Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bun,si acum sa va povestesc! Numele meu este Andrei! Varul lui O.Aceasta faptura...l-a folosit ca pe o carpa pe varul meu care a respectat-o,a incercat sa ii respecte orice isi dorea ea!Ideea este ca ea nu a inteles ca el a avut o mica problema si a intarziat cateva minute.In al doilea rand,cunoscand aceasta fata este o profitoare care s-a folosit de O.si s-a comportat foarte urat cu el! Il cauta uneori sa ii ceara diverse sume ca imprumut promitandu-i ore in compania ei! Doar ca in momentul cand i-a virat in cont,nu a mai tinut cont de nimic! Prin urmare imi mentin afirmatiile in calitate de var a lui O. ca este o profitoare,cunoscand-o de cateva ori! Si am vazut ce fel de persoana este! O simtindu-se ff rau,are toate sursele inchise de comunicare! REPET! La inceput va lasa impresia ca este serioasa,dar in timp o sa profite de voi! Nu ascultati ce spune ea! Am tinut sa precizez aceste lucruri deoarece,asta este adevarata ei natura!

  • Mersi 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 44 minute, Galaction88 a spus:

Bun,si acum sa va povestesc! Numele meu este Andrei! Varul lui O.Aceasta faptura...l-a folosit ca pe o carpa pe varul meu care a respectat-o,a incercat sa ii respecte orice isi dorea ea!Ideea este ca ea nu a inteles ca el a avut o mica problema si a intarziat cateva minute.In al doilea rand,cunoscand aceasta fata este o profitoare care s-a folosit de O.si s-a comportat foarte urat cu el! Il cauta uneori sa ii ceara diverse sume ca imprumut promitandu-i ore in compania ei! Doar ca in momentul cand i-a virat in cont,nu a mai tinut cont de nimic! Prin urmare imi mentin afirmatiile in calitate de var a lui O. ca este o profitoare,cunoscand-o de cateva ori! Si am vazut ce fel de persoana este! O simtindu-se ff rau,are toate sursele inchise de comunicare! REPET! La inceput va lasa impresia ca este serioasa,dar in timp o sa profite de voi! Nu ascultati ce spune ea! Am tinut sa precizez aceste lucruri deoarece,asta este adevarata ei natura!

Mda...Adele...are vreo 13 ani.....galagalction....o zi.....cu 2 vizite 

..una sus.....alta..cu multe minusuri......     ciudat rau

 

 

 

 

Link spre comentariu

deci eu unu merg la adelle de foarte multi ani si niciodata nu mi-a facut vre-o faza. Galaction88 e din constanta si e unu obsedat de ea care o hartuieste incontinuu cu telefoane de pe diferite numere , vine si da cu pumnii in usa si o urmareste. va dati si voi seama ca galaction88 e cont fake .

mihaita2020 prietene te-a anuntat cu 20-25 de min ca trebuie sa anuleze cea ce mi se pare fairplay.

oricum eu o voi ajuta sa scape de acest mascarici care o hartuieste ,dandui un avocat sa il stoarca putin de bani . ca poate se potoleste. galaction88 NU INSEAMNA NU.

  • Like 3
Link spre comentariu
6 hours ago, cata33 said:

deci eu unu merg la adelle de foarte multi ani si niciodata nu mi-a facut vre-o faza. Galaction88 e din constanta si e unu obsedat de ea care o hartuieste incontinuu cu telefoane de pe diferite numere , vine si da cu pumnii in usa si o urmareste. va dati si voi seama ca galaction88 e cont fake .

mihaita2020 prietene te-a anuntat cu 20-25 de min ca trebuie sa anuleze cea ce mi se pare fairplay.

oricum eu o voi ajuta sa scape de acest mascarici care o hartuieste ,dandui un avocat sa il stoarca putin de bani . ca poate se potoleste. galaction88 NU INSEAMNA NU.

In cazul asta poate o sfatuiesti sa-si returneze toate imprumuturile si sa-si schimbe modul de operare. Ce zici? Reusesti?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
1 oră în urmă, Orb1t a spus:

In cazul asta poate o sfatuiesti sa-si returneze toate imprumuturile si sa-si schimbe modul de operare. Ce zici? Reusesti?

