Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ba nu va mai saturati de atata laba  ....NERVOSULE :laugh2

 

 

PS: Mai pardon.... laba la ce ? Laba faci la ceva erectil in mod normal , in cazul tau nici acest lucru nu este posibil bosorogule betiv 

       Stii tu ceva legat de  **spam editat** ...am sa-ti prezint detaliile (pe care putini le cunosc)  mai tarziu ..pana atunci mai fierbi otara la foc mic ...**spam editat**ULE 

       Am 40 , nu 45  si gandeste-te ca arat cu cel putin 7-8 ani mai tanar (datorita sportului si fiindca nu consum alcool) ....BOULE...asta ptr. cunostintele tale generale    :)

  • Like 22
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ba nu va mai saturati de atata laba  ....NERVOSULE :laugh2

 

 

PS: Mai pardon.... laba la ce ? Laba faci la ceva erectil in mod normal , in cazul tau nici acest lucru nu este posibil bosorogule betiv 

       Stii tu ceva legat de  **spam editat** ...am sa-ti prezint detaliile (pe care putini le cunosc)  mai tarziu ..pana atunci mai fierbi otara la foc mic ...**spam editat**ULE 

       Am 40 , nu 45  si gandeste-te ca arat cu cel putin 7-8 ani mai tanar (datorita sportului si fiindca nu consum alcool) ....BOULE...asta ptr. cunostintele tale generale    :)

Pacat ca Alessandra are alta parere despre tine,cica esti un taranusi care arata groaznic si esti dement.

PS.De ce ti-ai sters declaratiile de dragoste din PM-ul Alessandrei? :laugh2

Esti singurul psihopat din istoria site-ului care a furat contul unei prostituate sa stearga declaratiile de dragoste. :laugh2

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu zic sa te duci la Focsani,poate mai ai o sansa. :laugh2

Ti-ai dracu de **spam editat**i care va indragostiti la 45 de ani de prostituate **spam editat**e.

Nu stiu cum e miky, dar sunt bărbați după care **spam editat**ele se țin scai...si mai sunt pe langa ei, agresori ca tine care riscă oricand sa se îndrăgostească de **spam editat**e. Dacă agresezi femei in vazul tuturor, pipilica...eu si alții, nu te putem vedea altfel.
Link spre comentariu
  • Oras:Your mom's bedroom
  • Oras:Your mom's bedroom

Oșteni, uniți-vă forțele și focusați-vă toată atenția întru eliminarea celor 2 mari ciume de pe acest forum: adinamuilf și visurât. Să n-aveți tihnă până nu le-oți vedea moarte și îngropate.

Vă vom fi veșnic recunoscători.

 

 

 

AMIN.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Oșteni, uniți-vă forțele și focusați-vă toată atenția întru eliminarea celor 2 mari ciume de pe acest forum: adinamuilf și visurât. Să n-aveți tihnă până nu le-oți vedea moarte și îngropate.

Vă vom fi veșnic recunoscători.

 

 

AMIN.

Fara aprobarea Consiliului Suprem al Pulimi nimeni nu e banat.

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pacat ca Alessandra are alta parere despre tine,cica esti un taranusi care arata groaznic si esti dement.

PS.De ce ti-ai sters declaratiile de dragoste din PM-ul Alessandrei? :laugh2

Esti singurul psihopat din istoria site-ului care a furat contul unei prostituate sa stearga declaratiile de dragoste. :laugh2

 

Care declaratie  Mos Izmana ?

Mi l-a dat de buna voie zdraila , deci se pare ca ma iubesc femeile spre deosebire de tine   :no2

  • Like 18
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Care declaratie  Mos Izmana ?

Mi l-a dat de buna voie zdraila , deci se pare ca ma iubesc femeile spre deosebire de tine   :no2

Indragostitule,ti-a dat parola sa-l faci verde,nu sa intri in mesageria privata,sa stergi PM-uri si apoi sa-i furi contul schimband parola si mail-ul.

Te-ai facut de cacat definitiv,esti ultima zdreanta de pe site.

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

PISATULE stai chill , ca nu stii tu despre ce este vorba , dar continui sa mananci kkt despre toti (probabil de ani de zile) si sa culegi anumite informatii pe care ulterior sa le modifici/prelucrezi  dupa bunul plac , crezand ca vei avea ceva in plus de castigat pe aici. Ba mai mult de atat , ca te crezi si POPA (PROSTUL, bineanteles)  imi intareste si mai mult convingerea ca in creierasul tau sunt adunate N probleme psihice , nu doar una , cu care daca te-ai prezenta la un psihiatru nu cred ca ti-ar da de cap ca sa-ti ofere o reteta pe masura  :)

 

