Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cine prostovane? Aia care face normal și anal neprotejat? Oricum, nu e Sarlota mai puștoaică decât tine!

Ai văzut cum ai fugit su sufletul la gura sa vezi despre ce este vorba? :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :slap2  :slap2  :slap2

Pe cine interesează ca aia face neprotejat?? :slap2 Contează ca a confirmat ce am spus eu de 3 luni,ca Sarlota este o pestoaica iar tu protectorul ei. :shrk

Adica ce au spus si multi alti membri despre tine.

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Aaaa... :slap2 :slap2 :blushing2 Da, da, am vazut si eu. Nu arata rau Adina, dar na la chestia asta cu ne-protejat e cu doua taisuri....

Nu arată rău ? :eek Nu ai văzut-o în realitate :laugh2

Nu că am fost la ea doamne fer :pope Am observat-o într-un spațiu public :eek

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai văzut cum ai fugit su sufletul la gura sa vezi despre ce este vorba? :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :slap2  :slap2  :slap2

Pe cine interesează ca aia face neprotejat?? :slap2 Contează ca a confirmat ce am spus eu de 3 luni,ca Sarlota este o pestoaica iar tu protectorul ei. :shrk

Adica ce au spus si multi alti membri despre tine.

Asta este argumentul tau forte '' au spus-o si altii''

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa înțeleg ca matale faci pe naivul si nu ai știut ca Sarlota este pestoaica? :laugh2  :laugh2  :laugh2

Bai fratele meu daca era pestoaica era luata de mult ,toate saiturile sunt impanzite de militieni si procurori

Eu nu o cunosc pe Sarlota ca sa lamurim lucrurile

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu arată rău ? :eek Nu ai văzut-o în realitate :laugh2

Nu că am fost la ea doamne fer :pope Am observat-o într-un spațiu public :eek

Umm, te cred... :laugh2 :laugh2

 

Sa înțeleg ca matale faci pe naivul si nu ai știut ca Sarlota este pestoaica? :laugh2  :laugh2  :laugh2

Da de unde bre sa stiu, pacatele mele, nu stiu ce si cum prin Bucurestiul ala baban... :no2 :no2 :blushing2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cred că e mai interesant pentru amărâții care trăiesc cu impresii, că le-au impresionat pe zâne. Poate-și mai pun niște întrebări...

La un calcul sumar, majoritatea sunt vizitate, în medie, de 100 de bărbați diferiți, în fiecare lună. Unde plm ar ajunge să fie "impresionate" de 40, sau 50 dintre ei. Era una care făcea calcule după materialele consumate și a ajuns la concluzia că, în decursul a 6 luni, "beneficiase" de aproximativ 1.000 de partide...

Pe mine nu ma deranjează sa fiu impresionată... caci la rândul meu fac la fel, ca asa am fost educată si orice om care interacționează cu mine, intra in armonie si adopta aceleasi caracteristici. Treaba celui care gândeste urat despre un alt om... pentru ca este foarte usor si sunt obligatorii anumite aspecte când faci din interacțiune, o meserie.

 

"Da , am promis sa ma infatisez inaintea rafinatei tale fiinte , sa te omagiez si sa iti spun : Esti ireal de fascinanta si de rafinata , frumoasa zvelta ! "

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Incredibil ce ai postat tu acolo. :laugh2  :laugh2 De ce nu postezi toată discuția? :thinking

De aia in care spui ca Picon este o zdreanță si il aștepți la cotitura,ție rusine s-o postezi? :baby2

Sau as putea s-o pun p'aia cand il inji pe Motan sau pe Alexquerty  , dar am spus ca nu ma leg de alte persoane :)

Cu Picon am lamurit-o si am recunoscut ca m-am certat aiurea , ca omul avea dreptate ca esti de Spitalul 9. Nu l-am cunoscut , cum nu l-am cunoscut nici pe Liviu  , cu care de asemeni ma certasem

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Sau as putea s-o pun p'aia cand il inji pe Motan sau pe Alexquerty  , dar am spus ca nu ma leg de alte persoane :)

Cu Picon am lamurit-o si am recunoscut ca m-am certat aiurea , ca omul avea dreptate ca esti de Spitalul 9. Nu l-am cunoscut , cum nu l-am cunoscut nici pe Liviu  , cu care de asemeni ma certasem

Păsărică mica,im mintea ta șifonată ai crezut ca mi-ai dat lovitura de gratie cu PM-ul ala in care am avut o înțelegere cu tine sa le luam PC celor doua stoarfe?Fetita mea acolo te faci tu de căcat ca te-ai sucit ca o prostituata,mai ales ca a fost propunerea ta,tu ti-ai făcut primul cont xxl si apoi eu.

