Sari la conținut

Privilege Massage - 0745702154


Vizitator unqul

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Trecui pe acolo și intrai cu o fată poreclită Ioana.

[...] reținerea ei în a-și oferi spre atins ori supt formele și ascunzișurile feminine. La fel, sărutul este absent, însă nici nu-i imperativ.[...]

 

Mersi ptr recenzie colegule :)

 

Vreau sa subliniziez faptul ca in ultima perioada fetele de la saloanele uleioase tot au incercat marea cu degetul, cel putin eu am perceput tendinta lor de a ne oferi din proprie initiativa zora inghinala pentru fingering & kissing tot mai rar...

 

Eu unul as prefera sa nu trebuiasca sa cer explicit fetei sa se urce cu curul pe a mea fatza... Vorbim de o procedura standard, fara pretentii speciale...

Sa nu ne pierdem teritoriul castigat greu, stiit cum e cu 'drepturile' pierdute, se inapoiaza foarte rar.... Ganditi-va la asta, 

 

:bow2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cj
  • Oras:cj

Demult doream sa o cunosc pe Deea, inca de cand lucra la Cleo.

 

Este primul masaj erotic la care am fost. Ca si modalitate de contact sunat la numarul de telefon din titlu; Locatia se gaseste pe Calea Turzii, usor de identificat, pe site existand si adresa si o harta; La fata locului la fel este foarte bine semnalizat.

 

Inca de la inceput programarea la telefon a fost facuta pentru Deea; am ales-o si pentru recenziile citite despre ea si pentru sanii ei foarte frumosi.

 

Ajuns la fata locului, sun la usa, mi se deschide, sunt poftit intr-un salon de primire unse sunt servit (aleg o apa) si in cateva clipe coboara si Deea – pe tocuri, cu un neglijeu rosu transparent, foarte de efect.

Platesc, urcam in camera unde mi se indica directia baii; posibil sa fie doar o baie, deoarece inainte domnisoara verifica daca este libera (oare cum verifica ? intra peste tine ?).

 

Revenit in camera gasesc si o pereche de slapi sub scaun. Camera este luminata fin de o bada de leduri roz-violet; patul acoperit cu cearceafuri fine rosii este suficient de incapator; nu pot sa nu remarc faptul ca salteaua este totusi cu vre-o 10cm mai ingusta decat rama patului; chiar ma gandeam sa fiu atent sa nu picam pe acolo;

Revine si Deea in camera, ma pofteste sa ma intind pe burta si incepe cu un masaj – la nivelul feselor, picioarelor, spatelui; incet se freaca de mine, geme finut in urechea mea, ma atinge cu sanii pe intreg spatele; schimbam si cateva cuvinte apoi sunt invitat sa ma intorc; in timpul actiunii pot sa o mangai, sa o atingi, lingi de la gat in jos; din neatentie se varsa si flaconul cu ulei de masaj, la cere mi se spune ca nu e nici o problema ca oricum se schimba asternuturile (or fi avand femeie de serviciu sau tot fetele fac si acesata munca ? ).

In scurt timp se aude o bataie in usa iar Deea ma termina prin mijloace manuale. Intru iar la un dus scurt – regret ca nu am intrebat-o daca vine cu mine si o regasesc jos. Mai schimbam cateva cuvinte si parasesc stabilimentul.

 

Locatie: 10 – retras – ai si o parcare exact in fata cladirii; camere curate.

Deea: 10 – corp frumos, lucrat la sala, piele fina, musculatura tonica; sani foarte frumosi – de asta am si ales-o; mi-ar fi placut sa intre cu mine la dus sau sa ma  masturbeze cu sanii.

Pret: 150lei/h – unde ora inseamna de cand ai ajuns cam pana pleci; mai exact am stat 1h 10min.

Recomand cu placere acest stabiliment.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat acest salon din Calea turzi.Programare ok,servit cu suc,apa .Avand in vedere ca vizita a fost destul de devreme pe la 16 au fost doar 2 maseuze.Am ales o tipa mai plinuta dar foarte de treaba .vorbareata.Masajul de inceput de relaxare destul de ok urmat de partea erotica cu atingeri in limite civilizate.Oricum tipa se straduieste sa te faca sa te simti bine chiar daca se vede ca este teatru.Plata a fost 100 lei.Timpul petrecut aprox 50 min.

