Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Din cate banuiesc eu,Amada s-a ofticat pe mine ca am facut topicul ala cu Vistantric,si ca n-am mers cu ea,pe aceeasi cale,insemnand s-o balacaresc si eu pe femeia aia,sa-mi bat joc de ea,desi uita ca,in atatia ani de cand sunt aici,n-am balacarit pe nimeni,n-am injurat pe nimeni(ca d-aia a venit Mos Craciun si pe la mine :) ),ce mai am cu Miskin sau V-Ships,le incadrez la inghionteli la picnic.

 

Corecteaza-ma daca gresesc,Amada :)

Esti absolut cretin.

Cu Pis ai vorbit de multe ori si cand eram deja in show-uri cu ea, cand ti-am reprosat eu asta?

Eu nu fac tabere si nu ma aliez, la un moment dat iau apararea celor care consider ca merita, nu mai merita, ma retrag.

In ziua aia eu ti-am spus ceva, nu mai stiu exact cum m-am exprimat, dar eram suparata... M-ai ignorat.

Bun.  Amicitii, chiar si virtuale cu persoane de genul eu nu-mi doresc sa am.

Eram buna pentru discutii "sculatoare", cand am avut nevoie de putin sprijin moral de la tine... faceai topic pentru Pis.

O simpla coincidenta, puteai sa faci topic pentru orice altceva.

 

 

Când o să am nevoie de respectul tău înseamnă că m-am țăcănit.Stai calmă nu am dat niciodată un muc pe tine.

 

Ti s-a parut vreodata ca am avut nevoie de mucii tai?

De sine statatoare fac cat multi, nu la greutate, stau bine fara "prieteni" ca tine.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Din cate banuiesc eu,Amada s-a ofticat pe mine ca am facut topicul ala cu Vistantric,si ca n-am mers cu ea,pe aceeasi cale,insemnand s-o balacaresc si eu pe femeia aia,sa-mi bat joc de ea,desi uita ca,in atatia ani de cand sunt aici,n-am balacarit pe nimeni,n-am injurat pe nimeni(ca d-aia a venit Mos Craciun si pe la mine :) ),ce mai am cu Miskin sau V-Ships,le incadrez la inghionteli la picnic.

 

Corecteaza-ma daca gresesc,Amada :)

Nu e asta,pur și simplu e ruptă-n goarna,iar Sp-ul o face să se creadă Dumnezeu.Vezi postările de mai devreme unde crede că dacă are SP poate face banari

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Din cate banuiesc eu,Amada s-a ofticat pe mine ca am facut topicul ala cu Vistantric,si ca n-am mers cu ea,pe aceeasi cale,insemnand s-o balacaresc si eu pe femeia aia,sa-mi bat joc de ea,desi uita ca,in atatia ani de cand sunt aici,n-am balacarit pe nimeni,n-am injurat pe nimeni(ca d-aia a venit Mos Craciun si pe la mine :) ),ce mai am cu Miskin sau V-Ships,le incadrez la inghionteli la picnic.

 

Corecteaza-ma daca gresesc,Amada :)

Nu e asta,pur și simplu e ruptă-n goarna,iar Sp-ul o face să se creadă Dumnezeu.Vezi postările de mai devreme unde crede că dacă are SP poate face banari

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu e asta,pur și simplu e ruptă-n goarna,iar Sp-ul o face să se creadă Dumnezeu.Vezi postările de mai devreme unde crede că dacă are SP poate face banari

Am banat destui pana acum fara SP. E o mica contributie din partea mea pentru Pisi, nu poate fi peste tot.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Esti absolut cretin.

Cu Pis ai vorbit de multe ori si cand eram deja in show-uri cu ea, cand ti-am reprosat eu asta? Acum?

Eu nu fac tabere si nu ma aliez, la un moment dat iau apararea celor care consider ca merita, nu mai merita, ma retrag.Ok,ai sistem de valori diferit.

In ziua aia eu ti-am spus ceva, nu mai stiu exact cum m-am exprimat, dar eram suparata... M-ai ignorat.Nu te-am ignorat.De obicei,cand te vad shucarita mai las un timp sa treaca.Stiu ca uneori reactionezi diferit.

Bun.  Amicitii, chiar si virtuale cu persoane de genul eu nu-mi doresc sa am.Ok,nu am nimic de comentat aici.

Eram buna pentru discutii "sculatoare", cand am avut nevoie de putin sprijin moral de la tine... faceai topic pentru Pis.Exista PM.Puteai sa-mi scrii,dar tu ai ales alta cale.

O simpla coincidenta, puteai sa faci topic pentru orice altceva.Mda,stiu ca asta te-a deranjat.Dar ti-am si explicat,e problema ta.

 

 

 

 

 

pai se poate asa,mai Amado,mai?

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Am banat destui pana acum fara SP. E o mica contributie din partea mea pentru Pisi, nu poate fi peste tot.

Lasă bautura că deja ești pe arătură.Cand motanul o să baneze la ordinul tău, atunci o să rămână singur cu tine pe site.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu e asta,pur și simplu e ruptă-n goarna,iar Sp-ul o face să se creadă Dumnezeu.Vezi postările de mai devreme unde crede că dacă are SP poate face banari

 

Reactioneaza uMpic exagerat,dupa parerea mea.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Lasă bautura că deja ești pe arătură.Cand motanul o să baneze la ordinul tău, atunci o să rămână singur cu tine pe site.

