Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Mare adevar graesti! Viseaza'n fiecare noapte sa-i creasca pula din ce n'are :D

 

 

 

N-ai tu bafta aia! Iti placea sa papi coliva asa ca drac mort n'ai sa vezi tu curand si nici coliva nu vei gusta de pe urma mea :D

De ce te agiți? Arăți ca o reclamă la Pompe Funebre, la ce poți să te aștepți?

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

adina.milf, on 03 Apr 2017 - 12:51 AM, said:snapback.png

Nu ai cu ce ma umili pe mine . Umilinta suprema am incasat.o demult cand am vazut ca tre sa sug pula pe bani ca altfel n.sm ce manca..cu toate studiile..NU MA MAI POATE UMILI NIMIC PE MINE

Asteptam si paretrea prostituatelor care sug pula cu mare plăcere,cele care au demnitate si considera prostituția un job ca oricare altul.

Fetelor,aparati-va reputatia! :pope

  • Like 4
Link spre comentariu

 

adina.milf, on 03 Apr 2017 - 12:51 AM, said:snapback.png

Asteptam si paretrea prostituatelor care sug pula cu mare plăcere,cele care au demnitate si considera prostituția un job ca oricare altul.

Fetelor,aparati-va reputatia! :pope

 

 

 

mah, retardatule, cine pula forumului te crezi? ce tot arati cu mana ce face una si ce zice alta?! Obositule, chiar nu ai nimic altceva de facut? vierme ! lipitoare libidinoasa!

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

mah, retardatule, cine pula forumului te crezi? ce tot arati cu mana ce face una si ce zice alta?! Obositule, chiar nu ai nimic altceva de facut? vierme ! lipitoare libidinoasa!

http://yoursmiles.org/tsmile/scorpio/scorpio009.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

mah, retardatule, cine pula forumului te crezi? ce tot arati cu mana ce face una si ce zice alta?! Obositule, chiar nu ai nimic altceva de facut? vierme ! lipitoare libidinoasa!

Oare de ce ai cedat psihic? :thinking

Iti spun eu,pentru ca știi cât adevăr este in postarea lui Adina. :laugh2

  • Like 6
Link spre comentariu

Oare de ce ai cedat psihic? :thinking

Iti spun eu,pentru ca știi cât adevăr este in postarea lui Adina. :laugh2

 

Idiotule, tu cand vorbesti, te intelegi ce spui? cunosti sensul cuvintelor pe care le rostesti/scrii ?

 

ti-as zice sa-mi sugi mijul dar nu esti demn de asa ceva asa ca mai bine iti zic ca ma cac pe tine, individ de cea mai joasa speta care poate exista in tara asta!

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Idiotule, tu cand vorbesti, te intelegi ce spui? cunosti sensul cuvintelor pe care le rostesti/scrii ?

 

ti-as zice sa-mi sugi mijul dar nu esti demn de asa ceva asa ca mai bine iti zic ca ma cac pe tine, individ de cea mai joasa speta care poate exista in tara asta!

Mamaie nu ceda psihic,trăiește cu speranța ca într-o zi vei mai suge si tu o pula.

  • Like 5
Link spre comentariu

Hai fa mamaie,fii optimista,s-o găsii si pentru matale o pula.C-o fi cu brânză,carcaleti si alte lighioane,asta e zici si matale bogdaproste si faci HALEIII HAP!

 

grija ce ai tu de mine, idiotule!

 

Nu mai ai fetite la produs si ai pus ochii pe mine =))

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

grija ce ai tu de mine, idiotule!

 

Nu mai ai fetite la produs si ai pus ochii pe mine =))

 
anonna:
 
 
Serviciile cuprind in mare parte FULL SERVICE adica:
normal, BJ, in care BJ se poate si fara prezervativ, cunnilingus, anillingus, CIF, CIM, DIY(masturbare)
Tarif: 200lei/h
 
Pentru amatorii de senzatii, pentru o cotizatie suplimentara de 50Ron: Uro, Fetish, play rolle, FBSM
 
mosquito:
Eu am vizitat-o acum vreo 7-8 ani si am prins-o intr-un apartament pe la Piata 1 mai. O prestatie corecta, dar nimic memorabil. Singurul lucru care mi-a ramas in memorie a fost faptul ca vorbea la telefon cu fie-su si, printre doua cuvinte, o mai lua putin in gura. 
 
