Sari la conținut

Anda 0742822135


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

măi da egoiști mai sânt bănățenii . Mă gândeam că poate vine Anda intr- un concediu la Felix să se mai trateze și ea . Anda oradenii te așteaptă

Pentru ce afectiune sa se trateze? Ca, din cate stiu eu, Anda nu sufera de nimic(ccfdtig si mos bolovan pot confirma :laugh2). Poate suferiti voi de ciuda ca nu o puteti avea. Dar asta e alta problema. Dar, se poate rezolva si asta foarte simplu: vorbiti in realabil cu Anda, va urcati in masina 5 handralai si...tzusti la Timisoara. Fabrica de bere fiind aproape, in timp ce unul se bucura de serviciile Andei, ceilalti (cu exceptia soferului) beau o bere. Si tot asa pana va tratati toti. Dupa care...tzusti la Oradea. Timp total petrecut: 12 ore. Amenda: 2000 de lei plus benzina (maxim 200 de lei). Corect sau nu?

P.S. Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Sau nu :laugh2.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Pentru ce afectiune sa se trateze? Ca, din cate stiu eu, Anda nu sufera de nimic(ccfdtig si mos bolovan pot confirma :laugh2). Poate suferiti voi de ciuda ca nu o puteti avea. Dar asta e alta problema. Dar, se poate rezolva si asta foarte simplu: vorbiti in realabil cu Anda, va urcati in masina 5 handralai si...tzusti la Timisoara. Fabrica de bere fiind aproape, in timp ce unul se bucura de serviciile Andei, ceilalti (cu exceptia soferului) beau o bere. Si tot asa pana va tratati toti. Dupa care...tzusti la Oradea. Timp total petrecut: 12 ore. Amenda: 2000 de lei plus benzina (maxim 200 de lei). Corect sau nu?

P.S. Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Sau nu :laugh2.

Eu confirm :P

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu merg la Anda de ani de zile, dar pana acum nu i-am facut recenzie. Am decis sa ii fac acuma o recenzie deoarece ieri o reusit sa ma excite mai bine decat o face deobicei si asta pentru ca eu consider ca silicoanele alea o fac mult mai atragatoare. Ea mi-o zis ca is unii carora nu le plac tatele ei pentru ca is false, dar eu zic ca pe ea o prind bine. Nu e ca si cum ea avea tate faine inainte si si-o pus acuma silicoane ca un fel de fita/moft. Ea avea nevoie de silicoane pentru ca inainte ... nu avea tate deloc. :laugh2

Felul in care arata acuma si prestatia ei, mai ales cand o suge (o ia pe toata in gura, cu scuipaturi, priviri perverse, lins pe coaie) m-o satisfacut la maxim, chiar si ea o observat ca sunt mai excitat decat deobicei (asta si pentru ca pe mine, lucrul care ma atrage cel mai mult la fizicul unei femei sunt tatele). 

Notele evident sunt mari (cam ca si tatele ei acuma):

Locatie - 10

Aspect - 9 (inainte cand nu avea silicoane era de vreo 6-7 ... chiar o transforma tatele alea)

ON - 10

NP- 10

GFE - 10

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Pentru ce afectiune sa se trateze? Ca, din cate stiu eu, Anda nu sufera de nimic(ccfdtig si mos bolovan pot confirma :laugh2). Poate suferiti voi de ciuda ca nu o puteti avea. Dar asta e alta problema. Dar, se poate rezolva si asta foarte simplu: vorbiti in realabil cu Anda, va urcati in masina 5 handralai si...tzusti la Timisoara. Fabrica de bere fiind aproape, in timp ce unul se bucura de serviciile Andei, ceilalti (cu exceptia soferului) beau o bere. Si tot asa pana va tratati toti. Dupa care...tzusti la Oradea. Timp total petrecut: 12 ore. Amenda: 2000 de lei plus benzina (maxim 200 de lei). Corect sau nu?

P.S. Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Sau nu :laugh2.

P.S.dacă tot ziceți voi că o iubiți așa tare pe Anda cum se face că eu am remarcat primul că i-au crescut tzâtzele 😜😜😜
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Tu ai scris primul. Asta nu inseamna ca ai si remarcat primul :laugh2.

mda ce-i drept eu n-am ajuns incă la ele in varianta nouă  :no2 . de aia repet invitația către Anda; hai frumoaso si pe la noi pe la Oradea  :hi3  :gifs_ojos

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

mda ce-i drept eu n-am ajuns incă la ele in varianta nouă :no2 . de aia repet invitația către Anda; hai frumoaso si pe la noi pe la Oradea :hi3 :gifs_ojos

Atunci...ma repet si eu! :D

Anda, cel mai bine e in Tm.

Link spre comentariu
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST

                       :flowers2

 

„De 8 Martie senin, 

  Într-un cadru anonim 

  Primăvara a sosit 

  În al iernii asfinţit. 

 

Primăvară-n suflet iti doreşte Bosulică” 

     

            :flowers2   :kiss2    :flowers2

 

 "La multi ani Anda!!!"

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740887703
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
  • Telefon: 0740887703
  • Oras:Craiova
  • Disponibila

Disponibile pentru show

 

Preturi fara show

✔️350-1finalizare

✔️600-h (2finalizari)

 

 

Preturi show

✔️450-1finalizare

✔️700 -h (2finalizari)

post-281233-0-09249100-1583739766_thumb.jpg

post-281233-0-07178100-1583739814_thumb.jpg

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740887703
  • Oras:Craiova
  • Disponibila
  • Telefon: 0740887703
  • Oras:Craiova
  • Disponibila

Disponibile individual sau împreună până la ora 20. O zi frumoasa sa aveți 😘

post-281233-0-80171400-1583827351_thumb.jpg

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dar oare de ce își pune Carima poze cu Anda? Nu înțeleg, normal ar fi sa își pună cu ea.. Anda are atatea poze și poate sa și le pună și singura. Ma gândesc ca e pt cei noi poate ii păcălește:)

Nu isi pune ci pune. Si pe mine sincer nu ma deranjeaza. Ba chiar o indemn sa puna in continuare. Nu de alta, dar imi plac(fara sa ma pacaleasca).  

P.S. Nu as spune ca e o practica, dar au mai fost cazuri in care fetele au postat poze cu colegele de apartament. Un lucru care nu mi se pare deloc condamnabil ci de apreciat.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Mi se pare (doar) mie, sau Anda arata din ce in ce mai bine pe zi ce trece? O fi ca vinul.

Arată bine ... e ca vinul ... mai știu eu pe cineva care tot așa este ... tot mai bune cum trece timpul 🌷😉☀

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...