Masaj de relaxare: 8-9

Masaj erotic: 6, pentru grabire 

  • Like 3
Link spre comentariu

Revenit din concediu, revenit la Secret Obsession. Facut programare cu Dea, k imi era dor de ea. Dea, neschimbata deloc, acelasi aspect de Iepuras Playboy, piele fina, brozata frumos, numa buna de mangaiat si sarutat, atitudine foarte prietenoasa, deci Gfe 10+. O fire sensibila, iti da senzatia k e timida putin, ceea ce te face si mai horny. Sani frumosi siliconati, numa buni sa-ti pierzi instrumentul printre ei. Buze senzuale perfecte ptr un FK profund, utilizate de asemenea, cu maiestrie, sa ma sarute din cap pana in picioare . Stie deja ce-mi place si , amanam traditionalul masaj , incepand cu un preludiu foarte excitant, ca doi indragostiti care nu s-au vazut de mult. Stand amandoi in picioare, incepe sa ma dezbrace, continua cu saruturi, mangaieri, atingeri tandre, se lasa in genunchi si ma saruta in jurul instrumentului, in timp ce cu o mana il mangaia, super excitant, aveam senzatia de un blow job real. Dar na suntem la masaj si respectam regulile.

Ne asezam pe pat si continuam actiunea, Dea foarte atenta la ce-mi place, eu iau in brate trupul ei firav si incep sa-l sarut peste tot, ea geme foarte placut, ca si cum am face real sex, imi ia sfarcul la ia in gura, incepe sa mi-l suga, deci acum cand scriu am o erectie gandindu-ma. Deci Woaw. Ii cer sa continue cu hand job-ul k nu mai resistam. Ejaculat pe sanii ei frumosi .. perfect. Actiune de nota 10+ , Dea 10++. Imi trag putin sufletul si o rog sa -mi faca masaj, unde nu se dezice nici aici, un masaj de nota 10. Si, cum Heaven-ul nu este pe pamant , timpul s-a terminat si secretara m-a adus la realitate batand la usa. As fi stat toata ziua.... e o fata superba, din toate punctele de vedere: frumoasa, placuta, prietenoasa, profesionista. De luat acasa. Am facut dus impreuna, am povestit, imbracat si dus am fost. I will be back. De abonament!

  • Like 4
Link spre comentariu

Salutare domnilor,

 

La final de 2016 avand ceva mai mul timp liber am zis sa incerc un masaj erotic cu dra. Maia. Sunat, facut programare si plecat spre locatie.

Ajuns acolo, am facut cunostinta cu dra. Maia.

Tanara, bruneta, cam 1,65 cm, sani medii numai buni, carne tare, totul de vis.

Am achitat contravaloarea serviciilor si am purces la etaj. Dusul de rigoare inainte de masaj. -1 pentru dus, para curgea prin vreo 5 locuri.

A urmat apoi masajul de relaxare, nici bun nici rau. Ce a fost mai nasol a fost atitudinea drei. Maia. Retrasa, necomunicativa, daca nu spuneam eu ceva cred ca trecea ora fara sa vorbim deloc.

Masajul erotic din pacate la fel de sec, finalizat, dusul de final de mesaj si cam atat.

 

Note:

Locatie: 8 ( -1 pentru para de la dus)

Maia: - aspect 8/9 - inalta, frumoasa, sani frumosi, fund frumos, tineretea isi spune cuvantul

          - masaj de relaxare 7

  • Like 2
Link spre comentariu

CONTINUARE:

        - masaj erotic:5

        - GFE: 1

Pret: 130/150 h nu mai stiu exact

 

Concluzia: Nu stiu daca doar cu mine nu fost click-ul sau e la fel in general. Daca e asa in general e pacat la cum arata.

De obicei cer la inceput sau la final dusul asistat. De data asta nu m-a interesat deloc varianta asta.

De revenit: La dra. Maia nu prea cred daca e asa neimplicata tot timpul.

                  La salon cu siguranta da, sunt multe alte fete care cred ca merita incercate.

Link spre comentariu

Ferice de acest salon care o " gazduieste" pe cea mai frumoasa maseuza din Cluj.... Andra.