 

io m-am apucat da sticla da tzuyka :)))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Lasă bautura că deja ești pe arătură.Cand motanul o să baneze la ordinul tău, atunci o să rămână singur cu tine pe site.

Ordinul meu? Realizezi ce spui?

 

 

pai se poate asa,mai Amado,mai?

Nu dau la divort sa avem atatea lamuriri.

Numai bine!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ordinul meu? Realizezi ce spui?

 

 

Nu dau la divort sa avem atatea lamuriri.

Numai bine!

 

Daca tot spui niste chestii,pai spune-le cum trebuie.Cer prea mult de la tine?

Deja m-ai jicnit de trei ori pana acum,mai Petre :)),dar io te iert. :))

 

Tot la Baeatu' ajungi :))))

 

Imi frec mainile de pe acum :)))

https://i.imgur.com/P7uar86.gif

 

Vezi? sa nu zici ca nu-s glumet in vremuri grele :)))

Zic sa te pui bine cu Parintele,numa' el poa' sa te aduca asa,mai aproape de grey :)))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca tot spui niste chestii,pai spune-le cum trebuie.Cer prea mult de la tine?

Deja m-ai jicnit de trei ori pana acum,mai Petre :)),dar io te iert. :))

 

Tot la Baeatu' ajungi :))))

 

Imi frec mainile de pe acum :)))

 

Ti-am spus ce aveam de spus, tu tot crezi ca este legat de PisTantric, crezi ce vrei.

Nu ajung la tine, nici nu te insult, nu mai vreau sa vorbesc cu tine. Atat.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ti-am spus ce aveam de spus, tu tot crezi ca este legat de PisTantric, crezi ce vrei.

Nu ajung la tine, nici nu te insult, nu mai vreau sa vorbesc cu tine. Atat.

 

Mda,deci nu vrei .

ok,de azi nu mai vorbim.

https://i.imgur.com/KGIrb1B.gif

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Lasă bautura că deja ești pe arătură.Cand motanul o să baneze la ordinul tău, atunci o să rămână singur cu tine pe site.

De acum eu nu mai dau sugestii de banare, nu ma plateste nimeni pentru asta.

Sunt doar un user care nu se mai implica.

Poti sa ma numesti betiva, drogata si cum vrei, nu trimit raport. :)

Te minusez, nu-i mare lucru. (cand revin punctele ca nu esti miezul din...)

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

De acum eu nu mai dau sugestii de banare, nu ma plateste nimeni pentru asta.

 

Cand o sa tina Motanul cont de sugestiile tale o sa-mi tai pula si o dau lui Miky s-o manance.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cand o sa tina Motanul cont de sugestiile tale o sa-mi tai pula si o dau lui Miky s-o manance.

A tinut, mi-a si multumit. Castrare placuta. Nu mai fac efort pentru nimeni, nu meritati.

S-au terminat iar punctele, te rezolv maine si poimaine si tot asa... :)

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

A tinut, mi-a si multumit. Castrare placuta. Nu mai fac efort pentru nimeni, nu meritati.

S-au terminat iar punctele, te rezolv maine si poimaine si tot asa... :)

Sa nu uiti,doar stii cat de tare ma afecteaza punctele :laugh2

La cati enoriasi cu SP-uri am puteam sa am cateva milioane,dar cand esti beata moarta in sant,de unde PLM sa te duca mintea.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sa nu uiti,doar stii cat de tare ma afecteaza punctele :laugh2

La cati enoriasi cu SP-uri am puteam sa am cateva milioane,dar cand esti beata moarta in sant,de unde PLM sa te duca mintea.

Te intereseaza, eu pot sta singura, tu fara "enoriasi" esti nul.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Te intereseaza, eu pot sta singura, tu fara "enoriasi" esti nul.

Acum te minti singura?Nu tu ai deschis topic unde iti cauti cu disperare partener?

Mamaie,stai singura din cauza caracterului infect pe care il ai,Pe de alta parte,ce barbat accepta o fosta prostituata,drogata si alcoolista??

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Acum te minti singura?Nu tu ai deschis topic unde iti cauti cu disperare partener?

Mamaie,stai singura din cauza caracterului infect pe care il ai,Pe de alta parte,ce barbat accepta o fosta prostituata,drogata si alcoolista??

Cu disperare?  :laugh2

Un moment aiurea intr-o seara s-a transformat in...  :laugh2

Bun, fiecare punct negativ de acum, cu mici exceptii, il dau tie, doar nu te intereseaza, nu vad problema. :)

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cu disperare?  :laugh2

Un moment aiurea intr-o seara s-a transformat in...  :laugh2

Bun, fiecare punct negativ de acum, cu mici exceptii, il dau tie, doar nu te intereseaza, nu vad problema. :)

Sa nu uiti.

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Sa nu uiti.

Eu stiu ce postai cand ai venit, am o memorie de admirat. Imi ia 5 min sa dau toate punctele pe o zi, 5 minute pentru "drogata" e un nimic. :)

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...