Sari la conținut

Alice mall Vitan 👀👄


Postări Recomandate

Reputație: 1139
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut! Tocmai am plecat de la Alice ! Am ajuns destul de usor in locație gjidat de ea la telefon.

 

Locatia: 9 . Nu iti trebuie mai mult or activități de genul nimfomanilor.

 

Aspect mimfomana: 9 . Înalta, blonda , bronzata , frumoasa la fața, buze mișto, iar sanii medii naturali exact cum imi plac.

 

Oral: 9 nu are o tehnică aparte dar am avut parte de o senzatie mișto. Cred ca de la buzele alea misto.

 

Normal: 8.5 doggy si girl on top priveliște foarte frumoasa. Păcat ca nu am fost in forma dupa o saptamana lucrata 7 din 7.

 

Concluzie: de revenit la pretul asta si pt faptul că oferă fk.chiar îl caută sau poate am fost eu mai norocos. Eu o sa revin cât de curând.

 

Steagul sus!

 

Scuzatimi ortografia am scris de pe telef in metrou.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Vitan
  • Oras:Vitan

Cred ca asta se întâmpla tuturor femeilor, nu trebuie sa faceți haz de necaz, dar ce sa știți voi... știți doar sa vb urat.. credeți ca ar trebui sa-mi anulez programările, ca sa ma duc la salon? O pot face și mâine, fără sa încurc pe nimeni. Sa aveți o zi buna la fel ca răutățile pe care le scoateți pe gura! ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vitan
  • Oras:Vitan

Salut! Tocmai am plecat de la Alice ! Am ajuns destul de usor in locație gjidat de ea la telefon.

Locatia: 9 . Nu iti trebuie mai mult or activități de genul nimfomanilor.

Aspect mimfomana: 9 . Înalta, blonda , bronzata , frumoasa la fața, buze mișto, iar sanii medii naturali exact cum imi plac.

Oral: 9 nu are o tehnică aparte dar am avut parte de o senzatie mișto. Cred ca de la buzele alea misto.

Normal: 8.5 doggy si girl on top priveliște foarte frumoasa. Păcat ca nu am fost in forma dupa o saptamana lucrata 7 din 7.

Concluzie: de revenit la pretul asta si pt faptul că oferă fk.chiar îl caută sau poate am fost eu mai norocos. Eu o sa revin cât de curând.

Steagul sus!

Scuzatimi ortografia am scris de pe telef in metrou.

Ms mult și te mai aștept! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Printre Oameni
  • Oras:Printre Oameni

Cred ca asta se întâmpla tuturor femeilor, nu trebuie sa faceți haz de necaz, dar ce sa știți voi... știți doar sa vb urat.. credeți ca ar trebui sa-mi anulez programările, ca sa ma duc la salon? O pot face și mâine, fără sa încurc pe nimeni. Sa aveți o zi buna la fel ca răutățile pe care le scoateți pe gura! ;)

Da ce te-ai bosumflat așa ? Mai glumim si noi, nu prea stii de glumă :no2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns și eu la Alice intr-o seară.

Locația: pe Agatha Bârsescu , mi s-a părut mai aproape de Kaufland Dristor decât de mall Vitan. Apartament ok, curat, baia cu tot ce trebuie.

Igiena: fără mirosuri, piele fină

Alice: pozele o avantajează destul de mult, sâni micuți, fund fain, exceptând celulita... o față comună dar expresivă. Este plăcută, vorbăreață, încearcă să fie pe placul tuturor.

Prestația: am plătit 150/1h, nu m-a grăbit deloc. Primul număr a început cu un oral, corect executat, cu atenție la zona Oo, am pus prezervativul, lubrifiant și trecut la normal. Aici nu mi-a plăcut că de încordează ușor, deși mi-a spus că e din obișnuință, crează impresia că vrea să termini mai repede. Face FK, prima cu care am făcut asta, mi s-a părut ușor dubios dar m-am lăsat dus de val.

Al doilea număr am vrut masaj, și cred că am făcut o alegere de milioane. Face super masaj.

 

Una peste alta o experiență plăcută.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Vitan
  • Oras:Vitan

Am ajuns și eu la Alice intr-o seară.

Locația: pe Agatha Bârsescu , mi s-a părut mai aproape de Kaufland Dristor decât de mall Vitan. Apartament ok, curat, baia cu tot ce trebuie.

Igiena: fără mirosuri, piele fină

Alice: pozele o avantajează destul de mult, sâni micuți, fund fain, exceptând celulita... o față comună dar expresivă. Este plăcută, vorbăreață, încearcă să fie pe placul tuturor.

Prestația: am plătit 150/1h, nu m-a grăbit deloc. Primul număr a început cu un oral, corect executat, cu atenție la zona Oo, am pus prezervativul, lubrifiant și trecut la normal. Aici nu mi-a plăcut că de încordează ușor, deși mi-a spus că e din obișnuință, crează impresia că vrea să termini mai repede. Face FK, prima cu care am făcut asta, mi s-a părut ușor dubios dar m-am lăsat dus de val.

Al doilea număr am vrut masaj, și cred că am făcut o alegere de milioane. Face super masaj.

 

Una peste alta o experiență plăcută.

Ms pentru recenzie! :*
Link spre comentariu

Reputație: -989

Am prins.o si eu intr.o seara, programare respectata, ea draguta la fata cu niste urme din pubertate cred, un zambet frumos, inaltuta si bine facuta. I.am dat banii pt o fin, m.am dus la dus si am inceput actiunea. Oral bun, fk, 69 , pizda frumoasa, lubrifiant, sex normal, gemete false, terminat, imbracat si plecat.

 

Note : 8 pe linie la oral normal gfe si locatie, igiena buna, manichiura, pedichiura mov ca.n poze.

Concluzia: de revenit clar, corecta, la un pret ok si un program destul de bun.

100lei fin.

  • Like 12
  • Minus 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...