Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Stai că n-am spus tot...din Bucuresti doar doi, din Cluj au fost patru bărbați si două femei!Dar cu acesta din Bucuresti as vrea sa-mi găsească un prieten potrivit si să o facem in trei...până acum am simțit doar un impuls cu doi din prietenii lui, dar nu-i suficient!Gata, acum am treabă...pa si noapte bună voua!

Duamne, ce proasta esti!  :slap2

 

 

Amanda nu mai e ce a foast,acum Vistantric e puterea.

 

Ce ziceai, bre?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Multi traiesc oricum, nu e o problema.

Chiar sunt satula, am avut o zi... nu-mi scrie, ok?

Nu "oricum" draga, prețuiește întâi ce ai tu inainte de a te uita in curtea altuia...N-ai nici un drept sa te pronunti pentru că viața ti-o dă apoi de nu te vezi!
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pana..mea...ii pun prelungitor...nu ai tigla pe casa fata mea. Chiar ca ti place..

Esti ciudat.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Stai că n-am spus tot...din Bucuresti doar doi, din Cluj au fost patru bărbați si două femei!Dar cu acesta din Bucuresti as vrea sa-mi găsească un prieten potrivit si să o facem in trei...până acum am simțit doar un impuls cu doi din prietenii lui, dar nu-i suficient!Gata, acum am treabă...pa si noapte bună voua!

Stai linistita,treaba e rezolvata,te facem posta de-o sa pomenesti toata viata de neamul lui castravete.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Duamne, ce proasta esti! 

Nu am de ce sa fiu proastă, dar dacă tu asa vezi...esti liberă să si iti vezi de treaba ta, fără a mai cauta la mine!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Stai linistita,treaba e rezolvata,te facem posta de-o sa pomenesti toata viata de neamul lui castravete.

I-am zis deja lui Picon că treaba asta-i anulată!V-ati pierdut sansa...

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu "oricum" draga, prețuiește întâi ce ai tu inainte de a te uita in curtea altuia...N-ai nici un drept sa te pronunti pentru că viața ti-o dă apoi de nu te vezi!

Eu stiu cum traiesti tu, oricum.

Nu ai tel, nu ai o baza, nu sentiment asezat... traiesti oricum cu oricine, stiu.

 

Nu am de ce sa fiu proastă, dar dacă tu asa vezi...esti liberă să si iti vezi de treaba ta, fără a mai cauta la mine!

 

Nu te-am cautat eu, il cautai pe Cristi, mai stii?

Vai de capul tau, avea potential, pa...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Si nebun,stiu. Zi mi altceva mai nou. Eu sint ciudat iar tu nimfomana

Nu prezint disperarea unei nimfomane si senzatiile din corpul meu sunt intr-atât de satisfăcătoare incat par ca-s fara capăt si mereu diferite!Nebunii nu au viață lunga in preajma mea, mă plictisesc iute de ei...nu caut divertisment!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu stiu cum traiesti tu, oricum.

Nu ai tel, nu ai o baza, nu sentiment asezat... traiesti oricum cu oricine, stiu.

 

 

 

Nu te-am cautat eu, il cautai pe Cristi, mai stii?

Vai de capul tau, avea potential, pa...

Nu caut pe nimeni, ce-ti veni!Am exprimat o posibilitate doar, exact ca saptamana trecută...

Iar potențialul meu, pff...e apa de ploaie pe lângă altele ce mă intereseaza pe mine!Dacă nu mă cauti, fă abstractie si gaseste-ti nervii in altă parte...sti că de la mine nu o sa primesti satisfactie nici in aceasta privință!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Taci, fa, handicapato, ca vorbesc niste intelectuali!

Nu as crede asa ceva...voi bombaniti aiurea in lipsă de ocupație si atât!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu caut pe nimeni, ce-ti veni!Am exprimat o posibilitate doar, exact ca saptamana trecută...

Iar potențialul meu, pff...e apa de ploaie pe lângă altele ce mă intereseaza pe mine!Dacă nu mă cauti, fă abstractie si gaseste-ti nervii in altă parte...sti că de la mine nu o sa primesti satisfactie nici in aceasta privință!

Satisfactia mea in ce te priveste nu este cea pe care mi-o dai, iesi din rama de prostituata, nu sunt client.

Fa abstractie de locurile unde scriu, nu sunt multe, eu te ignor fara efort.

Noapte buna!

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Nu prezint disperarea unei nimfomane si senzatiile din corpul meu sunt intr-atât de satisfăcătoare incat par ca-s fara capăt si mereu diferite!Nebunii nu au viață lunga in preajma mea, mă plictisesc iute de ei...nu caut divertisment!

Nu cauti divertisment ci maciuca:)))
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Nu caut pe nimeni, ce-ti veni!Am exprimat o posibilitate doar, exact ca saptamana trecută...

Iar potențialul meu, pff...e apa de ploaie pe lângă altele ce mă intereseaza pe mine!Dacă nu mă cauti, fă abstractie si gaseste-ti nervii in altă parte...sti că de la mine nu o sa primesti satisfactie nici in aceasta privință!

Nu lasa garda jos,pune-i genunchiul pe grumaz.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

E dupa tine??? Te luam cu japca,Bestia din Carpati e pe urmele tale.

Cu japca v-am luat eu creierele timp de patru ani si nu aveti acum ce sa-mi faceți...pentru ca nu-mi cunoasteti metodele!Daca încă nu vi s-a luat de-atâta joacă, eu nu o sa vă tratez cu seriozitate nici maine...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu cauti divertisment ci maciuca:)))

Eu zic mai bine sa nu te gândesti, nu e nevoie sa caut ceva ce mi se ofera...iar modul in care mi se ofera e de excepție!Nu mă asteptam la atata deschidere din partea bărbaților din Romania...

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Eu zic mai bine sa nu te gândesti, nu e nevoie sa caut ceva ce mi se ofera...iar modul in care mi se ofera e de excepție!Nu mă asteptam la atata deschidere din partea bărbaților din Romania...

Eu nu ma deschid ci doar ofer,in schimb tu te deschizi:)
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...