Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

uite unde zacea clarvazatorul =))

 

cu ce faci prezicerile? =))) rascolesti cacatul dimineata ?? =)) ... aaaaa nuu am uitat =)) doar tu ai zis =)) cand te pocnesc prezicerile =)) esti plin de pisu =))

Mamaie,de ce trebuie sa fii clarvazator ca sa-ti dai seama ca o baba de 52 de ani fara o pensie asigurata,fara asigurari de sanatate o sa ajunga aurolaca cand n-o sa mai aiba ce suge?????

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Mamaie,de ce trebuie sa fii clarvazator ca sa-ti dai seama ca o baba de 52 de ani fara o pensie asigurata,fara asigurari de sanatate o sa ajunga aurolaca cand n-o sa mai aiba ce suge?????

 

ce faci mey, pisalaule? vrei sa-mi tii socotelnita la numarul de ani cotizati catre sistemul de pensii?

 

stai bland, esti copil :D...daca tot o ti ca am 52 de anisori... pai fratica putza mica, ar trebui sa te tarai pe burta sa-mi aduni firmiturile lasate in urma =))

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

hai gaoaza sparta, nu mai socotii atat ... am pensia mai mare ca a ta =))

Ce ai fa...pensie?? :laugh2  :laugh2  :laugh2

hai da-te-n PLM ca ma faci sa rad in hohote la ora asta.

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

gaoaza sparta, acum apleaca-te si saruta urma talpilor ... tolomac invidios :P

Mamaie,psihanalista Vistantric spune in teza ei de doctorat ca atunci cand ajungi o basitura afumata,o distrusa lesinata de foame fara nicio speranta,ai doua variante:

1.Sa intri in depresie si sa-ti deplangi soarta crunta.

2. Sa intri intr-o lume imaginara,unde te vezi Alba ca zapada curtata de Fat frumos cu palosul gros.

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Mamaie,psihanalista Vistantric spune in teza ei de doctorat ca atunci cand ajungi o basitura afumata,o distrusa lesinata de foame fara nicio speranta,ai doua variante:

1.Sa intri in depresie si sa-ti deplangi soarta crunta.

2. Sa intri intr-o lume imaginara,unde te vezi Alba ca zapada curtata de Fat frumos cu palosul gros.

 

ce ai mey? esti nebun? te trezisi ?

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ceva imi spune ca tie nu o sa-ti spuna ceva... :)

Esti bruta, imi place uneori stilul, alta data exagerezi. Profitatul de persoane, care stii prea bine ca sunt in dezavantaj... nu pare nobil. ;)

Bre,m-ai vazut lovind in prostituatele care isi vad discret de treaba lor,cele care isi vad lungul nasului?

Cum PLM sa suporti niste taraturi dezumanizate si pline de basini de mari Dive?

Nici matale nu le suporti pe mortaciunile astea (Vistantric,Adina,Siana........) si le mai dai cate un capac peste ceafa.

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

si-ar dori pisalaul o asemenea arogata... deocamdata doar repeta ca un papagal sperand sa jigneasca =)))

Nu sunt jigniri,ci pur si simplu va mai dau cate un capac peste ceafa sa va trezesc la realitate.

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Bre,m-ai vazut lovind in prostituatele care isi vad discret de treaba lor,cele care isi vad lungul nasului?

Cum PLM sa suporti niste taraturi dezumanizate si pline de basini de mari Dive?

Nici matale nu le suporti pe mortaciunile astea (Vistantric,Adina,Siana........) si le mai dai cate un capac peste ceafa.

 

buey, gaozare, daca nu v-ati purta ca niste cretinoizi, nici fetele nu ar avea de ce sa comenteze :D...uita-te la tine, mananci la cantina saracilor, dar te dai mare cunoscator de ghizda. Nu am nimic sa te pronunti acolo unde pescuiesti, dar cum iti permiti sa-ti dai cu parerea in numele altora , pe banii altora, pe placerile altora?

 

Nu te mai caca pe tine ca pute de la o posta, esti doar un bosorog basinos, cu antrenament de lunga durata pe stanga

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

buey, gaozare, daca nu v-ati purta ca niste cretinoizi, nici fetele nu ar avea de ce sa comenteze :D...uita-te la tine, mananci la cantina saracilor, dar te dai mare cunoscator de ghizda. Nu am nimic sa te pronunti acolo unde pescuiesti, dar cum iti permiti sa-ti dai cu parerea in numele altora , pe banii altora, pe placerile altora?

 

Nu te mai caca pe tine ca pute de la o posta, esti doar un bosorog basinos, cu antrenament de lunga durata pe stanga

Sa zicem ca eu am ceva cu voi mortaciunile,dar cum explica ca aprope nimeni nu va suporta?Chiar si o mare parte dintre prostituate nu va suporta si va mai da din cand in cand capace. :laugh2

Zi si tu pe aia ca sunt invidioase pe "sugicesurile" voastre

  • Like 15
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Sa zicem ca eu am ceva cu voi mortaciunile,dar cum explica ca aprope nimeni nu va suporta?Chiar si o mare parte dintre prostituate nu va suporta si va mai da din cand in cand capace. :laugh2

Zi si tu pe aia ca sunt invidioase pe "sugicesurile" voastre

 

invida, dom'le, invidia! =))

 

 

ultima parte nu am inteles-o  ... fa-mi traducere libera

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

invida, dom'le, invidia! =))

 

 

ultima parte nu am inteles-o  ... fa-mi traducere libera

Bre,aici iti dau dreptate,rar gasesti frumuseti ca tine,cu flocii pana la genunchi si slanina care atarna.Coafura e superba,zica ca e matura alora de la REBU.

Ce PLM esti sugisperba.

  • Like 15
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...