Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cristache zi bre cum e cu Antonella.

Nunta ceva ? ... repejor cat nu da Dragnea referendum pentru familia traditionala.

Il doare in rect,face nunta la Amsterdam

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Il doare in rect,face nunta la Amsterdam

 

Parinte, cam fug fomeile de tine sa faca spovedanii... 

Alea pe care le tot dojenesti ar avea ceva de spus, sunt in meserie de vo 100 ani.  :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Parinte, cam fug fomeile de tine sa faca spovedanii... 

Alea pe care le tot dojenesti ar avea ceva de spus, sunt in meserie de vo 100 ani.  :laugh2

Da...dar si cand s-o spovedi Siana,Anonna,Vistantric,Adina............Acum le e frica sa nu-si piarda si cei 2-3 clienti pe care ii mai au.

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Hai bre mamaie,de ce esti nervoasa.

Au vazut si baietiii aratarea hidoasa :laugh2

 

=)) si ai anuntat al 16lea sinod al enoriasilor =))

 

 

idiotule, gaozar invidios =))

 

lasa, maica.... nici pe langa mine la 100m nu ma doare de ce spui tu ... parasitule =))

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da...dar si cand s-o spovedi Siana,Anonna,Vistantric,Adina............Acum le e frica sa nu-si piarda si cei 2-3 clienti pe care ii mai au.

Ceva imi spune ca tie nu o sa-ti spuna ceva... :)

Esti bruta, imi place uneori stilul, alta data exagerezi. Profitatul de persoane, care stii prea bine ca sunt in dezavantaj... nu pare nobil. ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ceva imi spune ca tie nu o sa-ti spuna ceva... :)

Esti bruta, imi place uneori stilul, alta data exagerezi. Profitatul de persoane, care stii prea bine ca sunt in dezavantaj... nu pare nobil. ;)

S-o crezi matale :laugh2 sunt obligat sa pastrez taina spovedaniei,altminteri ti-as arata cateva spovedanii pe PM,de la unele care ma urau din tot sufletul :pope

Din ciclul DRAGOSTE SI URA :laugh2

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

=)) si ai anuntat al 16lea sinod al enoriasilor =))

 

 

idiotule, gaozar invidios =))

 

lasa, maica.... nici pe langa mine la 100m nu ma doare de ce spui tu ... parasitule =))

Mamaie te doare ca stii ca spun adevarul.

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

S-o crezi matale :laugh2 sunt obligat sa pastrez taina spovedaniei,altminteri ti-as arata cateva spovedanii pe PM,de la unele care ma urau din tot sufletul :pope

Din ciclul DRAGOSTE SI URA :laugh2

Esti un jegos daca vrei sa-mi arati PM-urile. ;)

Link spre comentariu
Reputație: 1930

Mamaie te doare ca stii ca spun adevarul.

 

ce adevar??? =)) nu am citit niciunde ca ai spune vreun adevara ... sesizez doar invidie si ura fata de femeile cu o anumita varsta ... de ce??  pentru ca te roade invidia ... Probabil ai priza doar la pustoaice :D

 

Am auzit ca inca locuiesti cu parintii, asa e?

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

ce adevar??? =)) nu am citit niciunde ca ai spune vreun adevara ... sesizez doar invidie si ura fata de femeile cu o anumita varsta ... de ce??  pentru ca te roade invidia ... Probabil ai priza doar la pustoaice :D

 

Am auzit ca inca locuiesti cu parintii, asa e?

Normal ca doar la pustoaice ma duc,ca nu sunt tampit sa fut babe de 52 de ani ca tine.

Ai auzit bine,locuiesc cu parintii,dar si cu bunicii si un strabunic :laugh2

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Normal ca doar la pustoaice ma duc,ca nu sunt tampit sa fut babe de 52 de ani ca tine.

Ai auzit bine,locuiesc cu parintii,dar si cu bunicii si un strabunic :laugh2

 

gaozarule, faptul ca traiesti cu parintii si strabunicii nu e problema ... naspa e ca traiesti din pensia lor =))

 

cat despre pustoaicele la care te duci , stim .. e moca ... le gospodaresti tu =)) ... stim nu trebuie sa te lauzi =))

 

Invidiosule, ti-ar placea sa gospodaresti niste femei de treaba ca noi, nici capul nu ti l-ai bate, ai avea tot asigurat , masa casa pat =)) pe cand cu pustioaice, la varsta ta trebuie sa arati si tu mai tinerel =)) ... si te imbraci ca o sorcova taman buna de scarmanat in dos =))

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

gaozarule, faptul ca traiesti cu parintii si strabunicii nu e problema ... naspa e ca traiesti din pensia lor =))

 

cat despre pustoaicele la care te duci , stim .. e moca ... le gospodaresti tu =)) ... stim nu trebuie sa te lauzi =))

 

Invidiosule, ti-ar placea sa gospodaresti niste femei de treaba ca noi, nici capul nu ti l-ai bate, ai avea tot asigurat , masa casa pat =)) pe cand cu pustioaice, la varsta ta trebuie sa arati si tu mai tinerel =)) ... si te imbraci ca o sorcova taman buna de scarmanat in dos =))

Daca stii e bine,Asta inseamna sa fii mafiot iar tu basitura afumata.

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

cacat ... esti o gaoaza sparta =))

Iar te-ai enervat.

Bre mamaie,obisnuieste-te cu gandul ca esti o basitura expirata iar viitorul tau e crunt.Sincer imi dau lacrimile de mila ta.

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Iar te-ai enervat.

Bre mamaie,obisnuieste-te cu gandul ca esti o basitura expirata iar viitorul tau e crunt.Sincer imi dau lacrimile de mila ta.

 

 

uite unde zacea clarvazatorul =))

 

cu ce faci prezicerile? =))) rascolesti cacatul dimineata ?? =)) ... aaaaa nuu am uitat =)) doar tu ai zis =)) cand te pocnesc prezicerile =)) esti plin de pisu =))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

uite unde zacea clarvazatorul =))

 

cu ce faci prezicerile? =))) rascolesti cacatul dimineata ?? =)) ... aaaaa nuu am uitat =)) doar tu ai zis =)) cand te pocnesc prezicerile =)) esti plin de pisu =))

Mai bagă nește emoticoane, mortăciune, că nu e destule. Nu de alta, da’ să dovedești că ești stăpână pă situație, vorbaea.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

S-o crezi matale :laugh2 sunt obligat sa pastrez taina spovedaniei,altminteri ti-as arata cateva spovedanii pe PM,de la unele care ma urau din tot sufletul :pope

Din ciclul DRAGOSTE SI URA :laugh2

 

Unde am spus ca iti arat PM-urile?

 

Cred ca ai "citit" prea mult. :)

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...