Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Doar 3 sunt cei care iti da muie?

Mitomamia ta e patologica daca ai ajuns sa minti si cand sunt dovezi clare.

 

*iti dau  ....betivule 

 

dovezile tale sunt precum hartia igienica din baie  :)

 

Sigur nu esti Misskin? :thinking

Acelasi stil,grandomanie,mitomanie,imbecilitate............

 

Poate....mai stii  ....ia-o ca pe o tema de gandire ptr, capsorul tau destul de aerisit   :)

  • Like 18
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

*iti dau  ....betivule 

 

dovezile tale sunt precum hartia igienica din baie  :)

 

 

Poate....mai stii  ....ia-o ca pe o tema de gandire ptr, capsorul tau destul de aerisit   :)

O sa ma gandesc ,dar nu acum,ca mai avem si noi treaba nu stam ca tine pe nimfomane.com 24/24

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Uita-te prostanacule cine are postari de la si dupa  o anumita ora  ... 

sau de la  ce ora canti cucurigu  pe aici  chiar si astazi

 

http://nimfomane.com/forum/topic/78184-recomandari-seriale/page-7

 

deci despre ce contorizari vorbim ? :laugh2 

Restul ca imi  permit ,  mai multe decat iti poti tu permite vreodata e cu totul alta treaba  :)

 

Am spus eu ca esti "deosebit" de prost , dar tot continui  sa te tii sus si tare , ba chiar sa ma contrazici cu ceva care iti tradeaza propriile fapte  :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Uita-te prostanacule cine are postari de la si dupa  o anumita ora  ... 

sau de la  ce ora canti cucurigu  pe aici  chiar si astazi

 

http://nimfomane.com/forum/topic/78184-recomandari-seriale/page-7

 

deci despre ce contorizari vorbim ? :laugh2

Restul ca imi  permit ,  mai multe decat iti poti tu permite vreodata e cu totul alta treaba  :)

 

Am spus eu ca esti "deosebit" de prost , dar tot continui  sa te tii sus si tare , ba chiar sa ma contrazici cu ceva care iti tradeaza propriile fapte  :no2

Ai gasit o postare la ora 6.18 si ai demonstrat ce??

Esti idiot rau de tot!

Bago pe aia,ca noi nu avem ce ai tu. :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ai gasit o postare la ora 6.18 si ai demonstrat ce??

Esti idiot rau de tot!

Bago pe aia,ca noi nu avem ce ai tu. :laugh2

 

*Bag-o .....in gura  ....analfabetule  :laugh2 Nu o mai tine alipita de curul altora  si urmareste cand fac eu postarile (ca tot esti ciugulitor de pe toate Topicele pe aici , zilnic   :)

Ti se pare ca tu ai ?  excluzand caracterul infect , cu care incerci sa intoxici pe aici 

 

PS:  Mai sunt poze ciugulitorule ...baga-le pe toate 

  • Like 18
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

*Bag-o .....in gura  ....analfabetule  :laugh2 Nu o mai tine alipita de curul altora  si urmareste cand fac eu postarile (ca tot esti ciugulitor de pe oate Topicele pe aici , zilnic   :)

Ti se pare ca tu ai ?  excluzand caracterul infect , cu care incerci sa intoxici pe aici 

 

PS:  Mai sunt poze ciugulitorule ...baga-le pe toate 

Ce ai ma tampitule,esti invidios pe delicatesurile gatite de mine?

Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Splendida curtea milionarului Mikyputa :slap2 :laugh2

Mikyputa,ai prin un chilipir de la ADP,aia care toaleteaza copacii :laugh2 Amestecatura aia de surcele,crengi si busteni intregi.

Mikyputa,Mikyputa,scump rau metru cub de lemne de foc gata taiate.

Dar ce este cu nailonul ăla aruncat pe acolo ?
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Asta e de la tara . Ciugulitorule  .....6.000 de mp nu a visat neam de neamul tau  si al lui Henzo de Plescoi , fara ca sa-ti spun si cotatia

 

Pune-l si pe Ciugulitorul celalalt  flamand  sa te ajute , ca iar s-a enervat cand s-a uitat in oglinda cat este de "frumusel"    :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Asta e de la tara Ciugulitorule  .....6.000 de mp nu a visat neam de neamul tau 

 

Pune-l si pe Ciugulitorul celalalt  flamand  sa te ajute , ca iar s-a enervat cand s-a uitat in oglinda cat este de "frumusel"    :laugh2

Noi te credem cu totii pe cuvant.

dar tot nu ne-ai raspuns,sunt scumpe lemnele gata taiate??