Daca tu stai zilnic in acest forum si in 5-6 useri care  iti acorda credibilitate ineptiilor pe care le debitezi/delirezi  sau te instiga vazand in tine un adevarat prostalau ranchiunos , betiv si misogin , cu o viata destul de trista si ravasita  , nu acelasi lucru se petrece si in cazul altora (nu doar al meu) ocupati  in viata de zi cu zi cu diferite alte chestii cu mult mai pozitive , nu doar de a se certa , a minti si a inventa  zi si noapte fel de fel de polemici si rautati la adresa tuturor. Profilele si Clonele cu care ai tot defilat pe aici , inclusiv postarile din decursul timpului o demonstreaza , cuvintele mele pe care ti le adresez acum in plus ar fi de prisos 

 

Deci trage tu concluzia finala si cum te situezi per total si ce poate fi mai trist de atat ? :)

 

PS: Promisesm ieri ca spun si de unde ti se trage faza cu **spam editat**ia pe care o tot introduci la adresa altora in anumite postari (inclusiv a mea , cu toate ca nu este cazul) , dar nu am timp intotdeauna si nu ptr. a-l dedica unuia cu un handicap mintal destul de agravant . Din ce tin minte erai un client fidel (din ce ai declarat) al fatucii acesteia  >amorxxx< care in momentul de fata  nu stiu daca se afla sau nu in puscarie (un caz destul de terifiant , trist si deosebit ,prezentat si la televiziuni si in presa ,  care si-a folosit propriul copil in anumite intalniri nu tocmai ok in scop de **spam editat** si abuzuri fata de un **spam editat** si cu o varsta destul de scazuta , paremise ca sub 6-7 ani avea acea fetita aceea a ei) . Deci sa ne intelegem ...nu cumva ai fost si tu unul dintre beneficiarii acestor intalniri? Nu cumva aceasta este adevarata ta SPOVEDANIE a unor abuzuri sexuale fata de **spam editat** la care ai luat si tu parte ? Prea introduci anumiti termeni in diverse postari , termeni  care se pare ca ti-au ramas intipariti in creierasul acela al tau destul de prajit de infractor , as zice , cu care incerci sa defilezi pe aici si sa te tangui de la o zi la alta , semn ca nu poti fi un exemplu de om integru si de luat in seama . :no2

 

Hai spor la mancat KKT ...este singura replica pe care ti-o dedic astazi. Am mai spus ca nu meriti mai mult de un scuipat pe zi . :)

  • Like 18
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

PISATULE stai chill , ca nu stii tu despre ce este vorba , dar continui sa mananci kkt despre toti (probabil de ani de zile) si sa culegi anumite informatii pe care ulterior sa le modifici/prelucrezi  dupa bunul plac , crezand ca vei avea ceva in plus de castigat pe aici. Ba mai mult de atat , ca te crezi si POPA (PROSTUL, bineanteles)  imi intareste si mai mult convingerea ca in creierasul tau sunt adunate N probleme psihice , nu doar una , cu care daca te-ai prezenta la un psihiatru nu cred ca ti-ar da de cap ca sa-ti ofere o reteta pe masura  :)

 

Daca tu stai zilnic in acest forum si in 5-6 useri care  iti acorda credibilitate ineptiilor pe care le debitezi/delirezi  sau te instiga vazand in tine un adevarat prostalau ranchiunos , betiv si misogin , cu o viata destul de trista si ravasita  , nu acelasi lucru se petrece si in cazul altora (nu doar al meu) ocupati  in viata de zi cu zi cu diferite alte chestii cu mult mai pozitive , nu doar de a se certa , a minti si a inventa  zi si noapte fel de fel de polemici si rautati la adresa tuturor. Profilele si Clonele cu care ai tot defilat pe aici , inclusiv postarile din decursul timpului o demonstreaza , cuvintele mele pe care ti le adresez acum in plus ar fi de prisos 

 

Deci trage tu concluzia finala si cum te situezi per total si ce poate fi mai trist de atat ? :)

 

PS: Promisesm ieri ca spun si de unde ti se trage faza cu **spam editat**ia pe care o tot introduci la adresa altora in anumite postari (inclusiv a mea , cu toate ca nu este cazul) , dar nu am timp intotdeauna si nu ptr. a-l dedica unuia cu un handicap mintal destul de agravant . Din ce tin minte erai un client fidel (din ce ai declarat) al fatucii acesteia  >amorxxx< care in momentul de fata  nu stiu daca se afla sau nu in puscarie (un caz destul de terifiant , trist si deosebit ,prezentat si la televiziuni si in presa ,  care si-a folosit propriul copil in anumite intalniri nu tocmai ok in scop de **spam editat** si abuzuri fata de un **spam editat** si cu o varsta destul de scazuta , paremise ca sub 6-7 ani avea acea fetita aceea a ei) . Deci sa ne intelegem ...nu cumva ai fost si tu unul dintre beneficiarii acestor intalniri? Nu cumva aceasta este adevarata ta SPOVEDANIE a unor abuzuri sexuale fata de **spam editat** la care ai luat si tu parte ? Prea introduci anumiti termeni in diverse postari , termeni  care se pare ca ti-au ramas intipariti in creierasul acela al tau destul de prajit de infractor , as zice , cu care incerci sa defilezi pe aici si sa te tangui de la o zi la alta , semn ca nu poti fi un exemplu de om integru si de luat in seama . :no2

 

Hai spor la mancat KKT ...este singura replica pe care ti-o dedic astazi. Am mai spus ca nu meriti mai mult de un scuipat pe zi . :)

MUIE!

