Sari la conținut

😈 ANTONIA - STAPANA 😈


antoniasb

Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

: ))) . Ce e atat de greu de inteles ? Cand aceste doua cuvinte explica tot . Sunt submimisi care au aceasta perversiune sexuala ca si fantezie .,. Esti submisiv ? . Diferenta e ca nu se intampla intr-o locatie ci in public . Ex : esti scuipat , pleznit , poti fi pus sa porti zgarda si multe altele . Cred ca cel mai bine e sa sti despre ce e vorba cand vrei sa incerci asta ... P.s e pt ,, avansati ,, ... NU ptr incepatori sau pusti :) .

Link spre comentariu

Antonia, eu am ajuns din intamplare pe aici. Dar in fond, ce e intamplator in viata asta? :))) Ideea e ca ti-am studiat postarea, implicit pozele. Si n-am putut sa nu observ cat de impecabila esti. Totul e atat de on point. Masca, machiajul, manichiura, suportul ala de tigara, lenjeria, atitudinea (modul in care tii tigara aia,privirea) si pantofii aia... Mama cum sunt pantofii aia 😠Esti IMPECABILA. O perfectionista. Felicitari 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Azeroth
  • Oras:Azeroth

Buna, am si eu niste intrebare.

 

E prima oara cand aud de caviar ca si serviciu, poti sa-mi zici, te tog, ce reprezinta?

 

Ai pus in practica serviciul de cuckold, iar daca da, poti sa-mi povestesti, cum doresti tu, mai pe scurt sau mai in detaliu, cum s-a desfasurat?

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna, am si eu niste intrebare.

 

E prima oara cand aud de caviar ca si serviciu, poti sa-mi zici, te tog, ce reprezinta?

 

Ai pus in practica serviciul de cuckold, iar daca da, poti sa-mi povestesti, cum doresti tu, mai pe scurt sau mai in detaliu, cum s-a desfasurat?

Caviar = rahat. Poftă bună

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...