Sari la conținut

Natalia 0785188173


Postări Recomandate

Trebuia sa vad si eu ce era de vazut.

Dar vechea zicala care spune ca la pomul laudat nu trebuie sa te duci cu sacul merge de minune.

Per total nota pe care o pot afisa eu este un 6,5.

 

Pozele sunt reale doar ca varsta in opinia mea nu este cea afisata, cred ca sare usor de 30 ani ceea ce nu ar fi mult peste.

Din pdv fizic nu am de comentat foarte mult imaginile fiind reale si destul de concludente. Arata bine as da o nota de 8.

Comunicarea este si ea banala, destul de clara dar se poate si mai bine, 7 fiind nota acordata.

Locatia, in regula, cam ciudatel blocul, faptul ca spune nerva Traian dar e "dupe colt" ... un 6, insa asta nu conteaza.

Din pdv al serviciilor ... sa spun sa ma abtin, nu e asa de rau dar are cev atuuri care le-ar fi putut valorifica.

Oralul e de 6, atenie la zone adiacente dar desi face muie nu suge pula ..., mai fetelor punetiva pe treaba cand e vorba de oral, finalizarea nu e orala. Ori o faci ori n-o mai faci!

Normalul banal, probabil asezonat in functie de stare si chef, nu prea profesionist deci tot un 6 cu indulgenta.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Trebuia sa vad si eu ce era de vazut.

Dar vechea zicala care spune ca la pomul laudat nu trebuie sa te duci cu sacul merge de minune.

Per total nota pe care o pot afisa eu este un 6,5.

 

Pozele sunt reale doar ca varsta in opinia mea nu este cea afisata, cred ca sare usor de 30 ani ceea ce nu ar fi mult peste.

Din pdv fizic nu am de comentat foarte mult imaginile fiind reale si destul de concludente. Arata bine as da o nota de 8.

Comunicarea este si ea banala, destul de clara dar se poate si mai bine, 7 fiind nota acordata.

Locatia, in regula, cam ciudatel blocul, faptul ca spune nerva Traian dar e "dupe colt" ... un 6, insa asta nu conteaza.

Din pdv al serviciilor ... sa spun sa ma abtin, nu e asa de rau dar are cev atuuri care le-ar fi putut valorifica.

Oralul e de 6, atenie la zone adiacente dar desi face muie nu suge pula ..., mai fetelor punetiva pe treaba cand e vorba de oral, finalizarea nu e orala. Ori o faci ori n-o mai faci!

Normalul banal, probabil asezonat in functie de stare si chef, nu prea profesionist deci tot un 6 cu indulgenta.

buna! Nu fac finalizare orală ....am 24 de ani! Mulțumesc oricum
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns si eu acum vreo 2 saptamani la Natalia in noua locatie ,ii mai facusem o vizita mai demult in locatia de langa Ferrari din centrul vechi.Programarea ă fost prin sms apoi confirmata telefonic.

Ajuns in zona,pe Nerva Traian /Max Bet unde am fost informat că trebuie să ajung am sunat si am primit detalii despre cum ajung la locatie.

Locația mi se păru cunoscută cred ca mai fusesem acolo la o fata ....

Am ajuns sus, iar la usa imi deschide domnisoara, ma recunoaste de la întâlnirea precedenta

Am stat putin de vorba la un pahar de apa, am cunoscut-o și pe colega ei Oana apoi am cerut la baie pentru igienizare

Am avut o ședință de o oră în care am avut parte se sex oral nepro la cererea mea și normal protejat schimbat câteva poziții primul număr terminat in cauciuc al doilea COB

Prosopu 250 o oră 2 fin fără graba

Locatie: 9 ok pt un futai...

Igiena: 10 nimic de comentat

GFE: 9 - amabilă, vorbareata, atenta

Normal: 9 - Ok,nici strâmtă nici larga lady on top,cow girl, reverse cowgirl..cam atat

Oral: 9 - bun multe limbute si cu ceva atentie la bilute :)

Fata 8.5

 

E pusă pe lista alba...!

Ardeti-o ca asa ii trebuie!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Trebuia sa vad si eu ce era de vazut.

Dar vechea zicala care spune ca la pomul laudat nu trebuie sa te duci cu sacul merge de minune.

