Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

de ce sa nu am curaj sa o fac ... si acum sunt punctele alea aici ...

 

 

Pur si simplu i-a deranjat ca ii futeam in gura ca si acum ...

 

de atunci am vazut ce fel de jeguri umane sunt ... intreaba-l pe pelicanu de ce m-a banat pe info .. nu o data =)) ... el si toata gasca lui . de pomanagii

 

hai , indrazneste ... crezi ca nu citeste pelicanubelimiarmotulcurcanuluideprostmisogin...

Peli are cont si aici.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce pula mea e aici ?

 

 

Zi duoamna annona ... cum e cu aia ca ,,băieții " din București te-au ajutat mult?

Ai dat pă gură... Picon si Afriq.. tu erai la Constanța ....

 

 

Aud ?????

 

Pe vremea aia nu-l cunoșteam personal pe Picon.

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

De fapt, nu a avut ce trăda! Nu a făcut decât să se plângă de faptul că nu am decontat timpul petrecut în trei la șuete și un pahar de vin cu Afriq și futaiul când m-a luat de pulă când mergeam să mă îmbrac.  :laugh2  Ți-am zis, trebuia să mergem la pace, pentru că trebuia să mă plătească ea. :laugh2  :laugh2  :laugh2

A dat strechea în ea! :laugh2

Saraca,prin ce a trecut azi,nu doresc nici dusmanilor mei :laugh2

Exorcizare marca Sfantul Parinte Pipilica :pope

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Ce pula mea e aici ?

Zi duoamna annona ... cum e cu aia ca ,,băieții " din București te-au ajutat mult?

Ai dat pă gură... Picon si Afriq.. tu erai la Constanța ....

Aud ?????

Pe vremea aia nu-l cunoșteam personal pe Picon.

Nu mai e valabil

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu mai e valabil

S-a prescris in pula mea =))

 

 

Mă doare-n pula dă coNbinatiile lor

Ca sa știți

 

Dar fără ipocrizie n pula mea

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 1930

De fapt, nu a avut ce trăda! Nu a făcut decât să se plângă de faptul că nu am decontat timpul petrecut în trei la șuete și un pahar de vin cu Afriq și futaiul când m-a luat de pulă când mergeam să mă îmbrac.  :laugh2  Ți-am zis, trebuia să mergem la pace, pentru că trebuia să mă plătească ea. :laugh2  :laugh2  :laugh2

A dat strechea în ea! :laugh2

 

 

rahatule, iar interpretezi vorbele mele ... esti cel mai josnic individ... deci .. problema esti tu .. nu sueta in 3 ... ... si vorba clujeanului, de acum esti in raboi cu mine pe fata ... :D

Link spre comentariu
Reputație: 1930

Ce pula mea e aici ?

 

 

Zi duoamna annona ... cum e cu aia ca ,,băieții " din București te-au ajutat mult?

Ai dat pă gură... Picon si Afriq.. tu erai la Constanța ....

 

 

Aud ?????

 

Pe vremea aia nu-l cunoșteam personal pe Picon.

 

 

Afriq mi-a facut poze.. nu cred ca am zis ca m-au "ajutat" mult ... stiam ca esti marean =)) crezi ca sunt proasta sa vars ce nu trebuie ... ai impresia ca eu nu stiu unde si cum cat sa vorbesc ..

 

pai mey, mareane... esti slabut din toate punctele de vedere :D daca vrei sa agiti spirite ... Cum spuneam, curva batrana... te faci frate cu dracu pana treci lacu :D

 

 

am multa scoala la activ :D si la propriu si la figurat.. si crede-ma, ca pe multi dintre voi v-as pune la zid pentru toate femeile abuzate pe lumea asta :D

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

rahatule, iar interpretezi vorbele mele ... esti cel mai josnic individ... deci .. problema esti tu .. nu sueta in 3 ... ... si vorba clujeanului, de acum esti in raboi cu mine pe fata ... :D

A belit pula Picon.

 

https://www.imiasum.ro/uploads/2018/03/img_8854.jpg

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Afriq mi-a facut poze.. nu cred ca am zis ca m-au "ajutat" mult ... stiam ca esti marean =)) crezi ca sunt proasta sa vars ce nu trebuie ... ai impresia ca eu nu stiu unde si cum cat sa vorbesc ..

 

pai mey, mareane... esti slabut din toate punctele de vedere :D daca vrei sa agiti spirite ... Cum spuneam, curva batrana... te faci frate cu dracu pana treci lacu :D

 

 

am multa scoala la activ :D si la propriu si la figurat.. si crede-ma, ca pe multi dintre voi v-as pune la zid pentru toate femeile abuzate pe lumea asta :D

Mortăciune, faza asta ai ratat-o: “Pe vremea aia nu-l cunoșteam personal pe Picon.“

 

Mdada, știai tu, mă-nțelegi, că ai școală...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Afriq mi-a facut poze.. nu cred ca am zis ca m-au "ajutat" mult ... stiam ca esti marean =)) crezi ca sunt proasta sa vars ce nu trebuie ... ai impresia ca eu nu stiu unde si cum cat sa vorbesc ..

 

pai mey, mareane... esti slabut din toate punctele de vedere :D daca vrei sa agiti spirite ... Cum spuneam, curva batrana... te faci frate cu dracu pana treci lacu :D

 

 

am multa sce oala la activ :D si la propriu si la figurat.. si crede-ma, ca pe multi dintre voi v-as pune la zid pentru toate femeile abuzate pe lumea asta :D

Duamna

Nu te-am întrebat nimic

Domnia voastră aț dat pă esofag

Repet ... nu-l cunoșteam personal pe Picon... la momentul ala nu cunoșteam pe nimeni

 

 

Ps: atunci nu eram marean =))

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Duamna

Nu te-am întrebat nimic

Domnia voastră aț dat pă esofag

Repet ... nu-l cunoșteam personal pe Picon... la momentul ala nu cunoșteam pe nimeni

 

 

Ps: atunci nu eram marean =))

 

nu stiu care a fost faza exact ... dupa care ai venit cu recenzia sub userul marean =)) ... hai, nu mai plange , stii ca esti slabut

 

 

asocierea unui user cu o recenzie, indiferent de timpul la care vine este iminenta oricat a-ti incerca sa va ascundeti ... faptul ca ai venit e pe forum, nefiind din cta .. =)) 

 

stai cuminte

 

 

mai am unul care trebuie sa-l prind la cotitura :D... si il voi prinde

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

nu stiu care a fost faza exact ... dupa care ai venit cu recenzia sub userul marean =)) ... hai, nu mai plange , stii ca esti slabut

 

 

asocierea unui user cu o recenzie, indiferent de timpul la care vine este iminenta oricat a-ti incerca sa va ascundeti ... faptul ca ai venit e pe forum, nefiind din cta .. =)) 

 

stai cuminte

 

 

mai am unul care trebuie sa-l prind la cotitura :D... si il voi prinde

În visele matale. Io nu dau dân casă oricât de jigodie ai fi, mortăciune.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

va daram toata clica de lepre ca vreti sau nu vreti.... niste nemernici fara pic de rusine .. profitati de femei la greu ...

 

Inca o data spun, ma doare sufletul de cele naive ...dar sper sa se trezeasca intr-un final

Da, sigur, te doare-n pula aia răpciugoasă.

  • Like 1
Link spre comentariu

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

va daram toata clica de lepre ca vreti sau nu vreti.... niste nemernici fara pic de rusine .. profitati de femei la greu ...

 

Inca o data spun, ma doare sufletul de cele naive ...dar sper sa se trezeasca intr-un final

Iti dau un Xanax?

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...