Sari la conținut

41 Universitate 0754958709


Vizitator

Postări Recomandate

venise si la pomana, diaria drq...marsh in mortii tai la babele tale, zic...care babe, facea? zic, cum ai venit la mine, te duci si la alte babaciuni...el, nu vedea, al drq, ca sunt si eu batraioara, ma lua la per pulis....toti agaricii se trag de sireturi cu mine...cand am facut 30 de ani, ce bucuroasa eram ca ma intreba lumea in ratb, doamna, coborati la prima...Eu sunt o doamna, ce plm...vin toti aia micii, sa ma ia poola....eu cred ca isi imagineaza ca fut d'alea tinere, saracutii de ei...de foame...haoliooo

Link spre comentariu

eu stiu ca ati mai dat si de kakat in cur...stiu eu...a venit un om si a zis, cica, hai sa facem si la cur, ca te-am simtit prin peretii vaginului ca nu ai kakat in cur...si p'ala l-am dat drq...se facea ca uita se dea banii...zic, scoate, ba, ca stiu ca ai venit la mine ca nu ai bani de babele tale...al drq de scartzar

Link spre comentariu

venea la pomana...numai inspre dimineata venea, al drq, cand nu ii mai rsp alea ale lui la tel...ce jegos, nu a dat o data o cafea in plus...eu stiu cum gandesc ei acum...cum gandeste, nu ce zice....m-am specializat in minti perverse de motanei...eewww...nu asta era scopul si durata vizitei, dar, in fine....m-am haladit acuma....naspa ca mi s-a facut scarba de ei....poate o sa imi treaca si faza asta, motanei....cum se duc ei si isi baga poolile pe toate locatiile....nu stiu, inainte nu ma gandeam la chestia asta

Link spre comentariu

Tot o 'CRISTINA" este si asta.... 

Este ff posibil ca in vre-o limba de pe glob CRISTINA sa se traduca "MARE INGHITITOARE DE POOLE"...

 

attachicon.gif 0762759434 Buc 1.jpg

 

attachicon.gif 0762759434 Buc 2.jpgattachicon.gif esc.jpg

cum ai facut, prostule, sa ii apara poza?...de invatat sa scrii si tu ca lumea, cand?...deschide, ba, topic, "vre-un" topic, mai intreaba si tu oamenii cum e corect, sa nu mori prost

Link spre comentariu

prostu' inventeaza etimologii, acuma...cristina vine de la crestin...din greaca, hristos, uns, miruit....cred...stai asa, sa ma verific. Tu arunci aiurea, si pe considerentul ca lumea ia de bun ce zici, ca ai facut tu cursuri de poola in pzd...ce drq ai invatat pe la scolile alea?..te-ai dus bou, te-ai intors waka

Link spre comentariu

tu iti bati joc de orice, mai, nu ai nici un dz...ti-am zis ca mie mi-ai provocat scarba de mult, ura si scarba, de cand te-am auzit vorbind despre persoanele cu dizabilitati...si nu te-au mai inmuiat disciplinele alea, sociologia, psihologia...ce va invata aia acolo, ma si sperii

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...