Și de la tine a împrumutat? 😀😀😀

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Cam cate conturi iti mai faci ca sa incerci sa defaimezi aceasta fata? Puteai macar sa cauti topicul ei daca tot vroiai sa faci o treaba 🤣🤣 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 2 minute, Aurelian_a a spus:

Ce?? Așa este treaba la voi! In Cluj oamenii sunt mult mai cizelati decât în Constanța

Imi cer scuze ca am fost necizelat cu tine 🤣🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Pe ici pe colo sunt și niște adevăruri ...pe mine nu a reușit să mă facă de bani doar de 200 lei ....mai acum ceva vreme unde avea locația pe rubinului "din spusele ei , este apartamentul ei dar urma să se mute înapoi prin faleza până se elibera acolo nu știu dacă s a mutat sau are locația tot pe rubinului  " tariful încă îl avea pe cel vechi , am ales o programare pt o ora , masaj cu finalizare orala 200 , și încă 200 pt Nr 2 ce ieșea am ales sa fie in meniu și analul ca poate mă tenta pt Nr 2 ...achitat 400 ...după țigară și vorbă etc ...intrați în dormitor acolo se făcea pe obosita că toți am cerut în ziua respectivă masaj etc ...i am zis că doresc puțin masaj de incitare sa înceapă să îmi umble puțin hormonii prin mine ..făcut puțin masaj l a luat pe al mic la frecat a ON cu foarte puțin Deep și in rest ajutata de mana ...după ce am explodat , a plecat la baie sa scuipe "juniorul " eu între timp mă igienizam cu șervețel umed așteptând să iasă ea sa pot intra la un duș pt Nr 2 ....când a ieșit mi a spus că ea renunță , că nu mai poate , oboseala etc ...eu i am zis , ok nu este problema te înțeleg dacă ești obosita ...duș nu am mai făcut că mi se luase de Nr 2 ..daca era o fată corecta din bun simt imi înapoi 200 dar s a făcut că plouă ...oricum nu ii luam pentru că îmi făcusem programarea pt o ora , și ea din prima a lungit vorba ..bănuiesc că timpul să treacă ...nu știu ce zic ...dar eu la ea nu am sa mai revin niciodată! " Cică se retrage într-un an jumătate " nu vreau sa fie cu răutate dar mi a lăsat o impresie proasta și care cred că vrea să mai prindă "gușteri " până se lasă ! Spor 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Galaction88 sigur e strain si a folosit google translate, se vede dupa exprimare. 

Pe aceasta Adele am prins-o si eu la inceput de cariera, am facut o recenzie la vremea respectiva. Era pe tomis la T12 sau T14 cu Roxana, era pe japca. Dupa ceva ani vazand recenzii pozitive am fost pe la ea la Delfinariu, ceva mai bine, o japca mai mascata, mai cu talent, incepea sa orchestreze sa stoarca sume, nu sa te arda la numar, cum fac toate teparele. Am renuntat sa o mai vizitez

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Aveti dreptate ,pe Adele o arzi o dată cum vrei tu si de trei ori cum are chef ea . Avantajul este ca atunci cand o arzi cum vrei tu face toți banii ,daca o prinzi si cu chef chiar nu-ti mai vine sa pleci . În plus cand o arde cum vrea ea macar are stil si nu te poti supăra pe ea ....e o fata ok eu am vizitat-o de multe ori si chiar daca uneori nu mi-a oferit totul am trecut peste . E unsa cu toate alifiile dar si cand are dor de futut in toate gauricile pula sa ai si sa te tina . La meserie bate la cur multe tinerele asa ca mie personal mi-ar parea rau sa se retragă. După Alice ar fi o altă pierdere pentru oras. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 22 ore, jerry84 a spus:

Pe ici pe colo sunt și niște adevăruri ...pe mine nu a reușit să mă facă de bani doar de 200 lei ....mai acum ceva vreme unde avea locația pe rubinului "din spusele ei , este apartamentul ei dar urma să se mute înapoi prin faleza până se elibera acolo nu știu dacă s a mutat sau are locația tot pe rubinului  " tariful încă îl avea pe cel vechi , am ales o programare pt o ora , masaj cu finalizare orala 200 , și încă 200 pt Nr 2 ce ieșea am ales sa fie in meniu și analul ca poate mă tenta pt Nr 2 ...achitat 400 ...după țigară și vorbă etc ...intrați în dormitor acolo se făcea pe obosita că toți am cerut în ziua respectivă masaj etc ...i am zis că doresc puțin masaj de incitare sa înceapă să îmi umble puțin hormonii prin mine ..făcut puțin masaj l a luat pe al mic la frecat a ON cu foarte puțin Deep și in rest ajutata de mana ...după ce am explodat , a plecat la baie sa scuipe "juniorul " eu între timp mă igienizam cu șervețel umed așteptând să iasă ea sa pot intra la un duș pt Nr 2 ....când a ieșit mi a spus că ea renunță , că nu mai poate , oboseala etc ...eu i am zis , ok nu este problema te înțeleg dacă ești obosita ...duș nu am mai făcut că mi se luase de Nr 2 ..daca era o fată corecta din bun simt imi înapoi 200 dar s a făcut că plouă ...oricum nu ii luam pentru că îmi făcusem programarea pt o ora , și ea din prima a lungit vorba ..bănuiesc că timpul să treacă ...nu știu ce zic ...dar eu la ea nu am sa mai revin niciodată! " Cică se retrage într-un an jumătate " nu vreau sa fie cu răutate dar mi a lăsat o impresie proasta și care cred că vrea să mai prindă "gușteri " până se lasă ! Spor 

...