Per total nota pe care o pot afisa eu este un 6,5.

 

Pozele sunt reale doar ca varsta in opinia mea nu este cea afisata, cred ca sare usor de 30 ani ceea ce nu ar fi mult peste.

Din pdv fizic nu am de comentat foarte mult imaginile fiind reale si destul de concludente. Arata bine as da o nota de 8.

Comunicarea este si ea banala, destul de clara dar se poate si mai bine, 7 fiind nota acordata.

Locatia, in regula, cam ciudatel blocul, faptul ca spune nerva Traian dar e "dupe colt" ... un 6, insa asta nu conteaza.

Din pdv al serviciilor ... sa spun sa ma abtin, nu e asa de rau dar are cev atuuri care le-ar fi putut valorifica.

Oralul e de 6, atenie la zone adiacente dar desi face muie nu suge pula ..., mai fetelor punetiva pe treaba cand e vorba de oral, finalizarea nu e orala. Ori o faci ori n-o mai faci!

Normalul banal, probabil asezonat in functie de stare si chef, nu prea profesionist deci tot un 6 cu indulgenta.

Frate e trist rau ce spui. Dai 150-250 si sa ai astfel de servicii, chiar ca te intrebi: nu e prost cine cere, e prost cine da banii acestia.
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Am ajuns si eu acum vreo 2 saptamani la Natalia in noua locatie ,ii mai facusem o vizita mai demult in locatia de langa Ferrari din centrul vechi.Programarea ă fost prin sms apoi confirmata telefonic.

Ajuns in zona,pe Nerva Traian /Max Bet unde am fost informat că trebuie să ajung am sunat si am primit detalii despre cum ajung la locatie.

Locația mi se păru cunoscută cred ca mai fusesem acolo la o fata ....

Am ajuns sus, iar la usa imi deschide domnisoara, ma recunoaste de la întâlnirea precedenta

Am stat putin de vorba la un pahar de apa, am cunoscut-o și pe colega ei Oana apoi am cerut la baie pentru igienizare

Am avut o ședință de o oră în care am avut parte se sex oral nepro la cererea mea și normal protejat schimbat câteva poziții primul număr terminat in cauciuc al doilea COB

Prosopu 250 o oră 2 fin fără graba

Locatie: 9 ok pt un futai...

Igiena: 10 nimic de comentat

GFE: 9 - amabilă, vorbareata, atenta

Normal: 9 - Ok,nici strâmtă nici larga lady on top,cow girl, reverse cowgirl..cam atat

Oral: 9 - bun multe limbute si cu ceva atentie la bilute :)

Fata 8.5

E pusă pe lista alba...!

Ardeti-o ca asa ii trebuie!!

mulțumesc :*
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Trebuia sa vad si eu ce era de vazut.

Dar vechea zicala care spune ca la pomul laudat nu trebuie sa te duci cu sacul merge de minune.

Per total nota pe care o pot afisa eu este un 6,5.

 

Pozele sunt reale doar ca varsta in opinia mea nu este cea afisata, cred ca sare usor de 30 ani ceea ce nu ar fi mult peste.

Din pdv fizic nu am de comentat foarte mult imaginile fiind reale si destul de concludente. Arata bine as da o nota de 8.

Comunicarea este si ea banala, destul de clara dar se poate si mai bine, 7 fiind nota acordata.

Locatia, in regula, cam ciudatel blocul, faptul ca spune nerva Traian dar e "dupe colt" ... un 6, insa asta nu conteaza.

Din pdv al serviciilor ... sa spun sa ma abtin, nu e asa de rau dar are cev atuuri care le-ar fi putut valorifica.

Oralul e de 6, atenie la zone adiacente dar desi face muie nu suge pula ..., mai fetelor punetiva pe treaba cand e vorba de oral, finalizarea nu e orala. Ori o faci ori n-o mai faci!

Normalul banal, probabil asezonat in functie de stare si chef, nu prea profesionist deci tot un 6 cu indulgenta.

am impresia ca ești peste...ai investiția aproape de locația mea...și i-am luat clienții. Citește cele 35 de recenzii și vezi ca spun altceva decât spui tu prin recenzia ta!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...