Am trait s-o aud si pe asta. :laugh2
Cat de jos poate cobora o dejecție umana încât sa vorbească cu copilul ei in timp ce suge pula si cum PLM sa futi o zdreanță in timpul asta?
Anonna vad in anunțul tau ca accepți sa se pisa lumea pe tine pentru 50 lei.  :laugh2  :slap2  :pope
  • Like 3
Link spre comentariu

 

 
anonna:
 
 
Serviciile cuprind in mare parte FULL SERVICE adica:
normal, BJ, in care BJ se poate si fara prezervativ, cunnilingus, anillingus, CIF, CIM, DIY(masturbare)
Tarif: 200lei/h
 
Pentru amatorii de senzatii, pentru o cotizatie suplimentara de 50Ron: Uro, Fetish, play rolle, FBSM
 
mosquito:
Eu am vizitat-o acum vreo 7-8 ani si am prins-o intr-un apartament pe la Piata 1 mai. O prestatie corecta, dar nimic memorabil. Singurul lucru care mi-a ramas in memorie a fost faptul ca vorbea la telefon cu fie-su si, printre doua cuvinte, o mai lua putin in gura. 
 
Am trait s-o aud si pe asta. :laugh2
Cat de jos poate cobora o dejecție umana încât sa vorbească cu copilul ei in timp ce suge pula si cum PLM sa futi o zdreanță in timpul asta?
Anonna vad in anunțul tau ca accepți sa se pisa lumea pe tine pentru 50 lei.  :laugh2  :slap2  :pope

 

 

 

Rahatule, eu practicam asta ... eu ma pis pe tine cu bolta si am grija sa inghiti tot, ca sa nu mai spun ca ai intrat pe DDC (dame de companie) pentru cei ce nu stiu, un site care, in vremurile bune, baietii aveau stil si clasa nu badarani si marlani ca tine,  baieti cu bun simt. Acum site-ul e o religva

 

Cretinule, un copil e mult mai important decat sa sug o pula.

 

Tu esti oricum un mare fraier. Nu-ti permiti sa scoti o fata in oras d'apoi sa platesti niste servicii. Ramai un sarantoc cu 8 clase(in cazul cel mai fericit)

 

 

=)) ma uit la tine si mai ca imi vine sa vomit de cata mila imi provoci si eu care credeam ca esti "pimp" dar nu, tu esti doar un frustrat sexual... cati cm de pula ai ? 4?-5?

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Rahatule, eu practicam asta ... eu ma pis pe tine cu bolta si am grija sa inghiti tot, ca sa nu mai spun ca ai intrat pe DDC (dame de companie) pentru cei ce nu stiu, un site care, in vremurile bune, baietii aveau stil si clasa nu badarani si marlani ca tine,  baieti cu bun simt. Acum site-ul e o religva

 

Cretinule, un copil e mult mai important decat sa sug o pula.

 

Tu esti oricum un mare fraier. Nu-ti permiti sa scoti o fata in oras d'apoi sa platesti niste servicii. Ramai un sarantoc cu 8 clase(in cazul cel mai fericit)

 

 

=)) ma uit la tine si mai ca imi vine sa vomit de cata mila imi provoci si eu care credeam ca esti "pimp" dar nu, tu esti doar un frustrat sexual... cati cm de pula ai ? 4?-5?

Mamaie,ai cedat psihic? :laugh2

Nu recunoști dar stii exact de unde este recenzia respectiva. :laugh2

Mamaie,asta este viata de dejecție umana,nu ai cum sa ascunzi ceea ce faci,cât despre serviciile tale (uro,anilingus......) sunt trecute in anunțurile tale.

  • Like 4
Link spre comentariu

Mamaie,ai cedat psihic? :laugh2

Nu recunoști dar stii exact de unde este recenzia respectiva. :laugh2

Mamaie,asta este viata de dejecție umana,nu ai cum sa ascunzi ceea ce faci,cât despre serviciile tale (uro,anilingus......) sunt trecute in anunțurile tale.

 

Prostule, am spus de unde ai luat acea recenzie care nici macar nu e o recenzie este doar un remember al unui user de pe forumul DDC, dar ai ochii injectati de furie si venele intepate de droguri ca sa vezi ce am scris eu mai sus :D

 

Nici macar nu am tresarit cand ai postat acel remember scris in 2013 :P ... esti prea prost pentru a te apropia de o femeie. Inca nu ai raspuns la intrebarea pe care am pus-o asa ca o voi repeta: Ce dimensiune are penisul tau ? marimea si grosimea unui creion de la Ikea sau sunt eu prea darnica?!

Link spre comentariu

Apropos, prostimea ta. Cum iti inchipui ca doresc sa ascund ca ofer servicii sexuale? tu esti prost? Nici nu ma gandesc sa fac asa ceva! Imi place, in egala masura sa sug pula si sa castig bani din asta. Nu numai ca sug pula cu placere si ca sunt platita pentru asta, dar ma simt si bine in acelasi timp, adica, am parte de ce nu ai tu parte ,,, de SEX!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mamaie,ai cedat psihic? :laugh2

Nu recunoști dar stii exact de unde este recenzia respectiva. :laugh2

Mamaie,asta este viata de dejecție umana,nu ai cum sa ascunzi ceea ce faci,cât despre serviciile tale (uro,anilingus......) sunt trecute in anunțurile tale.