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:World
  • Oras:World
On 8/24/2023 at 9:05 PM, Galaction88 said:

Bun,si acum sa va povestesc! Numele meu este Andrei! Varul lui O.Aceasta faptura...l-a folosit ca pe o carpa pe varul meu care a respectat-o,a incercat sa ii respecte orice isi dorea ea!Ideea este ca ea nu a inteles ca el a avut o mica problema si a intarziat cateva minute.In al doilea rand,cunoscand aceasta fata este o profitoare care s-a folosit de O.si s-a comportat foarte urat cu el! Il cauta uneori sa ii ceara diverse sume ca imprumut promitandu-i ore in compania ei! Doar ca in momentul cand i-a virat in cont,nu a mai tinut cont de nimic! Prin urmare imi mentin afirmatiile in calitate de var a lui O. ca este o profitoare,cunoscand-o de cateva ori! Si am vazut ce fel de persoana este! O simtindu-se ff rau,are toate sursele inchise de comunicare! REPET! La inceput va lasa impresia ca este serioasa,dar in timp o sa profite de voi! Nu ascultati ce spune ea! Am tinut sa precizez aceste lucruri deoarece,asta este adevarata ei natura!

Greseala a fost a lui.

Fraier nu este cine cere ci ala care da.

Am auzit si eu varianta ca nu are bani,dar se trateaza numai in Turcia

Link spre comentariu
  • Oras:World
  • Oras:World
On 8/24/2023 at 9:59 AM, mihaita2020 said:

Și mie mi-a cam făcut la fel.

Ma programarea și i-am scris cu o ora înainte dacă rămâne valabila programarea, avea telefonul inchis, nu a răspuns și mi-a trimis mesaj cu vreo 20 sau 25 de min înainte ca are o problema și ca nu ma poate primi.

Bine ca tia raspuns.

Mie mi-a raspuns dupa cateva zile desi citea mesajele.

Eu oricum nu o mai vizitez de cativa ani si este trecuta la De Evitat

Oricum are multe minciuni in tolba

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Fiecare cum percepe problema, și mie mi sa plâns acum 1 luna că nu știu ce probleme are și că vrea să se opereze, dar cine a stat sa asculte, din contra am sugerat subtil sa ne concentram pe motivul întâlniri, tot subtil.a înțeles (că nu este proasta deloc..) și totul a decurs  ok. O știu de mult și într-adevăr nu avea nici o problemă de genul asta în trecut, dar probabil că au fost câțiva care i-au dat avânt și văzând că treaba merge, încearcă cu toți... 

Sa nu uitam că mergem la fete din alt motiv decât să ascultăm sau să fim ascultați..., pentru genul asta de întâlniri trebuie sa mergem la medic sau la psiholog, în funcție de caz.🤭

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bună dimineața! În numele lui Ovidiu,care este internat în spital în urma unui infarct suferit aseară doresc sa fac următoarele precizări:

-Ovidiu îsi cere scuze in urma câtorva postări scrise asupra titularei acestui topic

-Adele este total nevinovată și vinovatul principal este Ovidiu care i-a creat anumite neplăceri! Și îi datorează scuze și explicații în urma a ceea ce a făcut!

-Prin urmare! Majoritatea comentariilor trecute au fost niște aberații! Adele a fost cea mai înțelegătoare cu el!

-Ovidiu îsi cere scuze și față de alți colegi de pe acest site care au ridicat bănuieli asupra unor așa zise recenzii negative!

Își cere scuze pentru neplăceri în privința celorlalți utilizatori și mai ales pentru Adele!

Mulțumesc anticipat!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Doresc să mai comunic că Adele,a fost și este prea drăguță cu el! Și toate prostiile pe care le-a creat nu au meritat absolut deloc în privința ei! 

Ovidiu a fost și este principalul vinovat acestor neplăceri create! Și în mod repetat își cere iertare pentru neplăcerile create tuturor!!

Link spre comentariu

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 6 ore, ovyovidiu1996 a spus:

Bună dimineața! În numele lui Ovidiu,care este internat în spital în urma unui infarct suferit aseară doresc sa fac următoarele precizări:

-Ovidiu îsi cere scuze in urma câtorva postări scrise asupra titularei acestui topic

-Adele este total nevinovată și vinovatul principal este Ovidiu care i-a creat anumite neplăceri! Și îi datorează scuze și explicații în urma a ceea ce a făcut!

-Prin urmare! Majoritatea comentariilor trecute au fost niște aberații! Adele a fost cea mai înțelegătoare cu el!

-Ovidiu îsi cere scuze și față de alți colegi de pe acest site care au ridicat bănuieli asupra unor așa zise recenzii negative!

Își cere scuze pentru neplăceri în privința celorlalți utilizatori și mai ales pentru Adele!

Mulțumesc anticipat!

Infarctul i l-a provocat tot Adele?  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...