Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ba , ai ramas cu peturile goale si ai inceput sa faci urat  ?  

 

Prosti mai sunteti  (tu si Henzo) daca ati ajuns sa-l chemati pe Bobleaca ieri in ajutor (Liviu-Cinestie) , ca sa-mi  tineti mie piept . Gata , de urati nu mai spun nimic ...se stie deja.  :laugh2

 

post-194745-0-28406200-1502533170_thumb.jpg

 

 

 

 

Asta fiind unul dintre Updat-uri  ....mai asteapta ca vin pe rand  :)

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Gata il  asteptam si pe HENZO pe Topic , ca sa-i aratam cat este de  fraier ....si urat

 

Bai si-am zis ca nu mai folosesc cuvantul acesta  , dar iar mi-a scapat  

 

Da-i un tar  pa fix si  apare mintenas  ...ca e la coada la abonamente RATB  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un lantisor subtire prelucrat costa undeva la 10mil frate.Asta zice ca bratara lui a costat 60 mil.da din ce mortii masii e bratara aia?Din alama plastic fier vechi eventual. ca daca ar fi aur nu 60 mil ar costa.

Cretinu

Sunt mai multi factori care fac pretul unei podoabe de aur :

- calitatea aurului - turcesc sau egiptean

- daca e de 10k 14k 18k

- gramajul

- si in unele cazuri , manopera si modelul este un factor important in pretul final acesteia .

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

E modest da .Nu se lauda cand are bani de o saorma in plus  =))

Cel mai mult imi plac postarile unde spune ca si-a pus averea la adapost in caz de divort. :slap2 

Imi inchipui cum tanarul june Mikyputa a mers la tanara lui iubita,s-o ceara de sotie si a grait; "Iubita mea,dragostea vietii mele,vreau sa fi sotia mea pentru tot restul vietii,sa ne impartasim dragostea,fericirea,bucuriile..........Hoooop...stai asa in PLM,averea nu vreu s-o impartim,asa ca mergem la notar.......Carpeta cu rapirea din serai e a mea,bibeloul cu pinguinul al tau,purcelul al meu,gainile ale tale............................

Iti dai seama ca idiotul nu stie ce este aia familie,crede ce vede la Show biz si alte cacaturi. :snap  :laugh2  :pope 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Sunt mai multi factori care fac pretul unei podoabe de aur :

- calitatea aurului - turcesc sau egiptean

- daca e de 10k 14k 18k

- gramajul

- si in unele cazuri , manopera si modelul este un factor important in pretul final acesteia .

 

Lasa-l p'asta , nu-i mai explica atat , ca nu stie ce inseamna 36 de grame in aur de 14

 

Ar fi culmea sa-i explicam  cat inseamna  si uncia cand el  a primit  medalionul gratis  :laugh2

  • Like 19
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

POMOHACI avand o familie destul de numeroasa  formata din  peturi goale de bere  si sticle de Metaxa  umplute cu zeama de la smaltul de cafea 

 

Cauta jupuitule...cauta  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bre, de ce nu va "spovediti" voi la un pahar de bere/vodka/gin/cidru/altele decat sa va dati cu mucii-n cap toata ziua.... Oameni mari cica....

 

Parca sunteti niste copii de tata, serios... :rax2 :rax2 :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Spune sincer,dar sa nu minti ca iti bag pula-n esofag:

Tu esti prostituata sub acoperire???Vad ca te lauzi ca stii cum arata Henzo,Gelu,Liviu.....

Ai exact stilul prostituatelor :laugh2 Spune ca avem si pula mica,ca urati si betivi ai spus ca suntem

Nu este prostituata frate ce ai? Ai luat-o razna? mikiduta este curva masculina 

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

:laugh2 Glumesti , nu ?

 

normal ca acum glumesc cu  jupuitii astia clonati ...ce as putea face altceva ? 

 

visul lor de-o viata este sa aiba bani , o femeie gratis si  sa nu mai fie..... urati  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Bre, de ce nu va "spovediti" voi la un pahar de bere/vodka/gin/cidru/altele decat sa va dati cu mucii-n cap toata ziua.... Oameni mari cica....

 

Parca sunteti niste copii de tata, serios... :rax2 :rax2 :slap2

Miky 77 s-a spovedit sub patrafirul meu,dar nu a spus tot,spovedania a fost fara finalizare.

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

normal ca acum glumesc cu  jupuitii astia clonati ...ce as putea face altceva ? 

 

visul lor de-o viata este sa aiba bani , o femeie gratis si  sa nu mai fie..... urati  :laugh2

 

Pula mea , chiar nu va inteleg . Ma mai iau si eu la harta cu cate unul dar in 2-3 zile ne trece

Voi o tineti langa de ceva timp , castigati ceva ?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Daca pun poza promiti sa-ti faci un cont SP   , amaratule  si sa dai cu Minus la dusmani  

 

....sau sa dispari de aici  cu tot cu Patriarhia ta de  toata jena  si sa nu mai deranjezi fetele  ?  :)

  • Like 19
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pula mea , chiar nu va inteleg . Ma mai iau si eu la harta cu cate unul dar in 2-3 zile ne trece

Voi o tineti langa de ceva timp , castigati ceva ?

 

Pai nu ai cum sa intelegi cu asemenea lichele clonate care produc zarva pe intreg forumul  si mint in  cel mai josnic mod posibil .

Daca ii lasi in pace incep sa te calce pe bataturi , asa ca mai bine ii calci tu din timp pe cap cand incep sa te atace  , chiar daca asta presupune pierdere de timp necuvenita din partea mea ,ca sa le ofer atentie nemeritata unor asemenea  personaje cu care nici mama natura nu a fost prea darnica  si i-a pedepsit .

  • Like 20
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai nu ai cum sa intelegi cu asemenea lichele clonate care produc zarva pe intreg forumul  si mint in  cel mai josnic mod posibil .

Daca ii lasi in pace incep sa te calce pe bataturi , asa ca mai bine ii calci tu din timp pe cap cand incep sa te atace  , chiar daca asta presupune pierdere de timp necuvenita din partea mea ,ca sa le ofer atentie nemeritata unor asemenea  personaje cu care nici mama natura nu a fost prea darnica  si i-a pedepsit .

Iar minti cocota masculina? Cine a inceput ? Nu ai inceput tu ?Ai memoria scurta? Sa-ti dau sa mananci doua oua ca contin lecitina si te ajuta 

  • Like 17
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Bucatare mincinos , stai in banca ta sau iar te-a dat afara de la locul de munca ? 

 

Daca nu , ascunde-te printre vase , ca sa nu te mai  vad  la fel de vizibil pe aici     :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bucatare mincinos , stai in banca ta sau iar te-a dat afara de la locul de munca ? 

 

Daca nu , ascunde-te printre vase , ca sa nu te mai  vad  la fel de vizibil pe aici     :)

Tarane basinos nu da nimeni afara un bucatar decat daca este un prost ca tine

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...