Mie mi se pare ca vrei sa o fortezi pe Anonna sa accepte ca tu sa faci pipi pe ea. Crezi ca e corect ceea ce faci?

De mine au zis cei de pe ddc ca sunt o imputita... iar un altul, de pe un alt forum m-a sunat sa îmi spună ca el ar vrea ca eu sa nu ma spăl mai multe zile, ca asa are el fantezia. I-am zis ca il inteleg... dar nu i-am zis ca e prost sa îmi ceară asta. Asa că incep sa nu mai cred nimic rău spus de cineva despre o fată, pe nici un forum... caci am impresia ca de la fiecare colt va aparea un frustrat care sa verse baliverne peste efortul altor oameni. Nu spun ca frustratul nu depune eforturi... dar e o distanță mare până la adevăr.

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Prostule, am spus de unde ai luat acea recenzie care nici macar nu e o recenzie este doar un remember al unui user de pe forumul DDC, dar ai ochii injectati de furie si venele intepate de droguri ca sa vezi ce am scris eu mai sus :D

 

Nici macar nu am tresarit cand ai postat acel remember scris in 2013 :P ... esti prea prost pentru a te apropia de o femeie. Inca nu ai raspuns la intrebarea pe care am pus-o asa ca o voi repeta: Ce dimensiune are penisul tau ? marimea si grosimea unui creion de la Ikea sau sunt eu prea darnica?!

Mamaie ești asa retardata încât crezi ca eu sunt complexat de dimensiunile pulii mele si ma atac când o dejecție umana care nu mi-a văzut pula in viata ei,spune ca o am mica?

PS. când primești uro inghiți?

  • Like 3
Link spre comentariu

Mie mi se pare ca vrei sa o fortezi pe Anonna sa accepte ca tu sa faci pipi pe ea. Crezi ca e corect ceea ce faci?

De mine au zis cei de pe ddc ca sunt o imputita... iar un altul, de pe un alt forum m-a sunat sa îmi spună ca el ar crea ca eu sa nu ma spăl mai multe zile, ca asa are el fantezia. I-am zis ca il inteleg... dar nu i-am zis ca e prost sa îmi ceară mei asta. Asa că incep sa nu mai cred nimic rău spus de cineva despre o fată, pe nici un forum... caci am impresia ca de la fiecare colt va aparea un frustrat care sa verse baliverne peste efortul altor oameni. Nu spun ca frustratul nu depune eforturi... dar e o distanță mare până la adevăr.

 

Visule, lasa-l in pace ca e doar un amarat de pomanagiu

Link spre comentariu

Mie mi se pare ca vrei sa o fortezi pe Anonna sa accepte ca tu sa faci pipi pe ea. Crezi ca e corect ceea ce faci?

De mine au zis cei de pe ddc ca sunt o imputita... iar un altul, de pe un alt forum m-a sunat sa îmi spună ca el ar crea ca eu sa nu ma spăl mai multe zile, ca asa are el fantezia. I-am zis ca il inteleg... dar nu i-am zis ca e prost sa îmi ceară mei asta. Asa că incep sa nu mai cred nimic rău spus de cineva despre o fată, pe nici un forum... caci am impresia ca de la fiecare colt va aparea un frustrat care sa verse baliverne peste efortul altor oameni. Nu spun ca frustratul nu depune eforturi... dar e o distanță mare până la adevăr.

 

Visule, lasa-l in pace ca e doar un amarat de pomanagiu

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Apropos, prostimea ta. Cum iti inchipui ca doresc sa ascund ca ofer servicii sexuale? tu esti prost? Nici nu ma gandesc sa fac asa ceva! Imi place, in egala masura sa sug pula si sa castig bani din asta. Nu numai ca sug pula cu placere si ca sunt platita pentru asta, dar ma simt si bine in acelasi timp, adica, am parte de ce nu ai tu parte ,,, de SEX!

Era vorba de uro,anilingus,BDSM....... adică esti o dejecție umana care accepți orice pentru câțiva firfirei.

PS. ATENTEI! Erai plătită cu multi ani in urma,acum nu te fute nimeni nici gratis.

  • Like 3
Link spre comentariu

Mamaie ești asa retardata încât crezi ca eu sunt complexat de dimensiunile pulii mele si ma atac când o dejecție umana care nu mi-a văzut pula in viata ei,spune ca o am mica?

PS. când primești uro inghiți?

 

iar dai cu mucii in fasolea pe care vrei sa o infuleci, nemancatule! Eu nu am afirmat ca iti stiu dimensiunea putzulicii tale =))) eu am pus o intrebare doar =)) si se pare ca tu imi confirmi ceea ce eu doar banuiam =)))

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...