De aproape doi ani de cand o cunosc si o vizitez constant, nu am reusit sa gasesc cuvintele potrivite sa descriu aceasta frumusete de fata si starea mea de beatitudine in compania ei. Aspectul ei de teenegeritza , corpul de fotomodel si chipul angelique fac ca timpul petrecut in compania ei sa stea in loc.

Intodeauna , reantalnirea noastra provoaca un zambet larg de bucurie, o imbratisare profunda si un sarut tandru, ca doi indragostiti care nu s-au vazut de mult. Ajunsi in camera, totul este la superlativ, imi da senzatia ca ii face placere sa-mi provoace placere: sarutari intense reciproce din cap pana in picioare, atingeri si mangaieri tandre, priviri provocatoare, gemete de placere, dar na , fara contact sexual. Poate acest mister ma provoaca si mai tare.....

Nu se dezice nici la capitolul masaj de relaxare, in unele zone chiar terapeutic 10+. O fata inteligenta cu care poti avea o conversatie decenta. O papusa de fata, ce mai...

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare la toti.. Am fost si eu ieri de dim la salon, si am fost întâmpinat de 2 fete frumoase.una dintre ele Alina iar cealaltă Andreea ... Au facut un masaj pe cinste .... Nu o sa uit.

Abea astept sa ma întorc la cluj

Am fost si eu cu Andreea o singura data prin Martie 2016. Ce-a mai frumoasa ora petrecuta vre-odata int-un salon de masaj, pur si simplu m-am indragostit de ea.

Blonda cu ochi albastrii, si un fund superb, i-am cerut sa ii fac eu intai putin masaj si s-a sculat ala micu...

Mi-a facut putin masaj si Andreea dar am trecut apoi la partea mai erotica, s-a intins pe mine, m-a sarutat pe tot corpul. Eu mai tupeist am intrebat-o daca vrea sa imi faca oral si putin ofensata mi-a zis ca nu face asa ceva. A revenit la masajul penisului cu mainile, sanii, apoi pentru ca ma ambitionam sa rezist s-a urcat pe mine si se freca cu pasarica de penisul meu, tinand-l dedesubt cu mana ei. M-am terminat in final dupa vre-o 20 - 25 de minute, o obosisem dar nu a comentat. Nu stiu ce mi-a placut asa de mult la Andreea dar as vrea sa o mai intalnesc, din pacate data urmatoare cand am mers in Cluj ( dupa vre-o luna) nu mai lucra acolo.

Daca e sa ii dai niste note, cu toate ca nu mai lucreaza ( sau poate lucreaza in alta parte)

Corp nota 10, e si tanara de 20 ani

Atitudine 9 ( nu prea stie limba romana si se abtine sa vorbeasca, nu m-a deranjat)

Masaj 8

Si inca un 10 pentru feminitate si senzualitate, o femeie pe care o vrei toata viata langa tine ( cu conditia sa ramana neschimbata)

Daca stie cineva pe unde mai e as fi recunoscator.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

In 2017 am vizitat salonul de cateva ori, le-am cunoscut pe Andra, Alina, Maria(domnisoara noua).

Nu mai zic de Camelia, pe care am cunoscut-o inca din 2016 si e preferata mea pana acum. Si pe domisoara Deea am cunoscut-o in 2016 :) bune servicii ;)

 

Am observat ca Alina avea intr-o vreme poze pe site dar le-a dat adminul jos.

 

Sunt curios daca mai sunt domnisoare la salon care nu au poze, si sa fie frumusele ca cele enumerate de mine mai sus.

Pe urma ma pot interesa la secretara, sa fac o programare...Sincer de fiecare data cand am venit fara programare la un salon si mi-au aliniat cateva fete m-am simtit destul de stanjenit cand a trebuit sa aleg una... poate-s eu prea bleg  :blushing2

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Cazi din lac in put 

 

 

Ma voi feri in a raspunde pe acelasi ton pasiv-agresiv, ca un prim gest amical, depinde de tine daca va fi si ultimul..

 

Daca cunosti vreun salon uleios sau maseuza PF din Cluj cu servicii net superioare, nu mi-ar strica niste recomandari nominale, chiar te-as ruga..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...