Sari la conținut

Picoane!


Postări Recomandate

  • Oras:fara
  • Oras:fara

Tu ai o fiică?

 

Baga mi aÅŸ pula n toată rasa ta de dezaxat ÅŸi n toÅ£i morÅ£ii tăi ăia proaspeÅ£i 😞😞😞😞

 

Hai să vezi ce capace îÅ£i dau zilele astea, sclavule...din uÅŸa te iau ðŸ˜

**spam editat**ul din tine iese din nou la iveala, tigane proxenet. Apropo, se spune ca pana si sapunul pe care-l faceau nazistii din rasa ta avea un miros specific si nu era bun de nimic.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

**spam editat**ul din tine iese din nou la iveala, tigane proxenet. Apropo, se spune ca pana si sapunul pe care-l faceau nazistii din rasa ta avea un miros specific si nu era bun de nimic.

 

Å¢i-ai luat-o odată la muie, chiar si de la protejata ta...te-ai obiÅŸnuit cu gustul? 😂

 

 

Lisandru că a luat nepoata la pulă, nu e **spam editat**, eu sunt că i-am replicat cu aceiaÅŸi monedă, nu?

 

Manca-mi-ai poola si tu şi el...de data asta, mai mult tu 😂

  • Like 2
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Ţi-ai luat-o odată la muie, chiar si de la protejata ta...te-ai obişnuit cu gustul?

Lisandru că a luat nepoata la pulă, nu e **spam editat**, eu sunt că i-am replicat cu aceiaşi monedă, nu?

 

Manca-mi-ai poola si tu şi el...de data asta, mai mult tu

Idiotule, nu am luat pe nimeni la pula, in afara de persoana ta! Esti un infect jegos si tigan, te astept, ai promis ceva. Surpriza, vezi ca te voi conduce eu, sa nu te ratacesti. Nu am nimic cu nimeni boule, idiotii ca tine insa sunt de batut rau de tot. Haide, bataie cata iti iei tu, nu ai sa mai vezi jigodie.
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ai o nepoata de luat la pula!?

Idiotule, nu am luat pe nimeni la pula, in afara de persoana ta! Esti un infect jegos si tigan, te astept, ai promis ceva. Surpriza, vezi ca te voi conduce eu, sa nu te ratacesti. Nu am nimic cu nimeni boule, idiotii ca tine insa sunt de batut rau de tot. Haide, bataie cata iti iei tu, nu ai sa mai vezi jigodie.

 

 

Iar eÅŸti beat ÅŸi uiÅ£i ce postezi, aurolachistule? ðŸ˜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...