Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fiindca este luni azi.Cluburile nu sunt deschise acuma in pula mea.Si ma plictisesc acuma.Sunt pe la cursuri la facultate.

 

 

Na ma raspuns,Sunt ca mai fut si pe bani.Dar doar sa arate super bine sau sa fie pe gusturile mele

 

Pe banii cui mai futi? Ai lui mamica si ai lui taticu? :laugh2

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cred că vrea să te fută gratis :)

Cu cât ca nu ma cred vreo frumusețe ,nu ma las agata in club

Bine ...am ieșit si eu in club acum câteva saptamâni si m-am întâlnit cu cineva de aici :(

Deci,cel puțin in Buc nu mai pun piciorul,in curând in club

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mie îmi plac bărbații maturi,nu cei care se bazează pe o mașina

In fine :)

Mulțumesc oricum

e vorba de masinaria aceea .....sexuala ? :)

Poza lui :)

credeam ca poza cu aia pa gratis  :laugh2

  • Like 5
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu cât ca nu m-a cred vre-o frumusețe ,nu ma las agata in club

Bine ...am ieșit si eu in club acum câteva saptamâni si m-am întâlnit cu cineva de aici :(

Deci,cel puțin in Buc nu mai pun piciorul,in curând in club

 

Pai si ce treaba are. Nu ar trebui sa zica nimic. Tace si el, taci si tu si asta este. Asa se poate intampla oriunde.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai si ce treaba are. Nu ar trebui sa zica nimic. Tace si el, taci si tu si asta este. Asa se poate intampla oriunde.

El a fost un drăguț.....doar i-am zâmbit si ne-am făcut ca nu ne cunoaștem

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mie îmi plac bărbații maturi,nu cei care se bazează pe o mașina

In fine :)

Mulțumesc oricum

Nu ma bazez pe masina:)).Bine sunt si tipe care se bazeaza pe o masina.Daca ies in Gaia,Fratelli si Bamboo si vreau sa agat ma duc cu masina si nu beau(sau mai beau:)) uneori si cand sunt cu masina).Acolo daca te duci si sa agati da.Dar daca ies in cluburi de hipsteri nu e nevoie de masina.Depinde de la fata la fata.Am solutii pentru orice gen.In general imi place sa seduc o femeie si sa fac pull.

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Cu cât ca nu ma cred vreo frumusețe ,nu ma las agata in club

Bine ...am ieșit si eu in club acum câteva saptamâni si m-am întâlnit cu cineva de aici :(

Deci,cel puțin in Buc nu mai pun piciorul,in curând in club

Au încercat să te agațe ?

Ce metode au folosit ? :hmmm

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ma bazez pe masina:)).Bine sunt si tipe care se bazeaza pe o masina.Daca ies in Gaia,Fratelli si Bamboo si vreau sa agat ma duc cu masina si nu beau(sau mai beau:)) uneori si cand sunt cu masina).Acolo daca te duci si sa agati da.Dar daca ies in cluburi de hipsteri nu e nevoie de masina.Depinde de la fata la fata.Am solutii pentru orice gen.In general imi place sa seduc o femeie si sa fac pull.

 

Mai nu stiu ce sa zic. Tu vrei sa ne spui ca poti agata o femeie in fiecare seara daca iesi undeva?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai nu stiu ce sa zic. Tu vrei sa ne spui ca poti agata o femeie in fiecare seara daca iesi undeva?

Da.Daca iesi des si incerci sa abordezi femei ,nu doar sa bei,o sa reusesti.Citesti pe net tehnici de pickup .E bine sa iti iei un wing men cu tine daca iesi.Nu sa te duci singur in club.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu ma bazez pe masina:)).Bine sunt si tipe care se bazeaza pe o masina.Daca ies in Gaia,Fratelli si Bamboo si vreau sa agat ma duc cu masina si nu beau(sau mai beau:)) uneori si cand sunt cu masina).Acolo daca te duci si sa agati da.Dar daca ies in cluburi de hipsteri nu e nevoie de masina.Depinde de la fata la fata.Am solutii pentru orice gen.In general imi place sa seduc o femeie si sa fac pull.

Succes in continuare

Fripturiste exista peste tot,am văzut cu ochii mei .

Pentru o vodca sau o țigăre in Bamboo îți ling pantofi

Când văd un străin mai cu dare de mâna se aduna ca un roi in jurul lui

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Da.Daca iesi des si incerci sa abordezi femei ,nu doar sa bei,o sa reusesti.Citesti pe net tehnici de pickup .E bine sa iti iei un wing men cu tine daca iesi.Nu sa te duci singur in club.

Ce e wing men ? E daia chinezeasca de întârzie ejacularea ?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu ma bazez pe masina:))

Io zic sa te duci cu masina  :slap2  

si sa lasi si cheile la vedere , vezi ca daca nu e cu emblema Porsche slabe sanse :) eviti si efortul inutil cu seductia , pull direct scrie pa tine

  • Like 4
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Io zic sa te duci cu masina :slap2

si sa lasi si cheile la vedere , vezi ca daca nu e cu emblema Porsche slabe sanse :) eviti si efortul inutil cu seductia , pull direct scrie pa tine

Normal că nu se bazează pe maşină , ce, ai mai vazut om să se bazeze pe o Dacie ? :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...