Sari la conținut

Doar proxenetii si profitorii scriu recenzii, majoritatea false, mincinoase si exagerate.


  

173 membri au votat

  1. 1. Scriu barbatii sanatosi la cap recenzii ?



Postări Recomandate

  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Doamna ma-ta

 

Exclus! Cum te simti stiind ca fata visurilor tale, cu care voiai sa te casatoresti, si-o trage cu altul si isi traieste viata, iar tu plangi aici pe forum si te dopezi cu Xanax, intre doua reprize de minusuri?

 

Caut un WC-u public să mă piș.

 

Pai ... asta inseamna ce poti pe pisa pe tine insuti!

 

De ce i-ai acceptat ca prieteni pe regatron si satul cu prosti?

 

? Nu cred, probabil i-ai vazut printre cei care mi-au apreciat profilul cu o stea. M-au invatat ei minte! :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Exclus! Cum te simti stiind ca fata visurilor tale, cu care voiai sa te casatoresti, si-o trage cu altul si isi traieste viata, iar tu plangi aici pe forum si te dopezi cu Xanax, intre doua reprize de minusuri?

 

 

 

Pai ... asta inseamna ce poti pe pisa pe tine insuti!

 

 

 

? Nu cred, probabil i-ai vazut printre cei care mi-au apreciat profilul cu o stea. M-au invatat ei minte! :laugh2 :laugh2

Dacă eu îți zic...
  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Exclus! Cum te simti stiind ca fata visurilor tale, cu care voiai sa te casatoresti, si-o trage cu altul si isi traieste viata, iar tu plangi aici pe forum si te dopezi cu Xanax, intre doua reprize de minusuri?

 

 

 

Pai ... asta inseamna ce poti pe pisa pe tine insuti!

 

 

 

? Nu cred, probabil i-ai vazut printre cei care mi-au apreciat profilul cu o stea. M-au invatat ei minte! :laugh2 :laugh2

Ce faci Limbric, răspunzi la 3-4 intr-o postare?

Ție frică de banare basinoasa mică.

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Dacă eu îți zic...

 

Ce imi zici tu?:)

 

Ce faci Limbric, răspunzi la 3-4 intr-o postare?

Ție frică de banare basinoasa mică.

 

'Frica' e un cuvant nepotrivit, am mai spus asta. E vorba despre folosirea eficienta a timpului.

Da' inca n-am vazut pe nimeni sa boceasca asa cum faceai tu cand - in paranoia ta - sustineai ca betty te vaneaza.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Caut un WC-u public să mă piș.

Esti pisat pe tine si fara WC-u , doar de la asta ti se trage si nick-ul de care tii cu dintii 

 

PS : micul tau nu este bun decat de aparat urinar ...sa ne intelegem , ca sa nu se produca o confuzie  :)

  • Like 17
  • Minus 14
Link spre comentariu

Gresesti, din nou! Spre deosebire de tine, nu sunt in cautare de favoruri sexuale din partea barbatilor. Da' cand te vad desfasurandu-te, imi amintesti de Daea cand poveste cum dialogheaza el cu oile.

 

 

Pestisor prost si agramat, te deconspiri de unul singur cand repeti aceleasi greseli. :slap2

Iar pentru bolnavi am toata compasiunea si intelegerea, dar nu pentru golanii agresivi care-si utilizeaza boala doar ca justificare pentru marlaniile lor.

 

LE Ai editat, da' greseala a fost acolo.

 

Vanatorule ce face taticul tau decedat?L am banat da l in pizda masii.Ahahahahahahaha

  • Like 13
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Esti pisat pe tine si fara WC-u , doar de la asta ti se trage si nick-ul de care tii cu dintii 

 

PS : micul tau nu este bun decat de aparat urinar ...sa ne intelegem , ca sa nu se produca o confuzie  :)

Prostituată masculină, de ce ocolești întrebarea cu disperare?

Ce părere ai despre cei 87 care te-au declarat psihopat?

Link spre comentariu

Ce imi zici tu? :)

 

 

'Frica' e un cuvant nepotrivit, am mai spus asta. E vorba despre folosirea eficienta a timpului.

Da' inca n-am vazut pe nimeni sa boceasca asa cum faceai tu cand - in paranoia ta - sustineai ca betty te vaneaza.

Si la mine si la mine.Nu numa la machucambo si la pipilica si la mine sa vii sa mi sugi pula.Nu i corect ca numa la ei.

  • Like 15
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Prostituată masculină,cei 87 care te-au declarat psihopat,tot clone sunt?

Sunt 4400 in total! ☺)

  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu

  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Pt mine un minus de aici e echivalentul unui dislike

Adica nu sunt de acord cu ceea ce spui

Da si tu :))))) ce te retine ? De aia nu mai pot eu ... de minusuri

Zici ca cn stie ce imi iei

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...