Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce e wing men ? E daia chinezeasca de întârzie ejacularea ?

Taci ca are o tehnica desavarsita , din manuale :laugh2

Sa mor daca am mai auzit  :slap2 

 

.Citesti pe net tehnici de pickup .E bine sa iti iei un wing men cu tine daca iesi.Nu sa te duci singur in club.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

alt bou care plateste,nu?

 

Voi faceti cursuri ceva de vorbiti exact la fel?  :laugh2

La o parte din voi ma refer.

Am eu magnet la certuri? :)

Sa plateasca pe cine vrea, nu ma incalzeste sau racoreste. :)

Intr-o privinta ar trebui sa va bucurati, nu orice femeie ar accepta doar sex de o noapte sau sa fie amanta unui barbat insurat, deci platesti bunaciuni care nu s-ar uita la tine altfel.

In ce ma priveste, stai linistit, eu aveam si saptamani in sir tel inchis.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Dar tu ce pula mea faci?Freci menta?Cred ca nici sa utilizezi remote desktop nu stii:))

nu te enerva asa , ia-ne cu manualili mai usor  :laugh2 

de care manuale discutam pana la urma ? cele sexuale sau programare PHP ? :hmmm

le sincronizam sau continuam asa ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu cel putin nu ma laud ca prostu' pe forum.

Iti zic eu ce faci.Nimic.Stai pe forum ca si mine.macar eu sunt mic de varsta.Dar tu la 40 de ani,pierzi ore in sir aici.Nu muncesti absolut nimic.Probabil esti angajat cu pile pe undeva si stai pe forum.Te duci de vreo 2 ori la curve pe luna si ai o nevasta care nu se fute cu tine.Sau poate chiar nu ai.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iti zic eu ce faci.Nimic.Stai pe forum ca si mine.macar eu sunt mic de varsta.Dar tu la 40 de ani,pierzi ore in sir aici.Nu muncesti absolut nimic.Probabil esti angajat cu pile pe undeva si stai pe forum.Te duci de vreo 2 ori la curve pe luna si ai o nevasta care nu se fute cu tine.Sau poate chiar nu ai.

Jobs-ule mioritic nu ai nimerit-o. In ceea ce ma priveste. Nu prea ai experienta de viata. Se vede ca esti mic. Trebuie sa mai cresti.

Tu stai in continuare pe forum. Pana iti trimite bitCOInu' mamica. Sa ai si tu de o cola in club pentru o pitzipoanca. Poate isi desface aia compasu'. :laugh2

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

le ziceam la clienti sa nu scrie recenzii 

Nu le obliga nimeni daca nu vor, e confesiune de pestita sictirita,  daca nu-ti convine nu te duce la curve si fute si curvele care se fut gratis, daca vrei te futi cu juma de sat gratis daca nu pe bani in care caz fao profesionist, multe sictirite de viata dau tepe clientilor

Marele mister ca femeile sunt greu de inteles a fost de mult rezolvat: sunt proaste

 

     Norocul vostru, al multora dintre barbati, ca sunt proaste. Mai bine sa fie rele si nebune, decat proaste ... unele sunt ale dracului si cand dati de acestea, va faceti mici si latrati gatuiti, ca niste catelusi, de la distanta, speriati.

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

ma , voi astia nu aveti capul mare deloc :laugh2 seduceti ,mancati si va kkt-i conform manualualelor :slap2

Îți dai seama ce mari cuceritori sunt ăstia de au scris manualele :laugh2 Ca ăia de te învața cum să fii bogat dar doar daca le cumperi manualul, să aibă si ei de o bere :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Jobs-ule mioritic nu ai nimerit-o. In ceea ce ma priveste. Nu prea ai experienta de viata. Se vede ca esti mic. Trebuie sa mai cresti.

Tu stai in continuare pe forum. Pana iti trimite bitCOInu' mamica. Sa ai si tu de o cola in club pentru o pitzipoanca. Poate isi desface aia compasu'. :laugh2

Asta e.Nu faci nimic.Mai bine treci la munca nu mai sta aici.Aici oricum stau aia care nu prea muncesc si au timp.Oamenii adevarati de afaceri nu au timp nici sa respire.Muncesc si in weekend,zilnic 12-14 ore.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Stii vreun USB Miner care sa aiba o rata cat de cat buna, macar 1 THS/s ?

vrei cam mult . momentan se misca pe la 330 Mh/s  din ce stiu

vrei mai mare  treci la Avalon Nano 3

  • Like 5
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta e.Nu faci nimic.Mai bine treci la munca nu mai sta aici.Aici oricum stau aia care nu prea muncesc si au timp.Oamenii adevarati de afaceri nu am timp nici sa respire.Muncesc si in weekend,zilnic 12-14 ore.

E greu sa te prinzi cu ce ma ocup. Si cum sa am timp si de forum si sa castig si suficient ca sa imi permit cam tot ce imi doresc. Eu macar sunt pe picioarele mele. Nu astept sa-mi incarce cardu' taticu' si mamica.

Prostiile alea cu 12-14 ore pe zi lasa-le pentru cursuri motivationale. Alea care iti explica "cum sa devii om de succes". Si oricum, sunt o pierdere de vreme. Lasa manualele si treci pe manuela. Pana redevin mamica si taticu generosi. :laugh2

  • Like 8
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

 

Aici oricum stau aia care nu prea muncesc si au timp.Oamenii adevarati de afaceri nu au timp nici sa respire.Muncesc si in weekend,zilnic 12-14 ore.

ca mine asa .....si le vin banii gramada la sfarsitul zilei

ai mai pomenit asa ceva?  si eu ma intreb uneori cum reusesc asta  :)

  • Like 7
  • Minus 15
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...