Sari la conținut

New in Constanta 0725 419 169


Postări Recomandate

  • Oras:Centru
  • Oras:Centru

da ok sunt de acord cu tine insa pune te rog niste poze de actualitate cu tine ca asa ar fi corect..in fine,nu m a obligat nimeni sa raman,puteam sa plec..insa am zis sa fac o recenzie corecta si asta am facut

Pozele sunt toate de actualitate, mai putin ultima care este de anul trecut.... si de photoshop inca nu am nevoie. Singurul lucru care m-a intereseaza este atitudinea mea fata de tine in momentul cad imi treci pragul, in rest... keep calm si sper sa-ti gasesti click-ul altundeva! Sa auzim numai de bine!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

am ajuns si eu la acesta doamna dar sincer chiar nu a fost o intalnire reusita..si asta nu din cauza atitudinii doamnei care este de nota 10 si care chiar incearca sa te faca sa te simti bine si relaxat dar nu stiu poate nepotrivirea de caracter sau nu am facut acel click nu stiu ce a lipsit..in primul rand pozele , ori sunt putin photoshopate ori sunt cu cativa ani bunisori in urma..nu ca ar arata rau la corp,insa fata de poze are cateva kg in plus + eu nu sunt un tip f inalt..dar nici scund..iar ea pe tocuri + ca nu este chiar f slim era mai inalta ca mine si nu stiu dadea un aspect nu tocmai feminin. Tate si fund mari , are insa niste pete probabil de la soare inestetice pe umeri. Oral bun , dar protejat ,normal ok , eu insa nu stiu de ce poate nu m am simtit suficient de relaxat in prezenta ei nu m am simtit f bine. De revenit eu nu mai revin . Modalitatea de contact..eu am trimis sms-uri si telefoane , am insistat cateva zile si pana la urma a raspuns . Locatie centrala si f usor de ajuns.

 

Ia uite aici, asta din poza o fi complexat, desi tipa il ... cam scuipa in cap.

post-181774-0-27606100-1495345153_thumb.jpg

Eu nu cred.

Stai linistit, trebuia doar sa ii spui doamnei sa isi dea jos incaltarile. Eu sa fiu sincer, preferam sa le pastreze, dar ea, din proprie initiativa le-a dat jos. 

In plus fiecare cu parerile si preferintele lui. Pentru mine dna Mary ... este sus ...si la propriu si la figurat !

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

sa nu uitam de doamna mery!

sfarsitul de saptamana mi-a rezervat placute momente in compania domnitei. sunt multe de zis, dar ma rezum la atat: este o Doamna! Doamna, ce plm! :)

mai multe nu spun, ca ma bate! :)

 

locatie 10

GFE 10  cu FK inclus.

OP si NP 10.

igiena  10.

 

cado`: 200 ora, de revenit!

recomand cu incredere !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Centru
  • Oras:Centru

sa nu uitam de doamna mery!

sfarsitul de saptamana mi-a rezervat placute momente in compania domnitei. sunt multe de zis, dar ma rezum la atat: este o Doamna! Doamna, ce plm! :)

mai multe nu spun, ca ma bate! :)

 

locatie 10

GFE 10  cu FK inclus.

OP si NP 10.

igiena  10.

 

cado`: 200 ora, de revenit!

recomand cu incredere !

Îți multumesc dragul meu! De-ar fi toata lumea asa ca tine, persoane pozitive si cu mult bun simt... Nimfomane ar fi cel mai frumos forum de pe planeta! Te pup, o zi frumoasa iti doresc! :*
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Îți multumesc dragul meu! De-ar fi toata lumea asa ca tine, persoane pozitive si cu mult bun simt... Nimfomane ar fi cel mai frumos forum de pe planeta! Te pup, o zi frumoasa iti doresc! :*

  

Da moi ie si multi circotasi frustrati. Asa ka Nimfomani nari kum sa fii ciel moi ciel dipi planeta asta mondiala...ka multi sor adunat aci !!!

;)

 

adica am futut cu creieru'? :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Centru
  • Oras:Centru

Da moi ie si multi circotasi frustrati. Asa ka Nimfomani nari kum sa fii ciel moi ciel dipi planeta asta mondiala...ka multi sor adunat aci !!!

;)

Atunci s-a dispara toti pe planeta Carcotasilor Frustrati! :)))) Noi aici avem nevoie de persoane pozitive care transmit energie pozitiva! Te puuuuuuuup Ameliko fata! :*
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Centru
  • Oras:Centru

Da moi ie si multi circotasi frustrati. Asa ka Nimfomani nari kum sa fii ciel moi ciel dipi planeta asta mondiala...ka multi sor adunat aci !!!

;)

Atunci s-a dispara toti pe planeta Carcotasilor Frustrati! :)))) Noi aici avem nevoie de persoane pozitive care transmit energie pozitiva! Te puuuuuuuup Ameliko fata! :*
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da, domnu' Codu' ai fost Zen :)))) si ai f.... cu puterea mintii ;)

Da zi fatah "FUTUT" ku gura plina...fara puncte puncte..ka nui rusini. Animalili se monteaza...oamini pozitivi se FUT !!!

 

:)))))))))))

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...