Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

eu am fost doar de 2,3 ori in Berceni all of ma life sa dorm la o prietena, fosta colega de faculte

si de fiecare data m-am ratacit desi ea locuia la fix 10 blocuri de metrou direct pe bvld principal :laugh2

dorinta noua de craciun : o busola

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu-i problem,cunosc tot Berceni-ul si toți "baietii" din cartier.

 

La 60 de ani ai tai sigur esti din "garda" veche,iar pe Brancoveanu Visevan era jupan.

 

Bravo Pisilica ...ai facut un "efort deosebit" ptr. a demonstra in ce hazna te invarti si care sunt cultii din jurul tau.

Deci inca o demonstratie , fara voia ta ce-i drept  ...doar nerozie aferenta .

Bineanteles ca eu am intuit-o demult :laugh2

  • Like 8
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

nu, fane ocnasu si mai spre anii 80 prietenul meu Mitzi Tobosaru

Liviule tata,te bagi intr-un subiect care te depaseste,numele astea n-au existat niciodată in Berceni.

In Brancoveanu iti spun toti "baieti" care au fost la putere si care sunt acum,pe fiecare zona in parte.Lamotesti,Razoare,Covasna............

Nu aici ci pe PM

Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Liviule tata,te bagi intr-un subiect care te depaseste,numele astea n-au existat niciodată in Berceni.

In Brancoveanu iti spun toti "baieti" care au fost la putere si care sunt acum,pe fiecare zona in parte.Lamotesti,Razoare,Covasna............

Nu aici ci pe PM

Ce inseamna "la putere" ? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce inseamna "la putere" ? :)

adica au format "guverne" de stanga si de dreapta peste Bucuresti  :laugh2

 

adicatalea coiul stang si coiul drept  , iar in centru se afla preputul , adica Pisilica 

  • Like 8
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

Ce inseamna "la putere" ? :)

lasa-i billy ca astia discuta numa de golani cu furci, lanturi, topoare si alte asemenea

nu mai rataci pe aci. noi 2 tre planuim cateva ceaiuri calde pt tine si cateva vinisoare fierte cu scortisoara pt mine intr-o spelunca anonima de sa ies de pe radaru orisicui ca niste oameni cu scaun la cap, asezati, zen, cu suflet de copil si flecareli de babe :laugh2

exact asta tre sa face noi

Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

lasa-i billy ca astia discuta numa de golani cu furci, lanturi, topoare si alte asemenea

nu mai rataci pe aci. noi 2 tre planuim cateva ceaiuri calde pt tine si cateva vinisoare fierte cu scortisoara pt mine intr-o spelunca anonima de sa ies de pe radaru orisicui ca niste oameni cu scaun la cap, asezati, zen, cu suflet de copil si flecareli de babe :laugh2

exact asta tre sa face noi

 Si sa luam atitudine cand vedem vedem defectele considerate virtuti ! :innocent

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pentru un gutulache care vede clone peste tot nu este de mirare.

Vezi sa nu se transforme in fobie.

tu insuti nu esti decat o clona trista , Ai uitat ?

Na  ca ti-am reamintit  :)

  • Like 8
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

 Si sa luam atitudine cand vedem vedem defectele considerate virtuti ! :innocent

Da! ii tintuim ca pe ratuste cum faceam cand eram mica si imi luase tata nintendo si ma plictiseaam de ce jocuri aveam.

Era unu cu ratuste care orbecaiau pe acolo bolunde si lesinate si eu miseleste cu un pistol de plastic pac pac pana picau late cu x-uri rosii peste oq.

putem arunca dupa ei si cu ghemotoace de lana la o adica cu care tricotam, sa vezi numai ce tinta am si cum nu gresesc nici cand cineva se misca in zig zag la deruta

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Da! ii tintuim ca pe ratuste cum faceam cand eram mica si imi luase tata nintendo si ma plictiseaam de ce jocuri aveam.