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

MUIE!

I-ati , ba , LA REVEDERE cum se cuvine si lasa muia deoparte  

 

Nu te mai aud bine :laugh2

https://www.letsdance.ro/wp-content/uploads/2016/04/esti-nebun.gif

 

Sau cheama pe MARARUL sa te ajute...22...22 ....vezi ca suna telefonul  :laugh2

 

Scoate banu și fă-te SP cât mai ai timp, sărăcie :laugh2

 

Sa faca o vizita la psihiatru ...mai bine :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 18
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

 

Eu nu vă înțeleg plăcerea voastră a verzilor și a verzuliilor de a da minusuri unora și altora, cu sutele și miile .

Așa cum îmi dă mie ”Eva Adam”, de câteva zile.

Probabil că nu are ce face :slap2

PS - Chiar nu o / îl înțeleg de ce face asta de vreme ce n-am jignit-o și nici nu am băgat-o în seamă, până să înceapă nebunia.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Eu nu vă înțeleg plăcerea voastră a verzilor și a verzuliilor de a da minusuri unora și altora, cu sutele și miile .

Așa cum îmi dă mie ”Eva Adam”, de câteva zile.

Probabil că nu are ce face :slap2

PS - Chiar nu o / îl înțeleg de ce face asta de vreme ce n-am jignit-o și nici nu am băgat-o în seamă, până să înceapă nebunia.

E o mare diferenta , sa zicem Bobleaca asta de cate ori intra pe aici ma jigneste si injura de fiecare data, ba chiar si-a facut un scop din asta de luni de zile 

 

Deci cum sa nu-l servesc A La Carte !?  E si pacat sa nu stricam orzul pe gaste   :laugh2

 

PS: Imi pare rau daca nu ai sesizat diferenta  . Mai tolereaza omul , dar cand continui cu obrazniciile trebuie sa-l trimiti unde ii este locul, adica la cosul de gunoi .

  • Like 18
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA
  Zece negri mititei 

  

 Unul se dădea bengos, 

 Cel mai tare în găoz. 

 E zmardoiul renumit, 

 Repede a fost muit. 

 Ne-a pupat ușor pe ouă, 

 Și-au rămas doar nouă 

 nu mai spune 

  

 Una-i târfa cea poetă, 

 Dar la sex e repetență. 

 A supt pula cu căcat, 

 Până s-a intoxicat. 

 A rămas cu curul rupt 

 Și-au rămas doar opt 

Siana

  

 Papagalul flaușat, 

 Vânătorul de căcat. 

 A încercat să sugă pula, 

 Dar și-a rupt toată dantura. 

 A căzut prostul pe spate, 

 Și-au rămas doar șapte. 

 Vânătorul de proști 

  

 Una-i curva răpănoasă, 

 Murătură puturoasă. 

 S-a uitat între picioare. 

 Și-a murit de așa putoare. 

 Hoitul tare îi miroase, 

 Și-au rămas doar șase. 

 Anonna 

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu

 

  Zece negri mititei 
  
 Unul se dădea bengos, 
 Cel mai tare în găoz. 
 E zmardoiul renumit, 
 Repede a fost muit. 
 Ne-a pupat ușor pe ouă, 
 Și-au rămas doar nouă 
 nu mai spune 
  
 Una-i târfa cea poetă, 
 Dar la sex e repetență. 
 A supt pula cu căcat, 
 Până s-a intoxicat. 
 A rămas cu curul rupt 
 Și-au rămas doar opt 
Siana
  
 Papagalul flaușat, 
 Vânătorul de căcat. 
 A încercat să sugă pula, 
 Dar și-a rupt toată dantura. 
 A căzut prostul pe spate, 
 Și-au rămas doar șapte. 
 Vânătorul de proști 
  
 Una-i curva răpănoasă, 
 Murătură puturoasă. 
 S-a uitat între picioare. 
 Și-a murit de așa putoare. 
 Hoitul tare îi miroase, 
 Și-au rămas doar șase. 
 Anonna 

 

Ai talent frate.Ai talent.Am impresia ca mai urmeaza.De Pizdiskin ne scrii o poezie?

  • Like 15
  • Minus 20
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...