Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Eu cand am zis ca esti prost nu ai vrut sa crezi ;)

Dovedește ca sunt eu .

Zeci de membrii au banuit si apoi au dovedit ca pe contul Deliapisii scrie un peoxenet,dar unul prost rau de tot.

Ia in pula mea dovada clara ca tot tu esti si pe contul @cel mai muissssst.

Dupa ce ai terminat de dat minusuri cu contul @Deliapisii,imediat (30 sec.) ai continuat cu @cel mai muisssst.

post-240014-0-87536700-1502189639_thumb.jpg

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Asa era si la mine .Ambii unu dupa altu

Poponarul PESTE SI A CUMPARAT 2 CONTURI VERZI CA ARE BOALA PE LUME

 

 

 

 

 

 

 

Nene,dovada e cat se poate de clara,Deliapisii mi-a dat minusuri si apoi a continuat imediat la 30 sec., cu contul @cel mai muisssst.

Ce PLM dovada mai clara vrea prostimea?

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Acum de nervi ca i-am deconspirat clona ma minuseaza. :laugh2  :laugh2

post-240014-0-78448700-1502191846_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

Nene,dovada e cat se poate de clara,Deliapisii mi-a dat minusuri si apoi a continuat imediat la 30 sec., cu contul @cel mai muisssst.

Ce PLM dovada mai clara vrea prostimea?

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Acum de nervi ca i-am deconspirat clona ma minuseaza. :laugh2  :laugh2

Lasa frate ca degeaba minuseaza poponarul burtos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ii dam la muie si noi la greu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nene,dovada e cat se poate de clara,Deliapisii mi-a dat minusuri si apoi a continuat imediat la 30 sec., cu contul @cel mai muisssst.

Ce PLM dovada mai clara vrea prostimea?

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Acum de nervi ca i-am deconspirat clona ma minuseaza. :laugh2  :laugh2

 

Eu chiar nu inteleg goana asta dupa plusuri si minusuri. Incepe sa devina o joaca de copii totul. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nene,dovada e cat se poate de clara,Deliapisii mi-a dat minusuri si apoi a continuat imediat la 30 sec., cu contul @cel mai muisssst.

Ce PLM dovada mai clara vrea prostimea?

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Acum de nervi ca i-am deconspirat clona ma minuseaza. :laugh2  :laugh2

 

Logic iti dădeam am2 in același timp ;)

  • Like 31
Link spre comentariu

Eu chiar nu inteleg goana asta dupa plusuri si minusuri. Incepe sa devina o joaca de copii totul.

 

Hai ca ti explic eu.Nu e vorba de plusuri si minusuri.

E vorba ca din pacate la 400 minusuri devii banat

 

 

 

 

 

 

Acum ai inteles?

  • Like 14
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai ca ti explic eu.Nu e vorba de plusuri si minusuri.

E vorba ca din pacate la 400 minusuri devii banat

Acum ai inteles?

 

Citești si citești degeaba , dacă ți ai plătit contul nu mai poti fii Banat . Înțelegi ?

  • Like 33
Link spre comentariu

Citești si citești degeaba , dacă ți ai plătit contul nu mai poti fii Banat . Înțelegi ?

Bai poponar ordinar nu induce lumea in eroare

 

Vorbim de cine NU SI A PLATIT CONTUL DE UTILIZATORII NORMALI(nu la tine m am referit)

 

 

 

 

Daca un utilizator nu are cont de asta devine banat curistu pulii ce esti.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Proxenetel , o sa ramaneti voi doi- trei pe aici si sa ii faceti trafic pisicului asa cum vor stapanii din SUA.....trista soarta...pe voi....

  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Bai poponar ordinar nu induce lumea in eroare

 

Vorbim de cine NU SI A PLATIT CONTUL DE UTILIZATORII NORMALI(nu la tine m am referit)

 

 

 

 

Daca un utilizator nu are cont de asta devine banat curistu pulii ce esti.

Nu-ti bate capul,asta este un taran basit cu 2 clase,oricum nu intelege nimic.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai poponar ordinar nu induce lumea in eroare

Vorbim de cine NU SI A PLATIT CONTUL DE UTILIZATORII NORMALI(nu la tine m am referit)

Daca un utilizator nu are cont de asta devine banat curistu pulii ce esti.

 

Asta ți am zis si eu prostule , cine nu are cont plătit este Banat la -400 de puncte ;) prostule

  • Like 31
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E si prost rau flausatul,daca ne punem 4-5 cu conturi SP,se duce in pula mea cu tot cu sclava in Zimbabwe unde a prestat pana acum 2 ani.

 

Eu cand ți am zis ca esti prost de puți nu ai vrut sa crezi =))

Pe un topic spui ca nu știi care sunt facilitățile contului plătit , aici zici ca iti faci câteva conturii =))

Pai câteva conturii inseama 2-3 luni din pensia ta de handicapat =))

  • Like 30
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Hooo , ce faci femeie , te iei la tranta cu multi de pe aici ?

Fa ce stii mai bine , adica sa faci secs , oh , yeah !

Aici gresesti grav,nici macar sex nu stie sa faca.Citeste recenziile sa te convingi.

Proasta nu stie sa faca DEEP,nu CIM,iar la normal tipa in pula si plange ca o dor cauciucurile.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aici gresesti grav,nici macar sex nu stie sa faca.Citeste recenziile sa te convingi.

Proasta nu stie sa faca DEEP,nu CIM,iar la normal tipa in pula si plange ca o dor cauciucurile.

 

Ca de obicei iti place sa mănânci Cacat cu lopata ;) dar tu nu știi sa citești recenzii si nici ni faci așa ca nu mă mira ;)

Nu fac cim ca nu vrea Mușchii mei , imi permit sa stau la 100€ de mult timp înseamnă ca am destui clienți care mă vizitează , si tu te oftici ca de un an imi bat joc de tine .

PS: mai bei poșirca mataxa ? =))

  • Like 31
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pipilica ti-a scos toate basinile de DIVA din cap,te-a adus acolo unde iti este locul,adica prostituata de duzina,iar asta te doare rau,dar rau de tot :laugh2  :laugh2

Pipilica mănâncă Cacat de mult timp pe forum crezând ca dacă agresează fetele verbal il primește gratis , eee cu mine nu iti merge ;)

  • Like 32
Link spre comentariu

  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Pentru cine mai avea dubii, @pipilica_puta_mica si @dmx_dmx sunt aceeasi persoana!

Se puncteaza de multa vreme reciproc, sunt MEREU de aceesi parte a "baricadei" cand se lupta cu "dusmanii", au acelasi stil agramat si agresiv de exprimare. Si plang de ti se rupe inima cand iau minusuri.

 

Pipilica, baga-si-ar tiganii pula-n mata', pregateste, ba, sacosa de rafie, ca vreau sa verific ceva.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...