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Se intalneste prost cu prost si se intreaba  unde a fost

 

Pai unde ? ..... deca nu la bautura  .

 

Pet-uri goale mai aveti ?  .....ca le-am baut pe cele de dimineata  :)

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mi-a trimis cineva o poza cu una din camerele hotelului proprietatea lui Miky

E bine ca macar a pus aer condiționat =))

attachicon.gifmontaj-gresit-aparat-aer-conditionat.jpg

 

Al dracu cum face el economie =))

Ba , nebunule , in zona de munte daca te-ai uita mai atent , foarte putini au montate AC-uri in camera  :laugh2

 

Deci ai putea destul de usor sa asemuiesti aceasta poza cu apartamentul parintilor din Berceni in care bineanteles ca tu locuiesti  , ca doar ce realizari consistente ai avut la viata ta , decat CLONELE de pe Nimfomane   :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Ba , nebunule , in zona de munte daca te-ai uita mai atent , foarte putini au montate AC-uri in camera  :laugh2

 

Deci ai putea destul de usor sa asemuiesti aceasta poza cu apartamentul parintilor din Berceni in care bineanteles ca tu locuiesti  , ca doar ce realizari consistente ai avut la viata ta , decat CLONELE de pe Nimfomane   :laugh2

Mikyputa,ti-am spus sa taci ca te faci de cacat Tu cunosti doar Busteniul si pensiunile de 2 margarete.Toate hotelurile de minim 3 stele au AC imbecilule.

Cam asta a fost sfarsitul povestii tale de milionar electronic :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Termina ba prostanacule ca nu intelegi nimic . Eu nu am treaba cu Busteniul unde te-ai cazat tu cu 60-70 de lei  pe noapte

 

si bineanteles ca la cate hoteluri ai stat la viata ta , la munte , de unde dracu sa observi ca AC-ul lipseste cu desavarsire  (este prezent doar ca sistem de ventilatie ptr. restaurante , baruri)

 

Daca iti pun poze se considera reclama (mascata) asa ca te las pe tine sa-ti faci rezervarea  si apoi imi  spui dupa aceea  cum sta treaba

  • Like 17
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Termina ba prostanacule ca nu intelegi nimic . Eu nu am treaba cu Busteniul unde te-ai cazat tu cu 60-70 de lei  pe noapte

 

si bineanteles ca la cate hoteluri ai stat la viata ta , la munte , de unde dracu sa observi ca AC-ul lipseste cu desavarsire  (este prezent doar ca sistem de ventilatie ptr. restaurante , baruri)

 

Daca iti pun poze se considera reclama (mascata) asa ca te las pe tine sa-ti faci rezervarea  si apoi imi  spui dupa aceea  cum sta treaba

Exista o vorba care spune:

Cu cat te zbati mai mult,cu atat te afunzi mai mult in cacat.

PS. Nici tu nu mai stii ce ai mintit pe aici. :slap2 Ai postari unde spui ca ai hotel in Busteni :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Arata prostalaule ...cautatorul din gunoi, unde am scris eu  ca desfasor activitate de turism in Busteni ?

 

Am si folosit anumiti indici (in multe situatii)   ...dar cand betivanul are ochii si mintea tulbure de la atata bautura  de unde sa mai si gandeasca vreodata  :laugh2

 

Ba Henzo de Plescoi , tu esti pacalici (demonstrat) oricum ....asa ca nu te mai agita atat , ca nu te faci mai frumusel 

 

PS: Hai bagati sursele de venit , cu fluturasele de salariu sau de handicap (dupa caz) ,  ca sa va arat portofelul din nou  cu ce am produs eu pe ziua de ieri , ca sa muriti de ciuda cum stau degeaba si vin banii . Oare cum ?   :hmmm 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...