Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tocmai ai facut o. Probabil subconstientul te a dominat in acea fractiune de secunda.

Tu nu stiu sa faci o diferența...există in acele carti două sensuri diferite, care se împart obsesiv in frazele de pe-acolo, ma mir ca observă prea puțini. Dar na...la om in general, domină tendința, ce sa-i faci!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cin'te pune s-o citesti? :)

Ce zice? Se plânge...ha!? 😅😈

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Hmm ... si eu ma intreb ce umilinte, frustrari si suferinte te-au facut pe tine sa pierzi contactul cu realitatea si sa te refugiezi pe forumul asta, unde petreci ore in sir zi dupa zi, unde ai nenumarate conturi, unde postezi de mii de ori pe luna si unde te visezi un justitiar si un cavaler al dreptatii.

Vânătorul pulii mele,hai să vedem concret cine și unde își pierde vremea,că e plin site-ul de basinosi afumați care halesc covrigi în fața PC-ului.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cred că esti un pic cam chior sau prefăcut...

Se vede de la o posta ce intenții poarta textele tale...dar in fine, nu-i treaba mea, asa e obiceiul pe la voi, sa aruncati pe altul. Penibil...

Sunt deasupra la ce anume? Nu ai spus cu exactitate...mai gandeste-te bine ce are in obicei intreaga omenire, chiar dacă nimeni nu si-ar dori să fie asa.

Este respunsul meu unul in stilul tau...sau aproape de el.

Care noi ?

Nu vezi ca altii ti-au dat cartonase rosii in mod dur ?

Da , tu esti in lumea ta si nu scapi nici o ocazie sa ne privesti de sus.

Ai incercat sa fii tu insati ? Ha ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Tu nu stiu sa faci o diferența...există in acele carti două sensuri diferite, care se împart obsesiv in frazele de pe-acolo, ma mir ca observă prea puțini. Dar na...la om in general, domină tendința, ce sa-i faci!

Vezi...continui sa aduci in aceasta discutie, pe acest forum de curve si curvari sensuri din carti sfinte. Te contrazici singura.

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Tu nu stiu sa faci o diferența...există in acele carti două sensuri diferite, care se împart obsesiv in frazele de pe-acolo, ma mir ca observă prea puțini. Dar na...la om in general, domină tendința, ce sa-i faci!

Vezi...continui sa aduci in aceasta discutie, pe acest forum de curve si curvari sensuri din carti sfinte. Te contrazici singura.

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Hmm ... si eu ma intreb ce umilinte, frustrari si suferinte te-au facut pe tine sa pierzi contactul cu realitatea si sa te refugiezi pe forumul asta, unde petreci ore in sir zi dupa zi, unde ai nenumarate conturi, unde postezi de mii de ori pe luna si unde te visezi un justitiar si un cavaler al dreptatii.

De exemplu eu servesc micul dejun.

Poți să pui și matale o poză cu covrigul in cioc.

Ți-ai dracu'de basinosi fomiști plini de arfe.

post-240014-0-63854700-1501861301_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

De exemplu eu servesc micul dejun.

Poți să pui și matale o poză cu covrigul in cioc.

Ți-ai dracu'de basinosi fomiști plini de arfe.

Sfanta Impartasanie...sa ai pofta parinte. Inchina si pentru enoriasii tai.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De exemplu eu servesc micul dejun.

Poți să pui și matale o poză cu covrigul in cioc.

Ți-ai dracu'de basinosi fomiști plini de arfe.

Sfinte Parinte Pipilica ,

 

Este sfintita , nu-i asa ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

De exemplu eu servesc micul dejun.

Poți să pui și matale o poză cu covrigul in cioc.

Ți-ai dracu'de basinosi fomiști plini de arfe.

 

Esti un cocalar veritabil!

Nu o sa insist asupra combinatiei de neam prost cu care te falesti in poza, ma intristeaza, insa, ca majorarea punctului de pensie inseamna pentru tine mai mult alcool. In care sa-ti inneci frustrarile si umilintele din viata reala.

 

PS Esti prost si betiv, acum ai confirmat-o chiar tu.:)

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Prostituția înseamnă umilința, umilința aduce suferință,de suferința scapă refugiindu-se intr-o lume imaginară.

 

Prostitutia mi se pare cel mai rahat lucru acum. Daca ascultam eu din invataturi nu aflam pe pielea mea. :) 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Esti un cocalar veritabil!

Nu o sa insist asupra combinatiei de neam prost cu care te falesti in poza, ma intristeaza, insa, ca majorarea punctului de pensie inseamna pentru tine mai mult alcool. In care sa-ti inneci frustrarile si umilintele din viata reala.

 

PS Esti prost si betiv, acum ai confirmat-o chiar tu.:)

 

Ai cedat psihic și o dai in mangleala de taranusi afumat?

Pune in pula mea o poză și arată unde ești tu prajitule.eu ți-am dat un răspuns la aberațiile tale.

Ți-ai dracu'de taranusi afumați care vă dați mari doar in lumea virtuală.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Iti fac o biserica Parinte. Voievodul bubutz ca infiinta o biserica pentu tine unde sa chemi curvarii la slujba. :)

😅😈
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vezi...continui sa aduci in aceasta discutie, pe acest forum de curve si curvari sensuri din carti sfinte. Te contrazici singura.

Eee...o dai in vrajeala! Ca si cum as avea eu tupeul să mă contrazic...Nu mă joc cu asemenea chestii. Îți spun in două comentarii...că acolo, in carti, sunt doua chestii care se contrazic si tu cauti la mine sa-ti dau răspunsul. E acolo, e diferența de care ti-am spus si care-mi permite mie o anume libertate in miscare. Ce chestie...la ce mai erau puse alea acolo, aici nu vorbim de aruncatul perlelor la porci, ce nu înțelegi!? Că nu am chef, nici sa spun cuvintele exacte de-acolo, nu fac uz de memoria mea la cerere... Caută topicul acela pe care s-a vorbit despre Dumnezeu...si vezi acolo care e situatia si de ce consider util să-mi aduc intervenția de câte ori se-aduce vorba despre asa ceva. E prea putin ceea ce fac, te asigur...
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ai cedat psihic și o dai in mangleala de taranusi afumat?

Pune in pula mea o poză și arată unde ești tu prajitule.eu ți-am dat un răspuns la aberațiile tale.

Ți-ai dracu'de taranusi afumați care vă dați mari doar in lumea virtuală.

 

Doar cocalarii si saracii pun poze ca sa se laude. In plus, chiar nu simt nevoia de a ma justifica in fata unui mosulet prost si nefericit, fost vanzator de covrigi si Bonibon in Gara de Nord.

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Doar cocalarii si saracii pun poze ca sa se laude. In plus, chiar nu simt nevoia de a ma justifica in fata unui mosulet prost si nefericit, fost vanzator de covrigi si Bonibon in Gara de Nord.

Vezi bă limburicule, așa se întâmplă când ești prost și vorbești fără să stii cine sunt,ce fac și unde sunt.

Te-ai făcut de căcat,acum înghite umilința.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...