Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

Vizitator spirielf
Reputație: 0

Si eu am vorbit doar pe whatsapp, schimb de poze, ca sta cu ai ei.....nu stiu ce sa zic, poate se risca cineva dun Constanta ca parca asa sa fac drum degeaba nu as dori:)))

Link spre comentariu

Eu tot pe wassup. Cam aceeasi placa. Se poate face schimb de informatii de la ea? Macar sa stim mai multe..

 

 

Si eu am vorbit doar pe whatsapp, schimb de poze, ca sta cu ai ei.....nu stiu ce sa zic, poate se risca cineva dun Constanta ca parca asa sa fac drum degeaba nu as dori:)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am vorbit doar pe whats ! dar mie se pare ca e un baiat ! tu ce zici? ai vorbit cu ea telefonic??

Este teapa sigur, ea nu poate sa vorbeasca la telefon dar in schimb poate sa sa plece de acasa sa se futa.. parerea mea..acum trageti voi o concluzie!

Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Raspuns primit de la tarancuta de Ale26: Maaars ma de aici . Vezi ca nu toate in viata sunt de vanzare sau de cumparat . Asa ca " hai sictir " . Eu nu sunt aici sa ma f#t . Paaaaaa ! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

da,dar zice ca trebuie sa stai sa vb cu ea ,o perioada de timp cam,ca sa ai pe urma o intalnirea cu ea, eu nu ma bag :)))

Am reusit sa intru in legatura cu ea pe whatsapp...nici vorbă ca sa stai de vorbă o perioadă de tim cu ea...cine stie ce ai inteles...super ok tipa cred am reusit sa o vad si prin video call..

Link spre comentariu

 

Am reusit sa intru in legatura cu ea pe whatsapp...nici vorbă ca sa stai de vorbă o perioadă de tim cu ea...cine stie ce ai inteles...super ok tipa cred am reusit sa o vad si prin video call..[/quote

Dar cand o sa te intalnesti cu ea?? Dupa ce stai sa vorbesti cu ea un an !!!)))

Sfarul meu este sa Nu mai pierdeti timpul cu ea!! :p

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am reusit sa intru in legatura cu ea pe whatsapp...nici vorbă ca sa stai de vorbă o perioadă de tim cu ea...cine stie ce ai inteles...super ok tipa cred am reusit sa o vad si prin video call..[/quote

Dar cand o sa te intalnesti cu ea?? Dupa ce stai sa vorbesti cu ea un an !!!)))

Sfarul meu este sa Nu mai pierdeti timpul cu ea!! :p

 

 

Nici nu a pus problema ca sa vorbim o perioadă...a fost clară și scurt la obiect chiar am vazut este tipa din poze prin video call...urmează săi fac o vizita!

Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Doar pierdeti timpul incercand sa discutati cu Allena25.M-a intrebat pe cs cat ofer,700-1000 lei raspund eu,raspnsul ei fiind: "pentru o iesirea la o cafea si eventual un sarut."

Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Oanna25 este chiar super tipa am facut un drum sa o vad in carne si oase....adevarata tipa...

Ce tot inventezi acolo? Tipa nu da web si nici poze cu chipul :))) Culmea e ca tu ai vazut-o la web! Am replicat ca nu e fata,uite ce a raspuns: "daca crezi e bine altfel nu mai vorbim" daca si asta e fata...baiete tu nici nu sti sa minti.Pune mana si mai invata!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ce tot inventezi acolo? Tipa nu da web si nici poze cu chipul :))) Culmea e ca tu ai vazut-o la web! Am replicat ca nu e fata,uite ce a raspuns: "daca crezi e bine altfel nu mai vorbim" daca si asta e fata...baiete tu nici nu sti sa minti.Pune mana si mai invata!

Dacă faci parte din cei cu fantezii urâte...este clar! Pune mana si vb cu ea si ai sa imi dai dreptate

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...