Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Sunt urât cum ai tu 5 hoteluri si ansambluri prezidențale =))

Mi-aș pula-n creierul tau :slap2

nu am spus ca am 5 hoteluri si ansamble rezidentiala (arata unde am spus asa ceva) , am spus cu totul altceva

 

dar bineantelesc ca daca esti la fel de retard ca si Pipilica traduci ce spune acesta si te comporti precum un papagal , nu ca nu ai fi si nu ai arata ca  unul   :laugh2

PAPAGALULE

Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

nu am spus ca am 5 hoteluri si ansamble rezidentiala (arata unde am spus asa ceva) , am spus cu totul altceva

 

dar bineantelesc ca daca esti la fel de retard ca si Pipilica traduci ce spune acesta si te comporti precum un papagal , nu ca nu ai fi si nu ai arata ca unul :laugh2

PAPAGALULE

Ai de plm :slap2

Se zice retardat, bai IQ77 =))

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Te-ai enervat PAPAGALULE ....este? :laugh2

 

Nu trebuia sa ne demonstrezi ce stiam deja  ....ca esti prost cu Clone multe :laugh2

 

De ce ai atatea Clone ? ....de urat ce esti ....de ce PLM  poti sa ai  ? :laugh2

 

Mai Pisicut  mai fa curatenie in ograda prostului ca se incurca in ele   ....ca sa-si faca alta clona ca e veata lui clonele de pe Nimfomane  :laugh2

 

Penibil ...prost...pardon papagal  :laugh2

Link spre comentariu

Vai de capul meu si de zilele alea, cate mi-au mai ramas.

Tembelul asta are SASE clone.

Ce viata de napastuit, cred ca are.

 

Sarmala, fa ceva, pune block pe site, vorbeste cu aia, unde ai host, naiba sa te ia si pe tine de cioflingar,  sa nu mai pot intra sau sa puna embargou, asa cum fac americanii cu nord coreenii, pentru ca eu, din cand in cand, tot simt nevoia sa-mi bat joc de 99,99999 % din userii de pe nimfomane.com.

 

SASE clone...IN-CRE-DI-BIL.

 

Iar restul de maimute il aplauda.

 

 

Da, bre, is ospatar, spalator, am chinez in gazda, fac poze cu mancarurile altora, numai sa fiti voi fericiti in prostia voastra.

 

Ai de pula mea.De 3 ori.

 

Dumnezeu cu mila.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...