Sari la conținut

Adela, matura, 30 ani, 0737421971 Dristor


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Sunt curios daca cineva i-a facut o vizita acestei doamne Adela. Anuntul suna in felul urmator: "ADELA, 30 ani, doamna matura si manierata cu forme rubensiene pasionala si dezinhibata ofer clipe de relaxare si amor (oral, normal, uro si alte fantezii) domnilor interesati, zona Dristor". Link anunt aici.

 

Cateva imagini mai jos:

http://assets1.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/48/2012/9/21/10185868.jpghttp://assets0.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/48/2012/9/21/10185867.jpghttp://assets2.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/48/2012/9/21/10185866.jpghttp://assets1.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/48/2012/9/21/10185865.jpg

Link spre comentariu
Vizitator telegrafistull
Reputație: 0

PLINUTA???? Am sa-ti urmaresc recenziile si daca spui de cineva ca e plinuta voi fugi cat pot

Stimate confrate, asta e replica saptamanii, (pur si simplu am cazut de pe scaun de ras), asa se incadreaza, la plinutzee...

Link spre comentariu
Vizitator oly
Reputație: 0

Promit solemn ca primul care merge la ea primeste banii inapoi de la mine .Conditia este sa se execute "alte fantezii" din anuntul ei .

Am zis.

 

 

 

Ii voi face o vizita saptamana viitoare si revin cu impresii.

 

Oferta ramane valabila.trebuie doar sa prestezi "alte fantezii", minim cunilingus.( limbi in pisda,daca i-o gasesti).O sun si daca este adevarat,iti sponsorizez distractia.

Am zis.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Tind sa cred ca doamna sta pe langa celebra shaormerie de la Dristor si ca ii place... cu de toate. Cica se misca fantastic deasupra... nimeni nu i-a rezistat pana acum.

 

Nu mai fiti asa rai, nu toti sau toate care avem forme mai iesite din standardele de fumusete ne indopam ca porcii. Unii dintre noi pur si simplu asa suntem, si chiar asa ne sta mai bine. Sa nu uitam ca sunt destui si destule care prefera parteneri mai grasi.

Scuze de offtopic.

@oly, si noua plinutelor (eventual graselor),ne place sa primim limbi, nu inteleg de ce gasesti degradant sa dai limbi la o femeie grasa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cred ca denumirea thread-ului trebuia sa fie "Adela, bine crescută". Şi da, sunteţi răi :)) poate printre noi sunt şi unii care preferă sa ridice 50 de kile de cur pentru o litră de pizdă. Şi daca nu găseşte pizda o da pe toată prin făină şi vede cam pe unde se lipeşte! Altfel e de înţeles femeia, are şi ea dreptul la un futai şi probabil cum toţi cei care o cunosc nu sunt dispuşi sa plătească pt asta, încearcă şi ea metode alternative...Bah da pe bune, sa mai dai si bani pentru asta :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cred ca denumirea thread-ului trebuia sa fie "Adela, bine crescută". Şi da, sunteţi răi :)) poate printre noi sunt şi unii care preferă sa ridice 50 de kile de cur pentru o litră de pizdă. Şi daca nu găseşte pizda o da pe toată prin făină şi vede cam pe unde se lipeşte! Altfel e de înţeles femeia, are şi ea dreptul la un futai şi probabil cum toţi cei care o cunosc nu sunt dispuşi sa plătească pt asta, încearcă şi ea metode alternative...Bah da pe bune, sa mai dai si bani pentru asta :)

Link spre comentariu

feedback foarte negativ: nu raspunde la tel deloc, i-am dat mail pe [email protected], i-am lasat si msg pe yahoo mess

i-am dat sms atat pe nr ei sa o intreb 0737421971 cat si pe nr din targoviste tot al ei 0786988120

dupa faza asta mi-a dat respins la apeluri, se pare ca si-a luat tipa telefoane destepte

E clar de evitat !

aveam mai demult de la ea, un nr de-al ei personal 0724197440 : a raspuns acolo azi si s-a dat ca nu e ea .... ci car afi fi altcineva care statea cu adela si ca cica e plecata din buc persoana aia care se dadea la tel fiind altcineva

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...