Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

De unde are Miky atata timp de forum daca deține atatea hoteluri in stațiuni de lux ? :hmmm

A jucat "FERMA" :laugh2

Lasa-l ca e disperat si plin de spume la gura.Aproape 2 ani si-a costruit imaginea de milionar.

Asculta ce iti spune Sfantul Parinte vazator cu Duhul.Asta e casa lui,undeva prin Crevedia-Butimanu.

post-240014-0-25559500-1502895524_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Acelasi PISAT betiv si  repetitiv  .... crezi ca  ma asteptam la mai mult ?  :laugh2

Chiar te inteleg,2 ani ti-ai construit imaginea de milionar electronic,iar acum totul s-a prabusit.NASOL.

Ti -am pus o intrebare simpla,pe care o ocolesti cu disperare.

Sunt scumpe lemnele de foc gata taiate??????

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

 

 

PS: Hai bagati sursele de venit , cu fluturasele de salariu sau de handicap (dupa caz) ,  ca sa va arat portofelul din nou  cu ce am produs eu pe ziua de ieri , ca sa muriti de ciuda cum stau degeaba si vin banii . Oare cum ?   :hmmm

Se citeste disperarea in postarile tale.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Miky , Miky , dar mare mofturos mai esti....mai nene !

Daca scrii ceva pozitiv , dupa un timp te razgandesti.

La fel si negativ.

Unde ai pupat ieri astazi scuipi.

Cand esti aprobat esti suspicios.

Cand esti criticat te infoiezi si arunci cu insulte dar nu raspunzi la obiect.

Nu esti defel multumit.

Nici cand ti se spune gata, am terminat .

O iei de la capat....

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

Ce spectacol dai din tine , ba , HENZO (aceleasi cuvinte . aceleasi formulari)  :laugh2

ia vezi , am ciunga pe cap  ? :laugh2

 

Iar te plictisesti tare , din ce constat   :)

pai ce facem mai costelano?ne credem destepti dar folosim aceleasi replici comune?pe care ai folosit-o pe topicul soniei cand te certai cu pestele ?sa numai vorbim ca ,,miky77'' a aparut pe acolo imediat dupa ce ai inceput cearta,la fel cum incepi peste tot si dupa aceea cand vezi ca se pisa lumea pe tine  o dai cu clonele in dreapta si in stanga?dar cu clona alt muist unde le-ai luat punctele userilor cum ramane

 

Ei Micky , ai luat-o razna ca vacarul suparat pe sat

 

Marsh unde ti-oi zice eu , poluezi pe aici.

Nu ai bani de portofel si ma faci pe mine milog ?

Esti pe alta lume...du-te si tratazea-te !

n-are cum sa fie vacar.pana si  a fi vacar presupune sa ai o responsabilitate iar pe asta nu-l ajuta mintea sa aiba responsabilitati.el sta toata ziua aici pe forum si se viseaza  milionar in euro cand defapt traieste cu banii trimisi de masa si tacsu care lucreaza prin cine stie ce fabrica de mopuri din cehia :))

  • Like 1
Link spre comentariu

Chiar te inteleg,2 ani ti-ai construit imaginea de milionar electronic,iar acum totul s-a prabusit.NASOL.

Ti -am pus o intrebare simpla,pe care o ocolesti cu disperare.

Sunt scumpe lemnele de foc gata taiate??????

Explica mi mie ce e prelata aia rupta de pe lemnele alea putrezite?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pai ce facem mai costelano?ne credem destepti dar folosim aceleasi replici comune?pe care ai folosit-o pe topicul soniei cand te certai cu pestele ?sa numai vorbim ca ,,miky77'' a aparut pe acolo imediat dupa ce ai inceput cearta,la fel cum incepi peste tot si dupa aceea cand vezi ca se pisa lumea pe tine  o dai cu clonele in dreapta si in stanga?dar cu clona alt muist unde le-ai luat punctele userilor cum ramane

 

n-are cum sa fie vacar.pana si  a fi vacar presupune sa ai o responsabilitate iar pe asta nu-l ajuta mintea sa aiba responsabilitati.el sta toata ziua aici pe forum si se viseaza  milionar in euro cand defapt traieste cu banii trimisi de masa si tacsu care lucreaza prin cine stie ce fabrica de mopuri din cehia :))

Deci alea sunt clonele lui Miky ? Adica hotul striga hotii ?

  • Like 9
  • Minus 20
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Deci alea sunt clonele lui Miky ? Adica hotul striga hotii ?

Eu zic doar ca, am primit vreo 700 de puncte in minus de la altmuist (bineinteles le-am recuperat de pe conturile mele clona, 5 conturi =)) ) si m-am uitat cui ia mai dat puncte d-astea , si ce crezi lu Mikyputa vreo 200 dar d-alea cu plus :D
  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

pai ce facem mai costelano?ne credem destepti dar folosim aceleasi replici comune?pe care ai folosit-o pe topicul soniei cand te certai cu pestele ?sa numai vorbim ca ,,miky77'' a aparut pe acolo imediat dupa ce ai inceput cearta,la fel cum incepi peste tot si dupa aceea cand vezi ca se pisa lumea pe tine  o dai cu clonele in dreapta si in stanga?dar cu clona alt muist unde le-ai luat punctele userilor cum ramane

 

n-are cum sa fie vacar.pana si  a fi vacar presupune sa ai o responsabilitate iar pe asta nu-l ajuta mintea sa aiba responsabilitati.el sta toata ziua aici pe forum si se viseaza  milionar in euro cand defapt traieste cu banii trimisi de masa si tacsu care lucreaza prin cine stie ce fabrica de mopuri din cehia :))

Bai HENZO stii ca nu tine cu mine faze d'astea  , cu oricare din Clonele cu  care ai intervenii aplicand aceleasi diversiuni ieftine ca si PISARCIOSUL. Parca promisesei sa nu mai intri pe aici   :)

 

Este ca nu ai mai rezistat sa te legi si de familie cand te-ai uitat in oglinda sa vezi cum arati ? Macar daca scriai corect  gramatical

*ma-sa

*taica-sau

 

In rest aceeasi Marie cu alta palarie , adica un Zdrentaros , da ? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Si uite-asa un topic promitator a sfarsit prin a deveni spovedaniile cocalarului Metaxa cu Pepsi si a 'enoriasilor' lui: henzo/colorado si clonele.

intră pe contul tău prostălăule si dupa aia vorbesti de clone

Ți-ai dreacu da deontologi si corecți :slap2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Bai HENZO stii ca nu tine cu mine faze d'astea  , cu oricare din Clonele cu  care ai intervenii aplicand aceleasi diversiuni ieftine ca si PISARCIOSUL. Parca promisesei sa nu mai intri pe aici   :)

 

Este ca nu ai mai rezistat sa te legi si de familie cand te-ai uitat in oglinda sa vezi cum arati ? Macar daca scriai corect  gramatical

*ma-sa

*taica-sau

 

In rest aceeasi Marie cu alta palarie , adica un Zdrentaros , da ? :laugh2

Esti deosebit de prost daca tu crezi ca este clona mea

Eu mi-am recunoscut clonele nu ca altii

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Detine o pula bleaga! Este un mitoman handicapat care vrea sa epateze pe aici si se incurca in minciunile spuse. Deh IQ77!

Esti sigur Lisandrule ...pariezi pe coiul drept ? :)

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...