Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

O fi dar eu nu sunt adeptul graselor! Daca as fute o grasa as fute una gratis nu pe bani. Nu-mi bat joc de banii mei. Dar gusturile nu se discuta nu?

Clar!gusturile nu se discuta!si fiecare face ce vrea cu cash-ul din dotare.Personal de ceva timp,prefer calitate si senzatii tari,aspirantele la titlul de fotomodel care stau in pat ca lemnu' si sunt proaste de bubuie,nu ma mai intereseaza,ca am tras destule pe pula.Mai bifez din cand in cand ca deah,nu trebuie iertate,dar cand ma apuca nebuniile prefer una experimentata.Chiar dc nu mai e trasa prin inel,macar stie ce trebuie sa faca cu sfanta pula si e perversa pana-n maduva oaselor.

Acum fiecare cu ale lui,ca deah chestiune de gusturi si preferinte.

Sa avem spor!Ciocane tari frati pulosi!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

O fi dar eu nu sunt adeptul graselor! Daca as fute o grasa as fute una gratis nu pe bani. Nu-mi bat joc de banii mei. Dar gusturile nu se discuta nu?

Parerea mea e ca nu conteaza aspectul fizic cand mergi sa ti se sugă pula. Daca vrei sa și fuți, atunci poate contează.
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

cum sa nu conteze te uiti in ochi ei cand o suge si conteaza daca fata face impresia ca o suge sau ca ai este deja foame si vrea sa muste din ea, plus de asta ajunge ca imi vad burta mea nu mai am nevoie si de o fata cu gusa hehehe  :laugh2 sorry

 

Parerea mea e ca nu conteaza aspectul fizic cand mergi sa ti se sugă pula. Daca vrei sa și fuți, atunci poate contează.

Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

cum sa nu conteze te uiti in ochi ei cand o suge si conteaza daca fata face impresia ca o suge sau ca ai este deja foame si vrea sa muste din ea, plus de asta ajunge ca imi vad burta mea nu mai am nevoie si de o fata cu gusa hehehe :laugh2 sorry

De curiozitate: ai fost la Alina si nu ti-a placut? Sau nu mergi din considerente de greutate?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu merg I-am cerut poze macar de la corp sa imi dau seama de supra-greutatea ei, bbw nu sa refera la o fata cu 10kg in plus zic eu si am futut destule fete mai grasune in tinerete, nu stiu daca este ea fata aia bbw care imi este foarte pe plac. Ne-avad nici o poza si informatie (nu i am urmarit topic-ul deloc) nu stiu dar nici nu cred.

De curiozitate: ai fost la Alina si nu ti-a placut? Sau nu mergi din considerente de greutate?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

nu merg I-am cerut poze macar de la corp sa imi dau seama de supra-greutatea ei, bbw nu sa refera la o fata cu 10kg in plus zic eu si am futut destule fete mai grasune in tinerete, nu stiu daca este ea fata aia bbw care imi este foarte pe plac. Ne-avad nici o poza si informatie (nu i am urmarit topic-ul deloc) nu stiu dar nici nu cred.

Se pare ca nu înțelegi limba romana e grasa nu grăsuța.Si îți dau un reper cred ca puțin mai grasa decit Ana Rebeka
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Daca asta e Adele care sta/statea cu Roxana de la delfinariu e buna in draci mi se scoala pula doar cand ma gandesc la ea..nu am mai vizitat-o de cel putin 3 ani dar o sa incep sa o vizitez cat de curand ca merge ca pe roate. Mergeti cu incredere...fata se axeaza mult la cum se comporta respectivul...daca esti badaran ai pus-o...daca esti un gentleman si un finut asa ca mine :D o sa fie frumos

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Se pare ca nu înțelegi limba romana e grasa nu grăsuța.Si îți dau un reper cred ca puțin mai grasa decit Ana Rebeka

De cele mai multe ori sunt deacord cu tine,dar aici trebuie sa te contrazic.Alina e mult mai slaba decat Ana Rebeka.Saptamana care tocmai a trecut,m-am vazut cu Alina,cand se intorcea de la doctor si cum era pe masa mi-am permis sa frunzaresc dosarul de la dr,unde avea trecute rezultatele de la fiecare control,dieta,cm,kg,interdictii,rezultatele analizelor.Negru pe alb,doamna are 70 de kg,e plinuta,dar mie tot imi place de ea.Ce nu-mi place e ca s-a fixat sa mai faca cateva dracii de operatii,iar personal nu sunt adeptul.Din pacate pt ea si spre bucuria mea,in urmatoarele 7 luni,medicul i-a interzis.Poate pana atunci,o sperie cineva tare de tot si ii trece nebunia.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

un link?

De cele mai multe ori sunt deacord cu tine,dar aici trebuie sa te contrazic.Alina e mult mai slaba decat Ana Rebeka.Saptamana care tocmai a trecut,m-am vazut cu Alina,cand se intorcea de la doctor si cum era pe masa mi-am permis sa frunzaresc dosarul de la dr,unde avea trecute rezultatele de la fiecare control,dieta,cm,kg,interdictii,rezultatele analizelor.Negru pe alb,doamna are 70 de kg,e plinuta,dar mie tot imi place de ea.Ce nu-mi place e ca s-a fixat sa mai faca cateva dracii de operatii,iar personal nu sunt adeptul.Din pacate pt ea si spre bucuria mea,in urmatoarele 7 luni,medicul i-a interzis.Poate pana atunci,o sperie cineva tare de tot si ii trece nebunia.

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

De cele mai multe ori sunt deacord cu tine,dar aici trebuie sa te contrazic.Alina e mult mai slaba decat Ana Rebeka.Saptamana care tocmai a trecut,m-am vazut cu Alina,cand se intorcea de la doctor si cum era pe masa mi-am permis sa frunzaresc dosarul de la dr,unde avea trecute rezultatele de la fiecare control,dieta,cm,kg,interdictii,rezultatele analizelor.Negru pe alb,doamna are 70 de kg,e plinuta,dar mie tot imi place de ea.Ce nu-mi place e ca s-a fixat sa mai faca cateva dracii de operatii,iar personal nu sunt adeptul.Din pacate pt ea si spre bucuria mea,in urmatoarele 7 luni,medicul i-a interzis.Poate pana atunci,o sperie cineva tare de tot si ii trece nebunia.

Fie ca tine, cu programare nu fac nici o pasiune din asta
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...