Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Am corectat ....o gramada de  "dusmani" ....i-am ciuruit cu adevaruri destul de deranjante , de aici si dusmania ce mi-o poarta  :laugh2

 

Dar expune dusmanii tai , ca sa vezi ca sunt ca frunza si iarba 

 

PS: Si cu ce crezi PISARCIOSULE ca ma afecteaza in viata de zi cu zi ?

Lume invidioasa pe averea ta. :laugh2

Te afecteaza pentru ca viata ta de zi cu zi este aici pe nimfomane.com.

  • Like 11
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ești prea prost pentru vremurile astea,  nu am avut niciodată clona asta!  Deh,  suferi de niște boli grele,  mitocănie,  muiangita,  etc. 

Ti-ai luat medicamentele  si ai uitat ?

 

Ce esti prost sa recunosti  rahatule mincinos 

 

Punem PM-ul acela  , inclusiv acela cu amenintari , cum ai procedat si de pe contul BASELU cu acel user care te lua la pla ?

 

Daca nu , dispari in plm la cada din fonta din curte , ca esti plin de rahat si minciuni la gura  :laugh2

  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ti-ai luat medicamentele  si ai uitat ?

 

Ce esti prost sa recunosti  rahatule mincinos 

 

Punem PM-ul acela  , inclusiv acela cu amenintari , cum ai procedat si de pe contul BASELU cu acel user care te lua la pla ?

 

Daca nu , dispari in plm la cada din fonta din curte , ca esti plin de rahat si minciuni la gura  :laugh2

Mitocănie,  chiar ai nevoie de ajutor.  Sincer,  îmi este mila de tine,  te-ai încurcat în minciuni ca naiba. Ma ți minte când îți spuneam ce îți spuneam de pe acest cont,  singurul pe care l-am folosit sa te muiesc?  Uite ca s-au lămurit mulți ca am avut dreptate! 

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Lume invidioasa pe averea ta. :laugh2

Te afecteaza pentru ca viata ta de zi cu zi este aici pe nimfomane.com.

 

Este ziua (uneori)  , dar a ta este si noaptea (retine asta)  :laugh2

 

De restul obsesiilor tale nu mai discutam ca se observau din momentul in care te milogeai ca un prostanac trimitand anul trecut noatea PM-uri ca sa le minusez pe Betty , Siana si Janet   Exact din acel moment cand te-am refuzat am devenit si dusmanul tau (hai ca nu am uitat , chiar daca a trecut aproape un an)

  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mitocănie,  chiar ai nevoie de ajutor.  Sincer,  îmi este mila de tine,  te-ai încurcat în minciuni ca naiba. Ma ți minte când îți spuneam ce îți spuneam de pe acest cont,  singurul pe care l-am folosit sa te muiesc?  Uite ca s-au lămurit mulți ca am avut dreptate! 

 

Ce plm zici ma acolo  ? Ti s-au  inclestat dintii  pe tastatura ? :laugh2 

 

Punem sau nu punem ? .... lasa dracu' povestirile de adormit copii mici  , ca am auzit suficiente din gura ta  :laugh2

 

Ai folosit pe PLM ....stai cuminte , ca am arhivate inclusiv minciunile cu care incercai sa imbarligi pe altii  ca am intrebat eu de ei si am cerut date personale (si PM-urile acelea sunt de pe contul ADVANCED cu care ai fost  banat ca muiai pe toti si injurai ca un sifilitic)

  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ce plm zici ma acolo  ? Ti s-au  inclestat dintii  pe tastatura ? :laugh2

 

Punem sau nu punem ? .... lasa dracu' povestirile de adormit copii mici  , ca am auzit suficiente din gura ta  :laugh2

 

Ai folosit pe PLM ....stai cuminte , ca am arhivate inclusiv minciunile cu care incercai sa imbarligi pe altii  ca am intrebat eu de ei si am cerut date personale (si PM-urile acelea sunt de pe contul ADVANCED cu care ai fost  banat ca muiai pe toti si injurai ca un sifilitic)

Uite ca mi-ai luat tu locul mitomane! 

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Este ziua (uneori)  , dar a ta este si noaptea (retine asta)  :laugh2

 

De restul obsesiilor tale nu mai discutam ca se observau din momentul in care te milogeai ca un prostanac trimitand anul trecut noatea PM-uri ca sa le minusez pe Betty , Siana si Janet   Exact din acel moment cand te-am refuzat am devenit si dusmanul tau (hai ca nu am uitat , chiar daca a trecut aproape un an)

Marsh în pula mea la culcare ca ești nepermis de prost! 

  • Like 13
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce sa zici si tu PULETE  ....nimic nou sub soare

 

Imi zapacesc dusmanii , ca ei si-au dorit-o (le dam minciunile de-a berbeleacul pe aici)  . Probleme ?  :laugh2

  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Uite ca mi-ai luat tu locul mitomane! 

 

Marsh în pula mea la culcare ca ești nepermis de prost! 

 

 

Asta ca sa vezi cum te eschivezi de fiecare data , SIFILITICULE , constient fiind ca spun adevarul 

 

Bai , tolomacule , am mai spus-o si o repet , eu nu m-am lansat cu  minciuni si comportament miselesc pe aici (azi spun una maine spun alta) , asta e diferenta dintre mine si acei dusmani de care mi se rupe pula si nu am retineri sa le demontez incapatanarea si minciunile , inclusiv comportamentul destul de perfid .  :)

  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Asta ca sa vezi cum te eschivezi de fiecare data , SIFILITICULE , constient fiind ca spun adevarul 

 

Bai , tolomacule , am mai spus-o si o repet , eu nu m-am lansat cu  minciuni si comportament miselesc pe aici (azi spun una maine spun alta) , asta e diferenta dintre mine si acei dusmani de care mi se rupe pula si nu am retineri sa le demontez incapatanarea si minciunile , inclusiv comportamentul destul de perfid .  :)

Tu beneficiezi de ajutor social?  Chiar meriți sociopatule! 

  • Like 13
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

CORDISON iar ii faci felatie lui PISALAU ?

 

Acum 2 zile il luai la pula , acum iar iti infigi gura in pula lui 

 

Spune tu daca nu esti un prost si migrezi de la o idee la alta si de la o zi la alta , dupa cum am si specificat mai sus ?  

 

Asocieri de KKT ca ale voastre , sa dea naiba daca am mai vazut ....de aceea m-am si retras

 

Azi ma pis pe tine , maine iti mananc cacatul ... caractere  adevarate , ce mai  :laugh2

  • Like 17
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Alexandra este printre primele fete care și-au dat seama cât de idioți și mitocan esti!

Scumpete,te-as ruga tare mult,să nu mă mai bagi in aceasta mocirla ,pentru că nu îmi văd rostul aici . Mulțumesc frumos . O zi frumoasa sa ai 😘😘👼

Link spre comentariu

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Indiferent cati ii spun sa se culce, Miky tot pe baricade sta. Chiar daca are replici de 2 lei, nu se poate opri. De rusine m-as retrage in locul lui.

Unde sa de retragă??Vezi pozele făcute în curtea lui și îți dai seama ce viață de sclav are in realitate.

PULEZ nu se pune , ca e  din gama nehotaratilor  ...fac felatie la toti care se iau de Miky77   :laugh2

Iată că a venit și prima spovedanie a unei prostituate masculine.

Miky77 recunoaște că face felații la toți.

Pulesteu, acum cred că acum ai înțeles pentru ce îți cerea cei 120 euro.

  • Like 10
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...