Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Sa ne gandim si la prezentele feminine virtuale de pe aici.

 

Se apropie ziua de 13 august , ziua lui Vistantric.

Nu pot sa ii urez La multi ani inainte.Nu este bine.

Dar flori virtuale pot sa ii trimit.

Dar , ach , mi le-a aruncat in fata.

Ooo...poate imi lingi senzual mana pe care ai scuipat-o , tantrico !

👅

post-242022-0-83141300-1502442265_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Scandal general aici. :)

Vrei sa spui "Circul Globus" e aici !

 

http://www.gazetadambovitei.ro/wp-content/uploads/2013/05/poze_articole_Globus-400x494.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Sa ne gandim si la prezentele feminine virtuale de pe aici.

Se apropie ziua de 13 august , ziua lui Vistantric.

Nu pot sa ii urez La multi ani inainte.Nu este bine.

Dar flori virtuale pot sa ii trimit.

Dar , ach , mi le-a aruncat in fata.

Ooo...poate imi lingi senzual mana pe care ai scuipat-o , tantrico !

 

Indiferent de bunăvoința ta...nu stiu ce gest suprem ai putea sa faci, incat sa nu te simti obligat a-mi linge praful din urma pașilor mei!
Link spre comentariu

:) Rai sunteti. Nu ma bag in acest razboi. Azi sunt multumit. Am facut o fapta buna. :)

Macar nu au baut ca porcii pe cheltuiala ta?

 

Iti face rau mediul asta.

Dai de indivizi, care te barfesc, dupa ce ai vizitat o curva, iar cei care se pretind a fi prietenii tai, profita de naivitatea ta.

 

Cred ca tu ar trebui sa te numesti Miskin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Macar nu au baut ca porcii pe cheltuiala ta?

 

Iti face rau mediul asta.

Dai de indivizi, care te barfesc, dupa ce ai vizitat o curva, iar cei care se pretind a fi prietenii tai, profita de naivitatea ta.

 

Cred ca tu ar trebui sa te numesti Miskin.

 

Sunt de acord cu o chestie, ca mediul asta imi face rau. Astazi chiar m-am simtit foarte multumit. Am un proiect individual. Scriu poezii (nu iti imagine ca sunt un Eminescu) si le distribui pe Facebook. Am facut o pagina petnru asta si din banii il sustin ca sa distribui posturile la cat mai multa lumea. Azi dimineata, o femeie face share la una din poeziile mele si o dedica sotului ei de ziua lui. A fost fain. Mi-am dat seama ca se poate si altfel, exista si alte medii. 

 

Din punctul meu de vedere, ca mi-au facut unii si altii ceva, nu mai conteaza. Am trecut peste. Poate o singura persoana daca si-ar cere scuze ar conta, dar aia nu o sa  o faca niciodata, ca are tupeu de panarama. In rest nu mai stau sa ma cert cu nimeni, pentru ca toata energia aia nu produce bine, desi recunosc ca uneori si ura poate avea efecte pozitive, dar nu cred ca e vorba de ce se intampla aici pe site. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Sunt de acord cu o chestie, ca mediul asta imi face rau. Astazi chiar m-am simtit foarte multumit. Am un proiect individual. Scriu poezii (nu iti imagine ca sunt un Eminescu) si le distribui pe Facebook. Am facut o pagina petnru asta si din banii il sustin ca sa distribui posturile la cat mai multa lumea. Azi dimineata, o femeie face share la una din poeziile mele si o dedica sotului ei de ziua lui. A fost fain. Mi-am dat seama ca se poate si altfel, exista si alte medii.

O poezie pentru Irene?

Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Pai cand esti cioban urat si sarac ...apelezi si la jigniri la adresa familiei

 

Dar tot nu te imbogatesti sau sa te faci mai frumos , n-avea grija :laugh2

Să mori tu !? :slap2

Cand Tina îi făcea copilul Nemțoaicei in toate felurile unde mortii mă-ti erai ?

Corectul pulii :slap2

Nici sa ma piș pe tine nu meriți, esti cel mai odios si libidions personaj de aici, îi tineai partea ăleia si acum te dai lovit că zic de mă-ta

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Sunt de acord cu o chestie, ca mediul asta imi face rau. Astazi chiar m-am simtit foarte multumit. Am un proiect individual. Scriu poezii (nu iti imagine ca sunt un Eminescu) si le distribui pe Facebook. Am facut o pagina petnru asta si din banii il sustin ca sa distribui posturile la cat mai multa lumea. Azi dimineata, o femeie face share la una din poeziile mele si o dedica sotului ei de ziua lui. A fost fain. Mi-am dat seama ca se poate si altfel, exista si alte medii.

 

Din punctul meu de vedere, ca mi-au facut unii si altii ceva, nu mai conteaza. Am trecut peste. Poate o singura persoana daca si-ar cere scuze ar conta, dar aia nu o sa o faca niciodata, ca are tupeu de panarama. In rest nu mai stau sa ma cert cu nimeni, pentru ca toata energia aia nu produce bine, desi recunosc ca uneori si ura poate avea efecte pozitive, dar nu cred ca e vorba de ce se intampla aici pe site.

Nu le mai da ratatiilor ăstora informații despre tine :slap2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu le mai da ratatiilor ăstora informații despre tine :slap2

 

Mare informatie. Nu e nici o scofala asta. Oricum e tarziu. Se duc la prima curva pe care am vizitat-o si afla tot. Ii cer numarul de telefon  si aia este. Ce poate sa faca. Sa mearga la sotie? Si? Oricum stie ca am fost. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

In plan virtual sau in plan real ?

Tu esti zeita in camera. Cum ai iesit din ea esti o proscrisa.

Dubla viata. Amicii tai stiu ?

Surogat de realitate.

Nu este nici o dublă viață, curiosule! Este vorba de preferintele mele sexuale...si din cate stiu eu, nimeni nu este interesat să ma întrebe sau nu îndrăznesc ei, ceea ce e usor de inteles.
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nici portofelul meu rapanos , nu este atat de nefericit  precum clona astuia  :laugh2  :laugh2   :laugh2 

 

 

Ba HENZO ,  imi pare rau ca m-am coborat la nivelul tau la vremea respectiva , nestiind  ce hahalera de  om esti  dar acum ma duc sa editez/retractez  cuvintele , ca nu le meriti     :refoz 

 

http://nimfomane.com/forum/topic/89789-te-simti-fericit/?do=findComment&comment=2721468

 

Am sa postez aici doar amintirea acelui post , facut de mine  pe care bineanteles ca l-am gresit . Sunt convins acum ca  iti meriti soarta pe care ti-ai descris-o singurel  in Clona aceea  .

post-194745-0-05091900-1502444252_thumb.jpg

 

post-194745-0-36705100-1502444327_thumb.jpg

 

PS: intra pe contul acela (daca ii mai cunosti parola) si editeza astfel incat sa dispara acea postare si de la Best Answer

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...