Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

De cate ori ai fost banata pentru utilizarea unui limbaj de rapandula stradala?

Raport pe ce ai zis. Am fost banata din motive personale.

Am jignit numai si a[proape exclusiv inapoi. Am dreptul sa ma apar./ Tu latra singur ca am chestii mai bune de facut decat sa o risipesc cu tine.

Sa vad daca are pisicuts placerea sa mi se vorbeasca asa pe forum fara un singur cuvant adresat tie

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dejecție umana,este o diferenta imensa intre sex si ce faci tu ca WC public,adică uro,anilingus,.........iar asta este o boala psihica si se numește PARAFILIE,deci cine PLM s-o sugi cu curul are nevoie de psihiatru?

Crede-mă...ca nu inteleg ce vrei sa îmi spui! Nu ne-am întâlnit vreodata, nu ai apreciat bunul simt cand am comunicat cu tine aici si nu aduci nici o dovadă pentru actiunile tale injurioase...

Toate acestea imi arată doar coacerea ta la foc mic...si iti mai trebuie doar o mica conjunctură de situație pana sa ajungi ceea ce tu insuti, arunci si acuzi la altii. Poate tu nu vezi ce anume se afla in cuvintele tale si iti formezi iluzia ca eu ma simt deranjata in vreun fel...insa nu ti-as dori sa ajungi la capat si sa realizezi ceea ce ai lasat in urma.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

Raport pe ce ai zis. Am fost banata din motive personale.

Am jignit numai si a[proape exclusiv inapoi. Am dreptul sa ma apar./ Tu latra singur ca am chestii mai bune de facut decat sa o risipesc cu tine.

Sa vad daca are pisicuts placerea sa mi se vorbeasca asa pe forum fara un singur cuvant adresat tie

Si pe cine pula mea intereseaza raportul tau? Fac 10 conturi pana sa dea sarmalagiul ban la unul. Urmeaza caragiale 1,2,3,4,5,6,7...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Si pe cine pula mea intereseaza raportul tau? Fac 10 conturi pana sa dea sarmalagiul ban la unul. Urmeaza caragiale 1,2,3,4,5,6,7...

Bine ,dar latra singur atunci nu e cazul sa imi faci si mie zgomot ca eu nu vin sa stau pe capul tau cu japca.

Esti violator cumva?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu incerc sa ating nimic,ti-am cerut doar sa imi dai pace,nu-i asa?

Vezi ca tu tot timpu faci mizerii de astea si tine deja de bun simt si educatie sau lipsa lor

Pa bis

Dragă, imi cunosc limitele curiozității proprii si aceasta dovedeste că stiu foarte bine unde-mi am asezat respectul si bunul simt. Dar...ma intreb ce e cu tine si la ce anume ai fost supusă in viață?... Daca din primul contact exprimi aproape la fiecare text, repetand prin intermediul cuvantului "lasa-ma", o impresie fata de cea mai nepericuloasa persoana de pe acest forum.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragă, imi cunosc limitele curiozității proprii si aceasta dovedeste că stiu foarte bine unde-mi am asezat respectul si bunul simt. Dar...ma intreb ce e cu tine si la ce anume ai fost supusă in viață?... Daca din primul contact exprimi aproape la fiecare text, repetand prin intermediul cuvantului "lasa-ma", o impresie fata de cea mai nepericuloasa persoana de pe acest forum.

"'catear" Tata de mielusica :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Dragă, imi cunosc limitele curiozității proprii si aceasta dovedeste că stiu foarte bine unde-mi am asezat respectul si bunul simt. Dar...ma intreb ce e cu tine si la ce anume ai fost supusă in viață?... Daca din primul contact exprimi aproape la fiecare text, repetand prin intermediul cuvantului "lasa-ma", o impresie fata de cea mai nepericuloasa persoana de pe acest forum.

Pentru ca esti enervanta femeie. De aia nu vreau sa interactionez cu tine.

E a mia oara cand iti spun ca ma obosesti. Si cand nnu ma  obosesti ma plictisesti. Tantric fara exagerare toata lumea stie ca ti-am explicat intai cu frumosul aceste lucruri de cel putin 10 ori

Ia de zboara tu la ignore list ca nu injuri,deci nu am de ce te reporta. Vorbeste tu cu tine, eu nu am placerea. Ce e asa greu de priceput ca daca tie iti place sa vorbesti cu cineva nu e musai sa simta celalta persoana intocmai

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cam târziu ti-ai dat seama ca Vistantric este dementa.

Esti prost de-a bineleaa... Cum naiba sa-ti imaginezi asa ceva de mine?! ☺

...Dar nici sa nu-ti închipui ca vreau sa-ti pun piedică în demersul tau, nu e bine. Esti liber... 😅

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pentru ca esti enervanta femeie. De aia nu vreau sa interactionez cu tine.

