Sari la conținut

Accept persoane sănătoase,care nu sunt impotente și nu au probleme sexuale,generoase,bine educate,care vor să folosească prezervative.


Postări Recomandate

man@work referitor la faza daca am gasit ceva am gasit o tipa pe fb dar nu cred ca am sanse cu ea din cauza trecutului( a fost violata in grup si are un copil rezultat pe care l-a pastrat) incerc sa ma apropii de ea dar e foarte defensiva eu pun intrebari dar ea nu vrea sa ma intrebe nimic o sa o invit la masa in ploiesti(desi ea e din bucuresti)

p.s daca credeti ca inventez povestea de ce as inventa o poveste care implica viol?nu tolerez ca o femeie sa fie fortata 

Link spre comentariu

poti sa crezi ce vrei dar povestea a reala(daca vrei pun si o poza in care este conversatia dintre noi doi)dar mai intai sa editez poza mea si a ei(fb e un loc public si o sa-i respect intimitatea)

Link spre comentariu

sa le lamurim pe rand : 1 facebook-ul e loc public o sa arat doar conversatua cu ea(si doar o parte) dar fara a se stii poza de profil a ei si a mea

2 eu sper sa fie free(avand in vedere ca as vrea sa o invit la masa)

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

cat poate sa coste o masa la restaurant? sub 50 lei in plus ei ii plac pastele eu o sa comand ceva ieftin

plm, nici la mcdonalds nu iti ajung 50 lei 

 

oricum, tot nu e free !!!!!!

apoi daca nu e din Ploiesti crezi ca da bani pe transport ca sa se futa cu tine ?!

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

Shaorma 13 lei, Fornetti câțiva lei, un covrig ceva, apa găsești la robinet. Scapi ieftin. Poate te descurci sa plătiți nemțește sau face ea cinste.

Eu tot nu înțeleg, ai găsit pe cineva care sa se fută free(asta ai spus) dar de fapt nu e free si nici macar nu ai reușit să discuți despre așa ceva. Care e treaba până la urmă? Încep să-i dau dreptate colegului care amintea de AAA.

  • Like 2
Link spre comentariu

oricum faza cu sexul(daca voi ajunge la asa ceva ) e complicata daca nu merge l-as intreba pe lion daca stie fete usoare de prin camin de la upg m-ar interesa nr de telefon dar nu aici pe forum i-as da mailul meu

Link spre comentariu

oricum si cu asta inchei pe ziua de azi daca ar fi sa o cred(si nu prea ar avea motive sa minta) parintii ei au murit intr-un accident de masina acum 4 ani si i-au lasat ei toti banii si 2 masini : un mercedes si un jaguar deci nu de bani e vorba si mi-a zis ca e singura a zis ca ea si copilul se descurca

Link spre comentariu

ok nu vreau o fata free ma intereseaza cele care se fut pe un pachet de tigari, 10 lei o pizza sau ceva iar pe centura nu o sa ma duc niciodata din 2 motive(igiena si posibilitatea de a fi jefuit de vreun peste sau mai rau)

Link spre comentariu

Deci are bani,presupun ca arata cat de cat ok din moment ce vrei sa o futi...dar speri tu cumva sa vina ea de la Bucuresti cu Jaguarul ei ca sa spargi tu 30-40 de ron pe ea si poate poate iti da si pizda! Ca deh...singura cu Jaguar in Bucuresti nu te fute nimeni...trebuie sa vina la Ploiesti pentru un copil care din spusele sale ejaculeaza fara sa fie atins! Really?

 

Te-ai gandit ca esti subiect de bascalie? Eu imi mentin speranta ca tu de fapt te amuzi cu noi pe aici si ca in viata reala nu esti asa,sau mai bine zis ca in viata reala nu exista asa ceva!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...