Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

ANALFABETULE ,  ia uite pe ce s-au dus 58 de lei ,banii tai de 10 PET-uri de bere , pe care nu-i ai bineanteles  :laugh2

 

Partea a doua ca sa vezi ca nu mint , ca de obicei .. Priveste la data si ora de pe Bon F.

 

 

post-194745-0-27541400-1503245233_thumb.jpg

 

 

 

Ai mancat/baut si tu ceva pe ziua de azi ?

Astept sa-mi arati o poza din Club unde ai fost aseara  :)

  • Like 18
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Niste bors si oleaca di smantana, vorba Innei !

 

Nu va mai hie POHUI uai, mai lasati galceava aiurea !

 

 

Nu este aiurea ...mai educam la necivilizati , chiar daca aceasta munca este in zadar uneori  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

ANALFABETULE ,  ia uite pe ce s-au dus 58 de lei ,banii tai de 10 PET-uri de bere , pe care nu-i ai bineanteles  :laugh2

 

Partea a doua ca sa vezi ca nu mint , ca de obicei .. Priveste la data si ora de pe Bon F.

 

 

attachicon.gif20170820_190344.jpg

 

 

 

Ai mancat/baut si tu ceva pe ziua de azi ?

Astept sa-mi arati o poza din Club unde ai fost aseara  :)

Incredibil!

Ai cheltuit 58 de lei?

Viata de milionar.

Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

 Postat de >nu mai spune< 

Tot asa prost ai ramas, mai Mikyputa; probabil Mos Craciun nu a primit la timp scrisoarea prin care ii cereai putin creier. Poate la anul. :)

Doar prostii au certitudini, asta apropo de siguranta pe care o afisezi atunci cand afirmi ca jumatate dintre votanti sunt clone. Si continuand cu logica ta defectuoasa, jumatate din cei 200,000 de membri sunt clone, ceea ce inseamna ca, procentual, rezultatul votului ar fi identic. 

 

 

 

  • Miky77 - un personaj de o prostie halucinanta, pe care nici o umilinta nu-l face sa se opreasca, ba chiar il motiveaza sa vina cu noi si noi dovezi ale imbecilitatii lui native; in dreptul cuvantului "prost" din dictionar veti gasi poza lui Miky77;

Mikyputa a epuizat glumele de santier si emoticons. Sau a clacat psihic dupa atatea umilinte publice pe banii lui. Oricum, IQ77 a recurs la ultimul "argument" pe care-l mai are in tolba si a inceput sa-mi dea negative. :) 

 

Nobe ... pardon, mikyputa asta nu se lasa pana nu se convinge fiecare user de prostia lui fara margini. IQ77, om de succes si cu o situatie financiara de nabab - acumulate probabil in miile de ore petrecute pe nimfomane, de-abia e in stare sa lege doua cuvinte si, cu ochii in lacrimi, arunca in stanga si in dreapta cu amenintari si vulgaritati, convins fiind in pustietatea mintii lui ca tactica asta ii va aduce gloria dupa care jinduieste de mic copil

 

Mikyputa asta sufera crunt de complexul omului mediocru, pentru care viata inseamna o lupta pentru a-si depasi conditia intelectuala precara si originile sociale modeste. Desi in sinea lui stie ca este prost si neinsemnat, Mikyputa se zbate zi de zi pentru a-i convinge pe cei din jur - dar mai ales pentru a se convinge pe sine insusi - ca viata lui ar conta si ca nu este doar o nulitate de existenta careia nimeni nu-si va mai aminti vreodata.

Si totusi Mikyputa al nostru reuseste sa fie un Rockefeller de Dambovita si sa lucreze cu "tot felul de oameni" in doar cele 2-3 ore pe zi cand nu este prezent pe forum. Absolut remarcabil! :) 

 

Prostul nu-i prost destul daca nu-i si fudul. :)

Intr-o tara in care Ponta,  au titlu de doctor, cred ca e oarecum posibil si ca un cretin agramat cu IQ de 77 sa devina inginer. Desi e mult mai plauzibil ca bietul Mikyputa sa fie doar un loser de vreo 40 de ani, fara sotie sau prietena, care locuieste inca cu parintii lui, si pentru care cea mai mare bucurie in viata este prezenta non-stop pe forumul asta, unde are posibilitatea sa abereze si sa ne prezinte drept realitate toate fanteziile si visele lui.