E a mia oara cand iti spun ca ma obosesti. Si cand nnu ma obosesti ma plictisesti. Tantric fara exagerare toata lumea stie ca ti-am explicat intai cu frumosul aceste lucruri de cel putin 10 ori

Ia de zboara tu la ignore list ca nu injuri,deci nu am de ce te reporta. Vorbeste tu cu tine, eu nu am placerea. Ce e asa greu de priceput ca daca tie iti place sa vorbesti cu cineva nu e musai sa simta celalta persoana intocmai

Hai sa le luam pe rand...

Ce asteptări am eu...

Cand comunic cu o persoana, nu este pentru a vorbi de una singură...victimo agresivă!

Sunt suficient de matura in gândire sa nu ma las purtată in gândurile altora...si a ma trezi fara intenție, ca sunt enervantă. Cunosc foarte bine ceea ce inspir unui om si nu este problema mea de a condiționa răspunsul celuilalt. Nu e nevoie sa-ti ascunzi dorinta de a manipula...cu toate ca iti repet, nu imi atingi gândirea, deci nu poți.

Obosesti pentru ca opui rezistenta unei interactiuni firesti.

Ceea ce mi-ai explicat tu cu frumosul, nu a fost decat pentru a scoate la suprafata reala ta intenție..iar eu nu încetez pentru ca si eu vreau sa vad cum arată in realitate lucru dorit de tine.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

mi-am luat un CICO la 2 litri si o punga de seminte. Se anunta o continuare demna de urmarit.

Nu am timp din păcate...ca-n vremurile bune. ☺

Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Hai sa le luam pe rand...

Ce asteptări am eu...

Cand comunic cu o persoana, nu este pentru a vorbi de una singură...victimo agresivă!

Sunt suficient de matura in gândire sa nu ma las purtată in gândurile altora...si a ma trezi fara intenție, ca sunt enervantă. Cunosc foarte bine ceea ce inspir unui om si nu este problema mea de a condiționa răspunsul celuilalt. Nu e nevoie sa-ti ascunzi dorinta de a manipula...cu toate ca iti repet, nu imi atingi gândirea, deci nu poți.

Obosesti pentru ca opui rezistenta unei interactiuni firesti.

Ceea ce mi-ai explicat tu cu frumosul, nu a fost decat pentru a scoate la suprafata reala ta intenție..iar eu nu încetez pentru ca si eu vreau sa vad cum arată in realitate lucru dorit de tine.

Ce părere ai despre inflatie ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

"'catear" Tata de mielusica :)

Pai...depinde sau nu depinde de impresia majorității despre ideea de pericol? Caci eu imi cunosc senzația...si uneori as spune ca-i bestială. Dar asta nu înseamnă nimic...e doar o senzatie!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce părere ai despre inflatie ?

O impresie un pic...in schimbare. Dar e cam lentă...si nu-i vina mea. Pot sa vorbesc si mai mult pe lângă...daca vrei. Dar nu acum...ca nu am timp.

Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

mi-am luat un CICO la 2 litri si o punga de seminte. Se anunta o continuare demna de urmarit.

Poti astepta din partea mea mult si bine. Duduia este blocata la fel ca in trecut,e timpul meu fac ce vreau cu el si conversez cu fix cine am eu chef

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

O impresie un pic...in schimbare. Dar e cam lentă...si nu-i vina mea. Pot sa vorbesc si mai mult pe lângă...daca vrei. Dar nu acum...ca nu am timp.

Tu fiind si economista acum incerci sa ne spui ca inflatia ar trebui sa fie rapida, nu?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu vreau sa vorbesti pe langa, vreau sa vorbesti la subiect :)

Tu fiind si economista acum incerci sa ne spui ca inflatia ar trebui sa fie rapida, nu?

Eu sunt o persoana egoista si vorbesc doar despre mine...si nu imi place sa vorbesc rapid, pentru că am o reala satisfactie cand gândul meu se misca cu încetinitorul, ca un luptător din filmele cu bătaie. Sunt perversă...off.
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

În sfârșit, o Revelație!

A mai zis Părintele câte ceva.

Cred mai degraba ca nenea Caragiala a vrut sa zica ca i-a basit mintea cuiva. Si a fost domn ca nu a dat nume ci ne-a lasat pe noi sa ghicim. nu ca ne-ar fi greu!

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Eu sunt o persoana egoist si vorbesc doar despre mine...si nu imi place sa vorbesc rapid, pentru că am o reala satisfactie cand gândul meu se misca cu încetinitorul, ca un luptător din filmele cu bătaie. Sunt perversă...off.

Aici mi-ai dovedit ca nu stii despre ce vorbesti. Tema discutiei era inflatia de care te plangeai ca din pacate e prea lenta.....

Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Aici mi-ai dovedit ca nu stii despre ce vorbesti. Tema discutiei era inflatia de care te plangeai ca din pacate e prea lenta.....

Contează ce vreau eu... Si tu esti sigur ca aceasta am vrut sa dovedesc? Sunt o egoistă am spus, si e mai important ceea ce vreau eu...nu ceea ce încerci tu. Caci tu nu cauti reconstituirea unei dovezi, te asigur eu!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...