Vezi fa prostuță mica,eu n-am nimic de ascuns,despre Motan am spus in zeci de postări ce cred.Adica prostuța mea,ce am spus in PM am spus si public pe site.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

Cu Picon am lamurit-o si am recunoscut ca m-am certat aiurea , ca omul avea dreptate ca esti de Spitalul 9. Nu l-am cunoscut , cum nu l-am cunoscut nici pe Liviu  , cu care de asemeni ma certasem

Tot asa o sa spui si despre Miskin.Copou,Marinarul.Janette,Betty,Anonna,Siana........pentru ca esti o sluga care lingi unde ai scuipat si ești dispus sa stai in genunchi dacă ti se oferă ceva de supt.

PS .Inteleg ca ai lămurit-o cu Picon,dar postează PM-ul sa vedem toți cum musti mana stăpânului si apoi te așezi in genunchi.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Păsărică mica,im mintea ta șifonată ai crezut ca mi-ai dat lovitura de gratie cu PM-ul ala in care am avut o înțelegere cu tine sa le luam PC celor doua stoarfe?Fetita mea acolo te faci tu de căcat ca te-ai sucit ca o prostituata,mai ales ca a fost propunerea ta,tu ti-ai făcut primul cont xxl si apoi eu.

Vezi fa prostuță mica,eu n-am nimic de ascuns,despre Motan am spus in zeci de postări ce cred.Adica prostuța mea,ce am spus in PM am spus si public pe site.

prostuta mea pana la urma cine era sclava mea ? :laugh2

eu am recunoscut de fiecare data ca m-am intors ptr. bety si janet sa le dau cadourile inapoi si pe Siana si Anona (ulterior) ca m-au injurat fara sa judece. Am dat cateva sute , dar tu nu si nu ....d'ale cu miile sa inebuneasca  , la care ti-am zis sa le lasi in pace de prostanace si sa te potolesti . Tu nu si nu....trimeteai si noaptea PM-uri delirante

Tu doar ai copiat gesturile mele (vsv de contul verde)  Ti-ai rupt de la gura jegoasa mica de la Gara De Nord ca sa dai niste minusuri pe care multi oricum nu puneau  pret :laugh2

  • Like 6
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Exact ce am spus si eu este prieten de conjuctura.Daca nu dai cu minus esti dusmanul meu ,daca nu-l ataci pe x esti dusmanul meu.El daca nu ar fi dusmanos ar fi un prieten bun cu conditia sa nu te forteze sa faci ce nu vrei

Guta asa cum am spus eu am niște principii,nu postez public PM-urile.Asta nu înseamnă sa profiți de asta.ca PM-urile tale sunt de cascadorii rasului.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

prostuta mea pana la urma cine era sclava mea ? :laugh2

eu am recunoscut de fiecare data ca m-am intors ptr. bety si janet sa le dau cadourile inapoi si pe Siana si Anona (ulterior) ca m-au injurat fara sa judece. Am dat cateva sute , dar tu nu si nu ....d'ale cu miile sa inebuneasca  , la care ti-am zis sa le lasi in pace de prostanace si sa te potolesti . Tu nu si nu....trimeteai si noaptea PM-uri delirante

Tu doar ai copiat gesturile mele (vsv de contul verde)  Ti-ai rupt de la gura jegoasa mica de la Gara De Nord ca sa dai niste minusuri pe care multi oricum nu puneau  pret :laugh2

Ai acceptul meu sa postezi PM-urile "delirante" sa le vedem cu toții.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Guta asa cum am spus eu am niște principii,nu postez public PM-urile.Asta nu înseamnă sa profiți de asta.ca PM-urile tale sunt de cascadorii rasului.

 

Guta asa cum am spus eu am niște principii,nu postez public PM-urile.Asta nu înseamnă sa profiți de asta.ca PM-urile tale sunt de cascadorii rasului.

care pm am postat eu?am dat quote la Miky,ce ai ti s-au intunecat ochii?

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...