Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Te ataci cand iti spun de 100 ...e si de 50 , dar nu ai trecut-o la catastif  de rusine  :laugh2

 

Du-te bai mincinosule fariseu si baga vrajeala asta lu'  Gelu , ca e mai credul de fel . Vrei sa-ti pun link-urile acum , ca sa te dezmeticesti  si sa  observi mai clar cum ii promovezi handicapul mintal (inclusiv pe al tau de promotor) ?

  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Da' azi dimineata te-ai bucurat cand l-ai gasit nimicit pe parinte... D'aia nu are ursu coada :)) Altadata scrii romane, acum te doare mana sa scrii 2-3 cuvinte( si frumoase) sau sa faci o aroganta ceva ;) Macar spune-ne sau pune poze mai tarziu cum sarbatoresti. ;)

Normal ca se bucura,mi-a trimis pe mail o poza cu masa festiva.

post-243757-0-96173500-1504010093_thumb.jpeg

  • Like 13
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tu erai BASELU , bai CORDISON , am verificat , aceleasi cuvinte/vorbe , aceeasi atitudine , aceleasi amenintari , acelasi rahat pe bat  diversificat pe diferite  conturi .Daca atat poti. Nu m-am indoit niciodata de calitatile tale  :laugh2

 

PS: Ia spune , punem PM-urile acelea sau nu ? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar e cum spunea melodia: "cele mai multe curve nu-s femei".

Dupa mine e simplu - daca postezi un mesaj privat, ar trebui sa primesti ban fara discutii. Scurt, elegant.

Ca o cioara care isi ridica polele-n cap si arata pizda.

  • Like 14
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

am contestat eu cu ceva,  cand am spus ca "revine din nou" ? 

e VEATA  lui circul si zapaceala pe NIMFOMANE , de mai bine de un an 

 

Macar daca se angaja la circ facea si el un ban gramada , ca si Dobre de altfel    :laugh2

  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am contestat eu cu ceva,  cand am spus ca "revine din nou" ? 

e VEATA  lui circul si zapaceala pe NIMFOMANE , de mai bine de un an 

 

Macar daca se angaja la circ facea si el un ban gramada , ca si Dobre de altfel    :laugh2

Revine din nou e pleonasm in pula mea.

 

De unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere.

  • Like 15
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

PULEREZULE am cerut acordul , ca si in faza cu PIPILICA  de anul trecut , cand l-am intrebat postam si el DA , DA  :laugh2

 

Esti vai de capul tau , PULETE  . De ce crezi ca spun intr-una ca nu gandesti  ? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Te ataci cand iti spun de 100 ...e si de 50 , dar nu ai trecut-o la catastif  de rusine  :laugh2

 

 

 

 

Bre, probabil că o să te superi şi pe mine, dar pe bune acum, ce ţi se pare aşa de porc că un user de pe forumul ăsta, a futut şi a recenzat? Nu toţi am făcut asta cândva?.. mă rog, nu chiar toţi. Că a futut de 50, 100 sau 500, care-i relevanţa?

 

Înţelegeam dacă eram pe el.forum, sof.tpedia sau mai ştiu eu care... dar aşa?

 

...şi ne mai întrebăm unde sunt recenziile şi recenzorii..

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

PULEREZULE am cerut acordul , ca si in faza cu PIPILICA  de anul trecut , cand l-am intrebat postam si el DA , DA  :laugh2

 

Esti vai de capul tau , PULETE  . De ce crezi ca spun intr-una ca nu gandesti  ? :laugh2

Tot o curva esti. Iti speli rufele-n public si urli cu spuma la gura ca te-am futut, da' nu ti-am platit.

 

Sa nu uitam cum am ajuns la discutiile astea. Ti-am atras atentia, civilizat, ca gresesti. Ti-am si argumentat. Tu ai inceput cu jigniri.

  • Like 15
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

S-a gasit corectorul care isi editeaza toate postarile  ...PULETE, PULETE 

 

Tu si ala , care atunci cand se enerveaza , nu mai stie nici el ce scrie  si cum  :laugh2

  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

S-a gasit corectorul care isi editeaza toate postarile  ...PULETE, PULETE 

 

Tu si ala , care atunci cand se enerveaza , nu mai stie nici el ce scrie  si cum  :laugh2

Serios, mi-ar fi rusine in locul tau sa mai vorbesc. Mai ales dupa faza aia de ieri cand ai zis ca sunt prost in forma continuata, adica ai repetat ceea ce ti-am zis eu cu cateva zile inainte.

Doar ca, ce sa crezi, eu aveam dreptate.

 

Prostul nu e prost destul daca nu e si fudul. D-aia tu crezi ca esti la cine stie ce nivel, dar stai toata ziua sa aberezi pe aici.

Problema e ca nici n-ai haz.

  • Like 14
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Bre, probabil că o să te superi şi pe mine,

 

 

Nu ma supar  , dar el se rascoala cand ii spun de 100 lei , infirma de fiecare data si vrea sa para ca a dat la buci doar de la 200 in sus sa-i creasca "valoarea de piata"  . Este un dialog mai vechi , daca nu ai avut timp sa-l citesti .   :laugh2

 

Eu am futut si degeaba si nu vad o problema in asta

  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Gata, deja este de boala copiilor! Chiar nu va este mila de el, face naiba un atac cerebral pe aici si nu putem acorda primul ajutor, o internare la 9!?

Stai calm,prostituatele sun obisnuite cu umilinta,sunt imune.

Un om normal la cap,dupa se s-a facut de cacat cu pozele alea si umilit de zeci de membrii,pleca in PLM de pe site.

  • Like 13
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Bre, probabil că o să te superi şi pe mine, dar pe bune acum, ce ţi se pare aşa de porc că un user de pe forumul ăsta, a futut şi a recenzat? Nu toţi am făcut asta cândva?.. mă rog, nu chiar toţi. Că a futut de 50, 100 sau 500, care-i relevanţa?

 

Înţelegeam dacă eram pe el.forum, sof.tpedia sau mai ştiu eu care... dar aşa?

 

...şi ne mai întrebăm unde sunt recenziile şi recenzorii..

Omul este dement pe bune,are chiar si un topic deschis de el,despre userii de alta data,unde se plange ca nu mai sunt recenzii.Acum ii face prosti pe cei care mai fac recenzii.

  • Like 14
  • Minus 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...