Era unu cu ratuste care orbecaiau pe acolo bolunde si lesinate si eu miseleste cu un pistol de plastic pac pac pana picau late cu x-uri rosii peste oq.

putem arunca dupa ei si cu ghemotoace de lana la o adica cu care tricotam, sa vezi numai ce tinta am si cum nu gresesc nici cand cineva se misca in zig zag la deruta

Ai mintea odihnita..oricine ai fi :)

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Salud jolly. sunt eu roz

da am dormit bine ult 2 nopti, pot spune ca mi s-a regenerat pana si mintea :laugh2

tu tot nu te tavalesti? te-ai mai caftit cu careva?

 

Buna Roz! Tu erai? Cafteala e ca un " servici"pentru mine, dar sincer ma cam dor toate.

Iar cu cealalta parte...cu tavaleala...mmm nop, sunt paralel cu acest subiect. Ce sa-i faci daca sunt timid :)

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

Buna Roz! Tu erai? Cafteala e ca un " servici"pentru mine, dar sincer ma cam dor toate.

Iar cu cealalta parte...cu tavaleala...mmm nop, sunt paralel cu acest subiect. Ce sa-i faci daca sunt timid :)

tre sa mergem la masaj baiete caci si eu ma plang de toate shalile  :laugh2  :laugh2

 

@billy 

no ni cum ti-a crescut valoarea de vedere si ai fani care sa cloneaza doar sa te impuste ca si cum ai fi ratusca cu stelutze si praf magic de zana

bai baiatule oamenii astia nu au inteles nimic despre tine cum esti tu pasnic si cerebral. alooo lume killbill stie perfect si fara prea multa proiectare cum sa faca cadavre sa dispara in fundatii bheeeeton. de ce credeti ca umblu cu el. is parsiva :laugh2

post-224345-0-13545400-1481452461_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Liviule tata,te bagi intr-un subiect care te depaseste,numele astea n-au existat niciodată in Berceni.

In Brancoveanu iti spun toti "baieti" care au fost la putere si care sunt acum,pe fiecare zona in parte.Lamotesti,Razoare,Covasna............

Nu aici ci pe PM

 

Te rog spune-mi-i mie. :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

tre sa mergem la masaj baiete caci si eu ma plang de toate shalile  :laugh2  :laugh2

 

@billy 

no ni cum ti-a crescut valoarea de vedere si ai fani care sa cloneaza doar sa te impuste ca si cum ai fi ratusca cu stelutze si praf magic de zana

bai baiatule oamenii astia nu au inteles nimic despre tine cum esti tu pasnic si cerebral. alooo lume killbill stie perfect si fara prea multa proiectare cum sa faca cadavre sa dispara in fundatii bheeeeton. de ce credeti ca umblu cu el. is parsiva :laugh2

 S-or fi gandit ca ma afecteaza intr-un fel ! :giggle:

Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

 S-or fi gandit ca ma afecteaza intr-un fel ! :giggle:

mie mi-a placut cum fanii si-au ales nume din acelasi camp lexical cand au facut clonele

.

asta numesc eu cinstea clonelor si continuitate. ceea ce indica ca nu-s clone cu personalitati multiple. se prea poate ca ai un fan care s-a indragostit de tine. n-are bani de flori asa ca iti ia stelutze

acu mi-e ciuda ca eu nu am fani atat de sinceri,ci numa de aia care umbla cu cioara vopsita hehehe

Link spre comentariu

  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

mie mi-a placut cum fanii si-au ales nume din acelasi camp lexical cand au facut clonele

.

asta numesc eu cinstea clonelor si continuitate. ceea ce indica ca nu-s clone cu personalitati multiple. se prea poate ca ai un fan care s-a indragostit de tine. n-are bani de flori asa ca iti ia stelutze

acu mi-e ciuda ca eu nu am fani atat de sinceri,ci numa de aia care umbla cu cioara vopsita hehehe

 Hai bre, ca aia au dat stelute la majoritatea userilor pe care i-au intalnit in scurta viata de clona efemerida ! Nu ar fi cinstit sa-i revendic eu !

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...