Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dispari bai cocosatule de aici . Dupa ce ca esti un analfabet o sugi si cu staruinta peste tot : ca ne dai tu femei , bani sa futem sau mai stiu eu ce. :slap2 Nu te uiti bai gustere la tine cat esti de prapadit si fraier? :no2

Hai fugi si trage apa dupa tine , ca ne-ai imputit de miros ... de peste stricat :laugh2

Bai prapaditule hai sa ne facem fiecare cate o poza cu ce masina avem,portofelul si cu legitimatia de munca ca sa vedem unde muncim si care e mai prapadit si stergem din poza numele si nr masinii.Daca iti dau portofelul meu nici nu sti sa il porti ca de numarat ramai corijent 😂😂😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Bai prapaditule hai sa ne facem fiecare cate o poza cu ce masina avem,portofelul si cu legitimatia de munca ca sa vedem unde muncim si care e mai prapadit si stergem din poza numele si nr masinii.Daca iti dau portofelul meu nici nu sti sa il porti ca de numarat ramai corijent

Deci nu te fac cocosat degeaba   :no2   Ma chis pe masina , portofelul si legitimatia ta de munca , ca tare esti pamflet si nu intelegi  :laugh2  Cum ar fi sa ne laudam  cu realizarile pe aici ?   :slap2  Nici nu vreau sa vad cum iti sta valoarea creierului  intr-o masina , un portofel sau o legitimatie.   :boob  :slap2 

Apropo ai uitat sa zici daca trebuie sa ne pozam si poolele  :laugh2   :laugh2  :laugh2 

Am spus eu ca nu ai minte nici cat o gaina,dar raman la aceeasi parere ...dispari maaaa !!! ca te faci de ras in mod constant :slap2

  • Like 19
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Bai prapaditule hai sa ne facem fiecare cate o poza cu ce masina avem,portofelul si cu legitimatia de munca ca sa vedem unde muncim si care e mai prapadit si stergem din poza numele si nr masinii.Daca iti dau portofelul meu nici nu sti sa il porti ca de numarat ramai corijent 😂😂😂😂

Dacă pun o poză cu "cosorul" îți ia gura razna :laugh2

Nu te mai căca atât pe tine că te faci de râs mai mult decât până acum :slap2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

asta este....Oldies but goldies. O fi fata mai pudica si nu-i place sa se dezbrace in fata aparatului foto. Acum sincer sa fiu nu prea am vazut vre-o ţâţică sau gogosica mândrei.

 

Are poze cu gogosica mai in urma, in unele o arata doar pe jumatate, in altele e in toata splendoarea ei :)

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...