Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

nu mai zici nimic curva?gata?atat a fost pe azi?ai intrat cu marele text esti virgin si te ai dus in pizda ma tii?

Concluzionează singur baiatule...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

ca te futea tatu cand erai mica?asta nu pricep?ba pricep.se numeste ****** .esti mandra de asta? poti fi ce sa zic

Doamne fereste! Nu mă mai opresc din mirare... Mă impresionezi si mi se face milă! Omenirea mai are o speranță, Doamne ajuta!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Baga fara filtre, fara blur.

Foarte previzibila. Exact cum am zis. Acum urmeaza o serie de posturi aberante.

Aberezi tu ca te prind uneori cu puta-n nisip crezând ca impresionezi pe cineva, cand te cumintesti! De ce nu iti asumi cine esti ca om!? E păcat de tine...
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

sa-si faca mila cineva de prostul satului (site-ului) si sa-i cumpere 2-3 PET-uri de bere sa-l treaca pe mute ca nu-i mai tace gura pe aici :)

 

 

PS: DMX-ule stai cuminte si "nu-ti mai umfla muschii"  in fata userilor  , ca nu este cazul  sa-i Minusezi pe cei care sunt contra ta , cand nu te duce creierasul  intr-un dialog civilizat , decat  intr-o cearta si un scandal ieftin si sa-i  jignesti pe toti  care iti critica atitudinea de kkt pe aici. Dar parca ti-am mai explicat ca ti-ai rupt de la gura degeaba ptr. un cont SP , nu ?

  • Like 18
  • Minus 13
Link spre comentariu

sa-si faca mila cineva de prostul satului (site-ului) si sa-i cumpere 2-3 PET-uri de bere sa-l treaca pe mute ca nu-i mai tace gura pe aici :)

 

 

PS: DMX-ule stai cuminte si "nu-ti mai umfla muschii"  in fata userilor  , ca nu este cazul  sa-i Minusezi pe cei care sunt contra ta , cand nu te duce creierasul  intr-un dialog civilizat , decat  intr-o cearta si un scandal ieftin si sa-i  jignesti pe toti  care iti critica atitudinea de kkt pe aici. Dar parca ti-am mai explicat ca ti-ai rupt de la gura degeaba ptr. un cont SP , nu ?

Miky sugi pula retardatule  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Prima data cand te ai vandut a fost pe un litru de lapte?Ahahahahahahahahahaha

Ce insistență...prostul se scuză în fața mea acum!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

se scuza ma ta

ca te a nascut Ahahahahahahahaha

Asa...zi-le baiatu'! Ce a facut mămica ta si eu nu stiu, eu o necunoscută!? Mă faci sa-mi fie si de mama ta milă si de tot neamul tau!
Link spre comentariu

sa-si faca mila cineva de prostul satului (site-ului) si sa-i cumpere 2-3 PET-uri de bere sa-l treaca pe mute ca nu-i mai tace gura pe aici :)

 

 

PS: DMX-ule stai cuminte si "nu-ti mai umfla muschii"  in fata userilor  , ca nu este cazul  sa-i Minusezi pe cei care sunt contra ta , cand nu te duce creierasul  intr-un dialog civilizat , decat  intr-o cearta si un scandal ieftin si sa-i  jignesti pe toti  care iti critica atitudinea de kkt pe aici. Dar parca ti-am mai explicat ca ti-ai rupt de la gura degeaba ptr. un cont SP , nu ?

Mis e rupe pula de ce vrei tu si ce nu vrei tu.

Imi sugi pula mie si la inca vreo 4 -5 useri pe aici care te au numit prostul sitelui.Nimeni nu ti poate lua titlul asta.

IQ77 Ahahahahahahahahahah Miky:o fut pe ma ta in gura si zice ca mai vrea :)))))))))))))

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

DMX-ule bate vantul prin frigider ca la Pisilica ? Spune sincer , ca iti trimit pe cineva sa ti-l umple :)

 

Cei  4-5 de care vorbesti sunt din grupa mica , adica retardatii forumului ...tu fiind si primul , ca ti-ai rupt de la gura si ti-ai cumparat cont SP si nu sti nici acum cu ce te ajuta .  Iti dai seama ce idiot esti ? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aberezi tu ca te prind uneori cu puta-n nisip crezând ca impresionezi pe cineva, cand te cumintesti! De ce nu iti asumi cine esti ca om!? E păcat de tine...

Fix cum am zis. Iar niste tampenii fara sens. Cica psihanaliza de babe d-alea care stau la poarta pe DN si barfesc tot satul.
  • Like 12
  • Minus 9
Link spre comentariu

DMX-ule bate vantul prin frigider ca la Pisilica ? Spune sincer , ca iti trimit pe cineva sa ti-l umple :)

Hai ia te in gura cu mine retardatule.Hai asa.La tine frigiderul e plin nu gluma :))))))))) Cu bratari de aur  da te n mortii ma tii de idiot cu inteligenta de 77

  • Like 15
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Fix cum am zis. Iar niste tampenii fara sens. Cica psihanaliza de babe d-alea care stau la poarta pe DN si barfesc tot satul.

Te lungesti la vorbă cand de fapt ai fost martor acestei discutii de la inceput cand am pus poza aia fără "blur"... Blur cică!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Hai ia te in gura cu mine retardatule.Hai asa.La tine frigiderul e plin nu gluma :))))))))) Cu bratari de aur  da te n mortii ma tii de idiot cu inteligenta de 77

Asa, nu te mai lua cu femei...Că îți arăți condiția de animal în fața unei femei, dacă ea vrea!

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

DMX-ule bate vantul prin frigider ca la Pisilica ? Spune sincer , ca iti trimit pe cineva sa ti-l umple :)

 

Cei  4-5 de care vorbesti sunt din grupa mica , adica retardatii forumului ...tu fiind si primul , ca ti-ai rupt de la gura si ti-ai cumparat cont SP si nu sti nici acum cu ce te ajuta .  Iti dai seama ce idiot esti ? :laugh2

Iar urla foamea in tine?

Mai baga niste porumb la fiert ca asta ai mancat toata vara.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

o fut pe ma ta.Zice sa ne aduci ceva de mancare.Ascult o ca asa i frumos tarfa

Esti cu ma-ta prostule, nu realizezi? Tu ai recunoscut mai sus...

Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Noapte buna dejectie (DMX-ule)  ...ia-l si pe pisu cu tine sa-ti faca o felatie de zile mari , doar sunteti frati de cruce de pe Topicul Sianei :)

  • Like 18
  • Minus 13
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...