Sari la conținut

New in Constanta 0725 419 169


Postări Recomandate

  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

zici ca ai scos-o din iarna a? si cum ai scos-o din iarna nu puteai sa-i dai dauna totala, continuand sa te iei de ea pana lua pestalau atitudine, hai coaie...fii pana la capat...cand am fost la ea mi-a zis sa las cat cred de cuviinta, si ma jur ca daca as fii lasat 50 de lei nu ar fii facut gura...asa ca macane in alta parte, aici chiar nu pare a fii loc, si cat despre pesti/soti sa fim seriosi, ce dracu ma, si poponarii au pestii lor...

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

E veche

atat de veche ca mangleala ta ieftina, se vede ca esti din vechea garda, dume noi nu stii, iti cam scade clientela la bijboaca ta nasoala, de zici ca e barbat, este ? :))) vrei sa domini piata de milfuri, vino cu ceva blanet, fata+corp+atitudine blana, si poate o sa faca si milfa ta neste chischi...pana atunci, stai potol si ia-te de pustoaice, poate dai de una carata de un putzoi care la prima harneala isi ia catrafusele si zboara...

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

"Georjika"...:)

 

Nush kum sati zik...da io iti kam garantez ka Mery sio tras moi mult di 1500 di lire pi luna chear colea...la garsoniera iei dila BCR. Mult moi mult di 1500 !!!

 

;)

 

Orikum...io am sa fak un anunt: Draji flacai...suntiti di acord ku propunirea mea sa o mutam pi Mery la Top Excorte Constanta ???

 

:)))))))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Ritmul asta este hit

Tanti Mery nu ... mai e blonda?! (adica nu mai are mesagerie buey ;))

 

Mery te sunasi azi de a picat si retzeaua...

 

post-172236-0-27726700-1499374354_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Faza : acum ceva ani eram prin Iași la un chef cu o pizda din Buzău. Stăteam noi de vorba la bar (in bucatarie) si vine un localnic si zice (scriere fonetica): "Ti Chiși pi ia di vodca whai. Fah mai ghini un blatdimeri". Contrariata buzoianca ii da doua bucăți si ii zice "da in morții ma-tii di gras, diplomat nu vrei!?" :)))) De fiecare data când văd Mery ma gândesc la Bloody Mery si, logic, la "Blat Di Meri"... =))

 

Bai dar ... acuma pe bune... tanti Mery merji pi blat? Si ieri a apărut la prima postare a lu Jeorjica si ma așteptam sa zică ceva... Dieci... Tanti Mery ie supi :(

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Bună ziua domni futaci, azi am dat de domnita mery la telefon, dar în loc de o programare am avut parte de o jignire pentru noi toți de pe forum, a zis ca sa saturat de jegoși ăștia de la noi care are pretenții sai lingă la coaie pentru un mil. Ea este o doamna și are pretenții pleacă în Irlanda ca acolo face și 1500 lire pe săptămâna sa saturat sa lingă în cur pe mărunțiș, ce sa facă să-l aștepte pe rivanelli, sorinu, talibanu, etc. Sa vina o data pe lună la ia, pleacă cu soțul (pestele),nu mai are nevoie de noi "labagii, jegoși și cu un mil."ați ridicat-o în slavi și uite ce zice bagaboanta de mery blonda, am scos-o din iarna noi toți cate un mil.si acum are pretenții cai doamna și vrea mai multi bani. Și mia închis telefonul în nas. După 5 minute îmi sună telefonul răspund când cine era soțul (pestele) că dacă o mai caut sau o mai sun îmi rupe mâine și picioarele și ma mută și din c-ta, eu nu mai insist dar de gura voastră cai ce mai tare milf din c-ta am cautat-o, nu pot sai trimit sms pe PM cai trimitem niște înjurături a fost bine ca a trecut iarna cu banii de la jegoși ca noi. Fraților eu iam șters nr s-o iau în pula de zdreanta nu vreau probleme. Spor la ciocane

Georgica daca vorbesti si te comporti la fel cum tu scrii ...incep sa inteleg anumite chestii pe care tu le relatezi. Nu stiu cum ai abordat-o de dna Mary, de a reactionat asa. Daca o fi asa. Eu personal nu cred.

Tocmai de aceea, o rog pe dna Mary sa elucideze acest mister. Cum ultima ei activitate aici pe forum a fost acum 8 ore, cred ca va gasi un pic de timp pentru lamuriri. 

Vedem ...!

Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Rog Conducerea, anuntul meu sa fie trecut la Inactive sau sa fie sters definitiv! Va Multumesc!

Mary te-a suparat cineva atat de rau incat ai recurs la solutia aceasta ?

Pleci de la malul marii ?

Ultima oara cand am fost pe la tine spuneai ca iti place aici, si ca nu ai de gand sa pleci pe alte meleaguri.

Macar atat sa putem afla, sa stim si noi cauza, daca se poate, evident.

 

De altfel, vad ca si numarul de telefon nu mai este in uz. Am mai sunat in ultimele zile ...in van. Telefon inchis/numar indisponibil ... :no2 .

Macar sa ne fi luat ramas bun ... :blushing2  :blushing2  :blushing2 .

Toate cele bune !

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Hai nu mai plangeti, ca a lasat inlocuitor.

Mergeti la blonda de la blocurili lui Mazare. Zici ca- i Mery trasa la indigo. Corpul nu-i asa perfect , dar are oral NP si alte surprize☺

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Nasol. Imi facusem o alta parere despre doamna Mary.

Din pacate, se pare ca din moment ce nu clarifica situatia, ceva este putred. Acum gandind la rece, este posibil ca in timp ce noi facem prostioare, partenerul sa fi stat prin bucatarie sau prin balcon ...just in case ...zic si eu.

Parca odata cand ma spalam la cuc in baie, am auzit oarece șușoteli. Am zis ca mi s-a parut, mai ales ca si dna Mary imi mai dadea târcoale prin baie, asigurandu-se daca  totul este OK. Deh eram infierbantat vazand-o si am zis ca auzul imi joaca feste.

Iar asta as te sune inapoi, partenerul sau ce-o fi. Total neprofesionist. Si sa te mai si certe si ameninte.

Ca fapt divers, stiu vreo doi baieti care la un tarif cam ca cel practicat de doamna Mary pe ora, sunt dispusi sa ii ...mute din loc un pic falcutele, ca tot spunea ca face si drege si muta ...in extravilan.

Conchid, eu personal am fost multumit de dna Mary, o tipa de nota 10. Dar vorba aia ...” a dat cu piciorul in galeata de lapte”. Putea sa isi incheie activitatea la malul marii onorant. Plus ca nu se stie, cum se intoarce roata si ... repoposeste la malul marii odata si odata !

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...