l afară pe pulărăul ăla că sperie clienții :(

Chiar m-aş fi dus la Andra dar nici aşa să ma uit în spate tot timpul :no2

 

Alexa nu este in apartament. Alexa este in zona si este disponibila la DUO cu Andra doar cu programare cu minim 1h inainte.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nici o fata nu consuma droguri sau substante ilegale

Io zic mai bine sa treceti pa vitamine , ca fatuca aia la cat e de skinny  n-o vad de cursa lunga

 

oricum sfatuiti-o sa nu ia clienti la ora  , sa nu lesine la naiba in timpul actului sexual

  • Like 19
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colega mea mananca foarte mult. Mananca singura mai mult decat mananc eu cu Roxana. Asta este metabolismul ei: nu se poate ingrasa.

Uite un exemplu: in jur de ora 18:00 eu cu Roxana am impartit o pizza medie si au mai ramas doua felii, iar Andra a mancat singura o pizza medie, desert trei clatite cu finetti si banane, iar acum ii este foame din nou.

 

 

Astea isi fac toate poftele, baga in ele ca vitele pe banii nostrii si pe munca noastra. Altceva nu fac decat sa stea cu pizda in sus si sa le vina banu`la botu`calului in timp ce unii se cocoseaza de dimineata pana seara pentru un un rahat de salar. Ar trebui sa nu le mai vizitam sa moara de foame, sa se duca la munca sa vada cum e, cat de greu se castiga o paine in tara asta de rahat.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Astea isi fac toate poftele, baga in ele ca vitele pe banii nostrii si pe munca noastra. Altceva nu fac decat sa stea cu pizda in sus si sa le vina banu`la botu`calului in timp ce unii se cocoseaza de dimineata pana seara pentru un un rahat de salar. Ar trebui sa nu le mai vizitam sa moara de foame, sa se duca la munca sa vada cum e, cat de greu se castiga o paine in tara asta de rahat.

Tinere, te simt supărat :( te-au suparat fetele asta ? :hmmm daca ai fost nemulțumit de ele bagă tati o recenzie sa stim şi noi ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astea isi fac toate poftele, baga in ele ca vitele pe banii nostrii si pe munca noastra. Altceva nu fac decat sa stea cu pizda in sus si sa le vina banu`la botu`calului in timp ce unii se cocoseaza de dimineata pana seara pentru un un rahat de salar. Ar trebui sa nu le mai vizitam sa moara de foame, sa se duca la munca sa vada cum e, cat de greu se castiga o paine in tara asta de rahat.

Ce ai facut bobita? Cine te-a suparat asa rau?Zici ca iti mananca mancarea ta 😅😅😅 si in final daca nu ar fi genul de fete ca ele noi dupa 2-3 anu de casnicie am fi rupti de laba si ne-am bate nevestele in fiecare seara 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astea isi fac toate poftele, baga in ele ca vitele pe banii nostrii si pe munca noastra. Altceva nu fac decat sa stea cu pizda in sus si sa le vina banu`la botu`calului in timp ce unii se cocoseaza de dimineata pana seara pentru un un rahat de salar. Ar trebui sa nu le mai vizitam sa moara de foame, sa se duca la munca sa vada cum e, cat de greu se castiga o paine in tara asta de rahat.

Nu o sa iti raspund, din bun simt.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

De abia astepti o recenzie negativa ca sa ai subiect de ancheta Nu ai invatat ca aici pt pretul corect faci curat la recenzii negative

hai salut "investitorule" , pardon "asociat".....merge treaba prin cuib  sau tot frecangeala !? :)

stim noi mai multe decat mata , da te lasam sa-ti faci norma de replici 

Link spre comentariu

  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

hai salut "investitorule" , pardon "asociat".....merge treaba prin cuib sau tot frecangeala !? :)

stim noi mai multe decat mata , da te lasam sa-ti faci norma de replici

Soprană ăsta nu numai că este prost dar si perseverează :slap2

:laugh2

Face parte din categoria celor care se laudă sau vor să stie lumea că ei au femei la produs, de obicei acesti indivizi prin prostia lor ajung să aiba dosar penal :slap2 vorba circulă foarte repede şi nu mă mir ca el să se laude si pe la prieteni cu ce "învârte" şi de aici până la urechile "baieților deştepți" este doar un pas :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...