 

 

Ce-ai facut tu aici, izmanarule copy-paste? Mi-ai scormonit prin toate postarile (cat timp liber ai tu???), ai copiat tot ce-ti serveste interesului tau si nici macar nu ai avut decenta de da quote. :slap2 Pe langa prost si cocalar, dovedesti ca esti si hot. Dava viitoare foloseste-ti propriile cuvinte, futu-te-ar piticii aia pe care-i ai pe creier!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

Cate pagini are cartile alea doua?Carti la 20 lei noi noute?Probabil e harta Ahahahaha

 

Tu ti-ai luat cont SP in loc sa-ti cumperi o carte de gramatica. Prostovane!

 

http://i.imgur.com/D8AeVG5.gif

 

:)

 

Ai schimbat contul, dobitocule? Tot prostul forumului ramai, stai calm.

 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tu ti-ai luat cont SP in loc sa-ti cumperi o carte de gramatica. Prostovane!

 

 

Ai schimbat contul, dobitocule? Tot prostul forumului ramai, stai calm.

 

 

http://i.imgur.com/MmrtZbv.gif

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mam gandit ca atunci cand ma duc la ma -ta s o fut e frumos sa ma schimb asa ca am schimbat contu.

Bai prost esti sa moara ma ta.nus clona nimanui

 

de mine zicea ca am schimbat contul.

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Ce-ai facut tu aici, izmanarule copy-paste? Mi-ai scormonit prin toate postarile (cat timp liber ai tu???), ai copiat tot ce-ti serveste interesului tau si nici macar nu ai avut decenta de da quote. :slap2 Pe langa prost si cocalar, dovedesti ca esti si hot. Dava viitoare foloseste-ti propriile cuvinte, futu-te-ar piticii aia pe care-i ai pe creier!

Kinuitule,cand esti prost,esti prost!

Nu trebuie sa cauti prea mult,mergi la profil si apoi "REPUTATIE",acolo ai toate postarile,iar cele in care te pisi pe Mikyputa sunt la rand.

Nu poti da quote acolo,doar copy-paste.

Deci,cand esti prost,esti prost.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

Kinuitule,cand esti prost,esti prost!

Nu trebuie sa cauti prea mult,mergi la profil si apoi "REPUTATIE",acolo ai toate postarile,iar cele in care te pisi pe Mikyputa sunt la rand.

Nu poti da quote acolo,doar copy-paste.

Deci,cand esti prost,esti prost.

 

Tot ce am vrut a fost spovedania ta ca esti si hot.

 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

nu fii tu asa intelect ca nui cazu

Eu nu văd că ține de intelect faptul că doi oameni îsi zic in mod repetitiv unul altuia...că sunt proști. I-am zis si eu ieri lui pipilica că e prost...si pot să garantez că nu este aceeasi senzație sau impresie care se formează in fenomenul unor capacități intelectuale. Eu am simțit că vorbesc în gol, iar lui pipilica i-am vazut niste simple automatisme din gândire... Dacă as raporta această observatie la un act sexual...ar fi, clar, un act sexual de proastă calitate.
  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Eu nu văd că ține de intelect faptul că doi oameni îsi zic in mod repetitiv unul altuia...că sunt proști. I-am zis si eu ieri lui pipilica că e prost...si pot să garantez că nu este aceeasi senzație sau impresie care se formează in fenomenul unor capacități intelectuale. Eu am simțit că vorbesc în gol, iar lui pipilica i-am vazut niste simple automatisme din gândire... Dacă as raporta această observatie la un act sexual...ar fi, clar, un act sexual de proastă calitate.

Cu tine intotdeauna un act sexual va fi de proasta calitate.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...