Sari la conținut

Daria Maria deep oral 0751658828


remus458

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Doar o zi în gl! Pe 17. Persoanele cunoscute au prioritate! Programari pe whats'upp 0757193202!. Fără programare sau fără sa ne cunoaștem va mai greu. Eventual poza la profil pe whats'upp. Îmi selectez clientela. Mulțumesc dragilor. :*:*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Ai ajuns sa ai si tu pretentii rablo!!!

Ești supărat sau frustrat de ceva anume? Spune-mi și îți dau numărul unui psiholog foarte bun. Cat despre adresarea ta... Nu ma refer mie dar în general tu asa ca om te crezi acum vreun prinț sau cum ca nu te înțeleg? Ai banii lu Iohanes și te crezi Superior? Ai 6 case și bani de nu știi ce sa faci cu ei? 😂😂 Văii.. Auzi la el... Felul în care mi te adresezi spune ca tu ești o RABLA!... Măcar pentru serviciile pe care le ofer nu îmi bat joc și te dau peste 5 min afara... Și multe alte lucruri... Ce sa zic o seara frumoasa sa ai și tine minte un lucru asa ca de la o Rabla cum ma numești tu, nu contează cine ești sau ce ai în chiloți important e sa sa ai bunul simt și sa nu jignești lumea dacă nu ți-a făcut nimic și te-a respectat. Uneori modul de exprimare al tău te reflecta pe tine ca și caracter și ca om. :*

  • Like 2
Link spre comentariu

Nebuno din papusoi am fost la tn o singura data si mi a fost de ajuns...acuma o dai limbaj de semidocta?nu ma face sa vorbesc si mai urat ca stiu eu mai multe despre tine si nu.si are rostul sa.ti pierzi painea de la gura......asa ca taci si inghite,adica ce atii tu sa faci cel mai bine.....adminii va deranjeaza cu ceva ca se zic lucrurilor pe nume?oricum a ajuns un mare cacat site.ul asta...dincolo se face treaba intre baieti....

  • Like 2
Link spre comentariu

Doar ocazional mai mult pt băiatu ce l-am sechestrat acum 2 ani de revelion m-aș întoarce. Băiatu Dacă citești mesajul asta sună-mă 😂😂 promit ca de data asta dansez eu populara și macarena ☺ï¸ðŸ™ˆðŸ˜‚😂

 

😂😂😂 Buna.

Lasa un nr bun, dar schimbam vinul...

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

😂😂😂 Buna.

Lasa un nr bun, dar schimbam vinul...

 

Heei țuți meu ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

"Absolut" :)) în ambele sensuri. 0757193202 momentan. Eventual de mâine în colo îmi deschid telefonul lasă-mi mesaj pe wapp :*

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...