Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

:hug1

il cunosti pe deep river asta? se califica? arat chipes? il iau si pe el in imbuteliere de chestii fine ca e obraznic si guraliv. pare ca se pricepe la oralitate :))

Scuze pt interventie.

Cu cat il inchiriezi pe no body asta pe ora ca am auzit ca tu il "manageriezi"

As avea ceva munca in vie mai am nevoie de cativa muncitori nu de altceva da daca ne intelegem la pret facem sa fie bine ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

Scuze pt interventie.

Cu cat il inchiriezi pe no body asta pe ora ca am auzit ca tu il "manageriezi"

As avea ceva munca in vie mai am nevoie de cativa muncitori nu de altceva da daca ne intelegem la pret facem sa fie bine ;)

ntzzzz nu risipim ori uzam exemplare fine pe munci agrare ori urbane.

el trebuie sa produca in timp ce e fericit si o muza masculina desfatata

crezi ca eu iau pe oricine asa in oranduiala?

Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

tre numa sa ma imprietenesc cu ventrino si cu deep river ca am pus ochiul pe ei. refuz sa fiu manager si colaboratorii mei sa fie mai bogati ca mine. la un fifty fifty tot nu e bine ce fel de manager este egal cu celalalt?

deci tb sa lucrez cu 2-3 maxim 5

Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

In cazul acesta, ai de muncit foaaaarte serios. :)

stii ashia ca acum mi-a picat visa? esti avut? ia fa0mi o donatie generoasa in spirit festiv. sau u n printscreen dupa card fata verso si apoi ma descurc eu :))

si apoi ca sa iti rasplatesc generozitatea putem dezbate cate teme biblice doresti  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si nu numai. Senzual, trupeste, mental, militareste, ca si calitati artistice, vom oferi servicii complexe si fara precedent.

apoi ne vom pensiona tineri si vom trai in belsug tot restu zilelor noastre de fiinte strasnice, sexi, ilustre, magnetice si magnifice. plus o sa ne distram 

 

Cât e ora și ce servicii include? Întreb pentru o prietenă :D

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

Ce ai făcut mă nene mă,ai trecut la planul B?Dacă tot ai fost dovedit că eşti un prost,ai purces la crearea imaginii prostului cu bani mulţi,cocalarul suprem cu 3 case,un hotel şi afaceri în roate domeniile (Consultanţă financiară,telecomunicaţii,construcţii,IT.....)
Din păcate pentru matale,statutul de COCALAR SUPREM trebuie să-l susţii cu argumente şi să răspunzi la câteva întrebări.
Cum poate face un prost afaceri când tot timpul şi-l petrece pe Nimfomane?
Cum poate un prost să facă afaceri în domenii unde inteligenţă este obligatorie?
Cum poate acceptă un milionar să devină slugă unui bătrânel singur şi trist?
Mikyputa,treci la planul C,recunoaşte-ţi condiţia de prost leşinat de foame şi vei castiga compasiunea noastră.

 

Mai Pisarciosule cam greu sa-ti dai seama de diferentele  sociale dintre noi  :laugh2  de educatie si calificari nu-ti mai spun  :no2

Eu am vrut sa-ti arat dar tu  te-ai speriat de mine si ai dat-o cotite . Inca te astept maimutoiule ca sa te convingi .

Stiu ca esti greu de cap dar imcearca macar o data in viata sa nu mai minti ca un rahat de ultima speta peste tot.

 

In rest de mate goale by Gara de Nord sunt satul .Te comporti exact ca un tarabagiu fraier (ca doar ai fost in trecut) care incearca sa-si vanda marfa expirata si tipa cand in stanga , cand in dreapta ptr. a-si atrage atentie . Tot nu esti convins de faptul ca ai intrat de fiecare data pe aici si te-ai Clonat doar ptr. a produce scandaluri ?

Iar la ultimul cuvant exprima-te la singular  , iar pe penultimul inlocuiestel cu "invidia"

  • Like 16
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:X.
  • Oras:X.

Mai Pisarciosule cam greu sa-ti dai seama de diferentele sociale dintre noi :laugh2 de educatie si calificari nu-ti mai spun :no2

Eu am vrut sa-ti arat dar tu te-ai speriat de mine si ai dat-o cotite . Inca te astept maimutoiule ca sa te convingi .

 

Ciubotarule, nu inteleg o chestie.

Tu, daca plimbi pe cineva cu masina si-i arati casa, sa vada omu' ce gazdac esti, iti inchipui ca automat ti se sterge titulatura de tembel?

 

Explica-mi si mie.Asa, in cateva cuvinte, vreo 36377227, nu 2-3 fraze.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Voi chiar nu aveti de gand sa fiti "preetini", chiar si virtual, este ? :( :no2 :no2

Ti se pare ca poti ramane prieten cu o tata ca asta . Intodeauna  In viata am cautat sa am prietenii si amicitii cu pers. educate de la care ai ce invata  , ai cu cine discuta si te sfatui intr-o problema , te poti ajuta reciproc .....nu cu un betiv notoriu chitit doar pe scandaluri

Eu am incercat inainte de Craciun , macar sa ne  evitam daca tot nu ne placem reciproc , dar invidia si rautatea prostului este maxima si nu a trecut mult timp ca a trecut la jignirile cu care l-a inzestrat ma-sa , doar ptr. faptul ca am punctat pe cineva care l-a luat la misto . Iti dai seama cat il duce creierasul ? Ai putea sa ai "prietenii" cu asemenea oameni? Ma indoiesc . :)

  • Like 16
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Păi, mă gândeam și eu așa, că unul - inteligent, altul - arătos, dăm bine împreună. :laugh2

 

Afurisita pielea pe tine! Vezi ca suntem amandoi inteligenti si aratosi. :D

 

Ca să nu mai zicem - modești. :laugh2

 

It goes without saying. ;)

 

Barbatul ideal exista! Si nu e singur! :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

cat e nene camera sa stim si noi daca se merita sa dam o buca la matale in hotel, sau deja l-ai umplut cu fetite?

Fratelo Hotelul este la munte intr-o statiune destul de renumita  , dar din anumite prejudecati iti dai seama ca nu-i  pot da numele aici  :)  Vrei sa ajung precum  Picon pe aici din cauza unor  descreierati cu postere pe toate topicele  ? :slap2

In general oricine poate sa dea o buca atata timp cat plateste tariful afisat . ....si nu este populat de fetite , clientela este formata din cupluri si predominant familii

  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:X.
  • Oras:X.

Fratelo Hotelul este la munte intr-o statiune destul de renumita , dar din anumite prejudecati iti dai seama ca nu-i pot da numele aici

Ce prejudecati sunt indreptate impotriva hotelului, minune?

 

Recomand CNCD.

 

Pai pe unii ii inviti gratis, pe altii ii pui la plata.

 

Ce tembel esti, sa ma bata Buddha.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ciubotarule, nu inteleg o chestie.

Tu, daca plimbi pe cineva cu masina si-i arati casa, sa vada omu' ce gazdac esti, iti inchipui ca automat ti se sterge titulatura de tembel?

 

Explica-mi si mie.Asa, in cateva cuvinte, vreo 36377227, nu 2-3 fraze.

Nu maimutoiule ...pe tine chiar aveam de gand sa te gazduiesc un weekend si poate iti reveneai   la normal. 

Scoteam si eu OM din tine . Tot era o reusita 

Ia zi cum e treaba cu aia 8000 E /luna  , pardon an ? :)

  • Like 16
  • Minus 13
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...