Sari la conținut

Picon, o fata gretoasa la un caracter gretos


Postări Recomandate

  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

E oficial! Picon e cel mai gretos personaj de pe forum. Pe langa caracterul infect si duplicitar, pe langa vanitatea lui patologica, a fost 'binecuvantat' si cu o fata pe masura! Gras, transpirat, slinos, cu o privire tampa, cu cioc (?!) si un gust vestimentar penibil, Picon e demn doar de mila. Se mai mirca cineva ca a devenit cel mai detestat membru pe forumul asta? E la fel de detestat si in viata de zi cu zi, fiti siguri.

Il asteptam pe tiganul dator si tepar sa-i sara din nou in aparare. Apropo, tigane, cam cat iti produce o fetita la Londra? Cred ca unele institutii ar fi foarte interesate de preocuparile tale, si mai ales de metodele de "persuasiune".

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

E oficial! Picon e cel mai gretos personaj de pe forum. Pe langa caracterul infect si duplicitar, pe langa vanitatea lui patologica, a fost 'binecuvantat' si cu o fata pe masura! Gras, transpirat, slinos, cu o privire tampa, cu cioc (?!) si un gust vestimentar penibil, Picon e demn doar de mila. Se mai mirca cineva ca a devenit cel mai detestat membru pe forumul asta? E la fel de detestat si in viata de zi cu zi, fiti siguri.

Il asteptam pe tiganul dator si tepar sa-i sara din nou in aparare. Apropo, tigane, cam cat iti produce o fetita la Londra? Cred ca unele institutii ar fi foarte interesate de preocuparile tale, si mai ales de metodele de "persuasiune".

iesi in plm afara. ma jignesti profund sa postezi ceva de genu cu un nickname care partial imi are identitatea. am injurat, provocata de cine anume ma starnea ca avea ceea ce eu i-am daruit anume puterea sa o faca ori cu prea multi fraieri cumulat  eu nu am postat date reale,personale, decat pt a intoarce moneda celor care mi-au facut asa ceva mie.

ce faci tu acu mie imi pare o insulta personala. fata alta clona cu alt nume si posteaza ce vrei tu,preferabil altceva care sa insinueze ca nu esti ratat fara viata lipsita de o platforma sociala ambigua si de mult scarboasa

eu personal nu am chef de forum. chiar vreau sa imi vad de viata,contrar pareriilor pot avea una si mai multe altrnative la orice ora,zi,lun,an. nu sunt in plm dependenta de un spatiu virtual de nebuni,ratati si viciosi,decat de anumite persoane. atat cat decid eu

acu cat timp membrii acestui forum, postacii activi, nu au citi macar fara a posta cu lunile, dezvoltand relatii naturale si sanatoase?

get a life y' all

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:....
  • Oras:....

clar nivelul de productie joasa. londra in plm mea unde orice prasitoare cu 2 luni de oras se /este redirectionata? se pare ca Birmingham e un oras greu de silabilit prin fauna

desigur intr-o capitala e loc si de fraieri,sunt prea multi printre ei sa se repeze si cei mari nu see complac cu marutins. can u say pence?

loserzzz

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...