Sari la conținut

ANILINGUS


Postări Recomandate

  • Oras:Galati, Bucuresti
  • Oras:Galati, Bucuresti

Amelia nu poate fi incita pentru ca e "luata" toata din cate povesteste ea. Dealii, Mada... sigur..dar pe privat. Amelia e prea alintara pentru a acorda o sansa subiectului... in tine e baza, Mada :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Maaaah..Ce e aici??? Pai se pune de "souri " și eu nu știu nimic.

Mod_gl...băiatule, l-ai prins pe Dumnezeu de un picior! Cu mana pe inima Îți zic ca mai bine de atât nu puteai găsi! Asculta la mine ce zic și de faci cum zic eu,o sa mă pomenești toată viața! N-O SCĂPA PE AMELIA! Dacă o convingi ca ești tare bun în asta, ai sa guști nectar, ambrozie ,laptele și mierea celeste !

Pune mânuța și scrie-I aici tot ce i-ai face,cum și în ce fel,surprinde-o și dacă ea zice HAI...te-Ai aranjat brici!

  • Like 3
Link spre comentariu

Asa is io...moi sielectiva di fiel. La mini lunjimea linbii contiaza !!! ;)

 

Sa-ti fie rusine, bagaboanta mica, vrei sa zici ca eu nu-s deloc selectiva ? 

 

 

Maaaah..Ce e aici??? Pai se pune de "souri " și eu nu știu nimic.

Mod_gl...băiatule, l-ai prins pe Dumnezeu de un picior! Cu mana pe inima Îți zic ca mai bine de atât nu puteai găsi! Asculta la mine ce zic și de faci cum zic eu,o sa mă pomenești toată viața! N-O SCĂPA PE AMELIA! Dacă o convingi ca ești tare bun în asta, ai sa guști nectar, ambrozie ,laptele și mierea celeste !

Pune mânuța și scrie-I aici tot ce i-ai face,cum și în ce fel,surprinde-o și dacă ea zice HAI...te-Ai aranjat brici!

 

aha, se pare ca #mod_gl si-a facut un renume =)) 

 

il impartim toate 3 dar eu sunt profa... am zis?  am zis!

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Asa is io...moi sielectiva di fiel. La mini lunjimea linbii contiaza !!! ;)

Spune-I fata baiatului ca nu numai lungimea contează, ci și circumferința ,si asprimea , și fkexibilitatea!

Link spre comentariu
  • Oras:Galati, Bucuresti
  • Oras:Galati, Bucuresti

Maaaah..Ce e aici??? Pai se pune de "souri " și eu nu știu nimic.

Mod_gl...băiatule, l-ai prins pe Dumnezeu de un picior! Cu mana pe inima Îți zic ca mai bine de atât nu puteai găsi! Asculta la mine ce zic și de faci cum zic eu,o sa mă pomenești toată viața! N-O SCĂPA PE AMELIA! Dacă o convingi ca ești tare bun în asta, ai sa guști nectar, ambrozie ,laptele și mierea celeste !

Pune mânuța și scrie-I aici tot ce i-ai face,cum și în ce fel,surprinde-o și dacă ea zice HAI...te-Ai aranjat brici!

Larissa, eu nu prea cred asta, Amelia oricat de apetisanta spui tu ca este, pare mult prea rigida si capricioasa pentru a ne distra intr-o experienta asa... important pentru mine este sa fim relaxati ... sa pui cu drag suflet cand pupi fata. Ce e simplu e superb !!! Amelia se complica... bine, are pertener de anili si nu e curioasa... treaba ei !!!. Eu caut o partenera mai volubila si deschisa. Recunisc in schimb ca imi suradea ideea de show... cu parea fain in grup :)

Link spre comentariu
  • Oras:Galati, Bucuresti
  • Oras:Galati, Bucuresti

Sa-ti fie rusine, bagaboanta mica, vrei sa zici ca eu nu-s deloc selectiva ? 

 

 

Anemona si eu cred la fel... mi-ar place sa-mi fi profa !!! Accepti ?

 

 

aha, se pare ca #mod_gl si-a facut un renume =)) 

 

il impartim toate 3 dar eu sunt profa... am zis?  am zis!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...