Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Nu e nici un film SF. La mine stiu sigur ca venisera unii si intrebau vecinii, acolo unde e inregistrat telefonul, daca stiu de mine, daca ma droghez. Erau unii cam colorati care fluturau niste legitimatii si ziceau ca sunt de la ministerul de interne. Si cand un vecin a vrut sa faca poza la legitimatie sa vada sa verifice si el cine sunt, dusi a fost in secunda doi.

 

Inseamna ca esti un mare interlop ,om de afaceri cu bani la salte ,judecător ,un om bine pus .

Eu te-am vazut ca esti un om normal ,doar ca ai gura cam mare ....deci cine avea interes sa iti faca ți-e scenari asta ????

Sa câștige ce ????

Nici daca umblii pe la fetele din Gara de Nord ,care au cate 5 bibani si tot nu pățești asa ceva.

Repet : arunca televizorul .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inseamna ca esti un mare interlop ,om de afaceri cu bani la salte ,judecător ,un om bine pus .

Eu te-am vazut ca esti un om normal ,doar ca ai gura cam mare ....deci cine avea interes sa iti faca ți-e scenari asta ????

Sa câștige ce ????

Nici daca umblii pe la fetele din Gara de Nord ,care au cate 5 bibani si tot nu pățești asa ceva.

Repet : arunca televizorul .

 

Tu poti sa nu ma crezi, eu zic cum a fost. Probabil au zis ca oi peste, ca doar s-a trezit unul sa dea SMS-uri familiei mele ca vand femei si ca pot aduce ei doua femei sa spuna ca fac asta. La unul din SMS am screenshot.  Iti dai seama Corina ce peste sunt. Acum va invit pe toti la o orgie. Este o singura problema. Veniti voi cu femeile ca eu nu le am. :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tu poti sa nu ma crezi, eu zic cum a fost. Probabil au zis ca oi peste, ca doar s-a trezit unul sa dea SMS-uri familiei mele ca vand femei si ca pot aduce ei doua femei sa spuna ca fac asta. La unul din SMS am screenshot.  Iti dai seama Corina ce peste sunt. Acum va invit pe toti la o orgie. Este o singura problema. Veniti voi cu femeile ca eu nu le am. :)

Si-au bătut joc aia de la Telekom de tine .

In fine ,ma depășește situația ta :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si-au bătut joc aia de la Telekom de tine .

In fine ,ma depășește situația ta :)

 

Nu si-au batut joc ca pe seara mi-au dat pe SMS numarul de la masina fratelui meu ca semn ca stiu informatii complete despre mine. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pentru Corina, ca tot nu ma crede.  De la acelasi numar primesc si eu mesajul de mai jos. Ulerior, in seara zilei respectiva, imi transmite si numarul masinii. Ai tu asa impresia ca mint?

 

Maestre, parerea mea este ca furi curent. Muuuuult de tot.

=))
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Era o idee la ceea ce spunea vistantric. Dar probabil, ca in viitor, la cum merg lucrurile, o sa supravietuiasca doar proxenetii si producatoarele care invata regulile astea. Dupa cum vad eu, nu mai e fata frumoasa si tanara aproape sa mai mearga la munca. Mai in gluma mai in serios, s-ar putea sa apucam in curand vremurile alea. 

Fara suparare, dar ma doare-n pula. 

Mai sunt, n-or fi chiar toate curve.

 

Daca esti baiat destept, tot la fel ar trebui sa te doara si pe tine.

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

dupa ce ca putzi a WC mai esti si mincinos =))) ...cine dreaq crezi tu ca sta sa te asculte ?! =)))

Chiar că mincinos...

Care toate?

Crede că-l păcălește pe dracgul de deceiver...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Jura ca nu ai primit botezul Sfantului Parinte si ai inghitit tot mirul.

Nu am nevoie!
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...